Creative Sound Blaster G3 - Kutijica puna zvuka

poruka: 6
|
čitano: 3.779
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Creative Sound Blaster G3 - Kutijica puna zvuka".
7 godina
offline
Creative Sound Blaster G3 - Kutijica puna zvuka

creative sa soundblaster tradicionalno uvik naprave odlican uređaj koji kvalitetom ne spada u cjenovni rang nego tri klase iznad.. odlicna recenzija....

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Creative Sound Blaster G3 - Kutijica puna zvuka

a što se zbiva ako na to papak mojeg kalibra priključi aktivne zvučnike? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Creative Sound Blaster G3 - Kutijica puna zvuk
Zašto ne, čuti ćeš razliku (i ako čistiš uši redovno🤡)
15 godina
offline
Re: Creative Sound Blaster G3 - Kutijica puna zvuk
dd.inc kaže...
Zašto ne, čuti ćeš razliku (i ako čistiš uši redovno🤡)

 pa vjerojatno postoji razlog naglašavanju toga da je izlaz (samo?) za slušalice. ima li kakav šuštić u publici? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Creative Sound Blaster G3 - Kutijica puna zvuk
vjerovatno misli da je current out a ne voltage out, tj optimiziran za nisku impedancu
15 godina
odjavljen
offline
Re: Creative Sound Blaster G3 - Kutijica puna zvuk

Što znači da bi se kod visoke impedancije aktivnih zvučnika mogao javiti prevelik izlazni napon, vjerojatno i clipping ili bi zaštita reagirala. Doduše, to se može riješiti dummy loadom, samo što i on može utjecati na kvalitetu zvuka.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice