Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modulima

poruka: 14
|
čitano: 3.051
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modulima ".
16 godina
odjavljen
offline
Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modulima

Pa nisu im bas ni brzine ni latencije nesto...

Freak Show Inc.
 
1 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modul
Friday kaže...

Pa nisu im bas ni brzine ni latencije nesto...

 Pa šta biš ti za 32 gb module lol. Dobro da uopće postoje, brzina je ovdje manje bitna.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modul
Jakovp kaže...
Friday kaže...

Pa nisu im bas ni brzine ni latencije nesto...

 Pa šta biš ti za 32 gb module lol. Dobro da uopće postoje, brzina je ovdje manje bitna.

 

Pa ne znam bas da se u 2019 godini mogu tako lako pomiriti sa tim brzinama jer su najblaze receno ocajne.

Freak Show Inc.
4 godine
protjeran
offline
Re: Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modul
Friday kaže...

Pa nisu im bas ni brzine ni latencije nesto...

 32-256gb radne memorije radi na zrak? Trebala bi ti vjerovatno Černobilska elektrana da to potjera na vecim ghz i latencijama

16 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modul
IvanBrekalo kaže...
Friday kaže...

Pa nisu im bas ni brzine ni latencije nesto...

 32-256gb radne memorije radi na zrak? Trebala bi ti vjerovatno Černobilska elektrana da to potjera na vecim ghz i latencijama

 

Sta pricas ti?

Freak Show Inc.
4 godine
protjeran
offline
Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modulima

pa jel isto ploci i procesoru tjerati 2x8gb 5000mhz memorije ili 256gb na 5000mhz?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modul
Kaj ploča zna kaj je 5000mhz
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modul
IvanBrekalo kaže...

pa jel isto ploci i procesoru tjerati 2x8gb 5000mhz memorije ili 256gb na 5000mhz?

 

LOL, pa po tebi ce ispasti da 32 gige rama trose kao high end procesor covjece...

Freak Show Inc.
4 godine
protjeran
offline
Re: Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modul
Friday kaže...
IvanBrekalo kaže...

pa jel isto ploci i procesoru tjerati 2x8gb 5000mhz memorije ili 256gb na 5000mhz?

 

LOL, pa po tebi ce ispasti da 32 gige rama trose kao high end procesor covjece...

 Sta Lol?, pa ne radi se tu samo o potrosnji niti je itko samo nju spomenuo, velim kad toliko pametujes upregni 256gb u quad chanelu s tebi zeljenim ghz i tajminzima pa javi, samo kreni prvo po plocu, pa onda nadi rame pa procesor da to "izgura" tj memorijski kontroler koji ce to progutati jer on je taj glavni ogranicavajuci faktor kod propusnosti, procitaj si na svom procesoru koja mu je maksimalna propusnost(bus rate/speed) oznaceno s MT/s, dakle ploca koja podrzava quad chanel kad je natrpas s hrpom rama(ovisno frekvenciji itd) ce prije doci do tog maksimuma, đabe ti i ram na 100ghz ak ti memorijski kontroler to nemoze prozvakati, živio.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modul
Tako je, sto je vise rama pada brzina i propusnost, osim na server plocama ako ima dovoljno ceste.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modul
IvanBrekalo kaže...

 Trebala bi ti vjerovatno Černobilska elektrana da to potjera na vecim ghz i latencijama

 

IvanBrekalo kaže...

 Sta Lol?, pa ne radi se tu samo o potrosnji niti je itko samo nju spomenuo

 

Da, stvarno - nitko nije spomenuo potrosnju...

Freak Show Inc.
4 godine
protjeran
offline
Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modulima

 Ok nisam mislio sam da ce jedan it strucnjak uhvatiti tamo neke potrosnje koju sam zapravo spomenuo iz sebi znanih razloga a vezani su za Ln overklokiranje i tvoje žarko zeljene basloslavne frekvencije, objasnio sam ti zasto je to tako i u sljedecm postu sam naveo da se ne radi samo o tomeAli ok hvala tebi na nicemu

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modul
IvanBrekalo kaže...

 Ok nisam mislio sam da ce jedan it strucnjak uhvatiti tamo neke potrosnje koju sam zapravo spomenuo iz sebi znanih razloga a vezani su za Ln overklokiranje i tvoje žarko zeljene basloslavne frekvencije, objasnio sam ti zasto je to tako i u sljedecm postu sam naveo da se ne radi samo o tomeAli ok hvala tebi na nicemu

 

Znaci spomenes potrosnju i razbacujes se nuklearnim elektranama i onda kazes kako si zapravo mislio na to da memorijski kontroler to treba izgurati a ja sam to trebao shvatiti jer je valjda bilo jasno??? Pa hvala tebi na svemu. Mozda te jos samo koji account dijeli od suvislosti...

Freak Show Inc.
4 godine
protjeran
offline
Corsair VENGEANCE LPX memoriju opremio i modulima

Dobro i ja sam mislio da ti znas o cemu pricas i da seruckas s pokricem o losoj memoriji no ispalo je totalno drugacije, ja sam se ispravio poslje za svoje suvislo izrazavanje, kod nas je vec vrijeme za spavanje za razliku kod tebe

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2019 23:45 (IvanBrekalo).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice