Corsair Scimitar RGB Elite - Sve vještine nadohvat

poruka: 4
|
čitano: 3.854
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair Scimitar RGB Elite - Sve vještine nadohvat".
13 godina
online
Corsair Scimitar RGB Elite - Sve vještine nadohvat

Scimitar po mom ukusu, bez rgb.

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Corsair Scimitar RGB Elite - Sve vještine nadohvat

Igram FPS igre i koristim 3200dpi postavke za to, igram na FHD ekranskom prikazu. Sada, i da radim neki Autocad ili drugi program mislim da bi mi i 6000dpi bilo ohoho zadovoljavajuće. Ja zaista neznam šta bi sa tih 18000dpi, nisu li ti proizvođaći malo pretjerali? Pa ako netko zarađuje za kruh sa tim mišem da mi objasni gdje da to upotrijebim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Corsair Scimitar RGB Elite - Sve vještine nado
Attitude kaže...

Igram FPS igre i koristim 3200dpi postavke za to, igram na FHD ekranskom prikazu. Sada, i da radim neki Autocad ili drugi program mislim da bi mi i 6000dpi bilo ohoho zadovoljavajuće. Ja zaista neznam šta bi sa tih 18000dpi, nisu li ti proizvođaći malo pretjerali? Pa ako netko zarađuje za kruh sa tim mišem da mi objasni gdje da to upotrijebim?

 18k jest nepotrebno, ali ako se koristi 4k, 8k, ili više ekrana visoke rezolucije spojeno u veliku površinu, onda to dobije smisao. Doduše, ne znam tko to koristi

16 godina
offline
Corsair Scimitar RGB Elite - Sve vještine nadohvat

Jel neko zbilja ovo koristi i nema problema? Mislim da bi mi se bilo teško naviknuti na toliko tipki

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice