Crowdfunding kampanja za Kingrow K1, mobitel s E-I

poruka: 5
|
čitano: 2.715
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Crowdfunding kampanja za Kingrow K1, mobitel s E-I".
7 godina
protjeran
offline
Crowdfunding kampanja za Kingrow K1, mobitel s E-I

Kakva je ovo crna prevara. Dva dana baterija na e-ink ekranu? Pa ima i normalnih mobitela koji izdrze dva dana. 

Nema google play (mozda je tipfeler kaze novinar ).

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 13:44 (O_O_O).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Crowdfunding kampanja za Kingrow K1, mobitel s E-I

baš me zanimalo hoće li se itko domisliti ovome, odn. beskorisnosti šarenih sličica na zaslončiću uređaja za telefoniranje. nije profesor baltazar ali ipak se dosjetio. kad već ne možemo poboljšati ono što je bitno, tj. napajanje, valja smanjiti potrošnju. i država bi iz ovoga mogla štošta naučiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 15:25 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Crowdfunding kampanja za Kingrow K1, mobitel s
O_O_O kaže...

Kakva je ovo crna prevara. Dva dana bateija na e-ink ekranu? Pa ima i normalnih mobitela koji izdrze dva dana. 

Nema google play (mozda je tipfeler kaze novinar ).

 Možda misle dva dana SOT-a (48 sati)?

Ali, tko zna, budući je unutra Mediatek SOC, ne bi me čudilo da je ovak kak si rekao.

 

 

Kruha i igala...
7 godina
protjeran
offline
Re: Crowdfunding kampanja za Kingrow K1, mobitel s
fer-de-lance kaže...
O_O_O kaže...

Kakva je ovo crna prevara. Dva dana bateija na e-ink ekranu? Pa ima i normalnih mobitela koji izdrze dva dana. 

Nema google play (mozda je tipfeler kaze novinar ).

 Možda misle dva dana SOT-a (48 sati)?

Ali, tko zna, budući je unutra Mediatek SOC, ne bi me čudilo da je ovak kak si rekao.

 

 

 Evo sad samo pogledao na kampanji mob ima 20h SOT, i 400h standby. 

11 godina
neaktivan
offline
Crowdfunding kampanja za Kingrow K1, mobitel s E-I

Kad se tekst pročita sa malo razumijevanja može se skužit da se misli na 24h SOT-a. Čak i ok izgleda samo je refresh za k, jbg takva je trenutno tehnologija, al za nekoga tko nije opterecen multimedijom osim slikavanja (valjda ne slikaje BW ), moš instalirat wapp, mail klijent... čak nije beskorisno.

Prema navodima proizvođača, kapacitet je dovoljan za do dva dana neprekidnog korištenja. U slučaju kada se isključe bežične tehnologije autonomija se može produžiti i do sedam dana. U stanju pripravnosti Kingrow K1 s jednim punjenjem baterije može izdržati i do 15 dana.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice