Crusader Kings II besplatan na Steamu

poruka: 7
|
čitano: 3.934
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Crusader Kings II besplatan na Steamu".
10 godina
online
Crusader Kings II besplatan na Steamu

Baš je dobro, kada se ovako nešto ponudi..

Čak i kada ne mislim igrati tako skoro, lijepo je puniti Library na Steamu.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Crusader Kings II besplatan na Steamu

Jesam li u teškoj zabludi ili je vijest dobrano zakasnila?

Naime, na Twitteru piše "download today", radi se o 5.4., a Bug je vijest objavio 6.4.

Danas, 7.4., igra se nudi za 9,99 EUR što je solidna cijena za igru staru više od 6 godina.

 

Ako je tako, onda je sve skupa zapravo besplatna reklama za Paradox (jer su tek rijetki uspjeli besplatno preuzeti igru)...

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Crusader Kings II besplatan na Steamu

Nista cudno za bug uvijek kasne. Inace igra je dobra, ali su pretjerali sa ekspanzijama, umjesto da naprave novu verziju na novim enginu oni i dalje izbacivaju ekspanzije za ovu "staru" igru.

http://www.aocsource.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crusader Kings II besplatan na Steamu
SveZauzeto kaže...

Jesam li u teškoj zabludi ili je vijest dobrano zakasnila?

Naime, na Twitteru piše "download today", radi se o 5.4., a Bug je vijest objavio 6.4.

Danas, 7.4., igra se nudi za 9,99 EUR što je solidna cijena za igru staru više od 6 godina.

 

Ako je tako, onda je sve skupa zapravo besplatna reklama za Paradox (jer su tek rijetki uspjeli besplatno preuzeti igru)...

 Što bi rek'o dr. mr. Ogulin Culibrk Oglo  - od sad, pa nadalje i ubuduće gledaj ponude free igara na ovoj temi, mani se bugovih vijesti...

 

https://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/popusti-akcije-dobre-ponude-igre/38491.aspx?page=600&jumpto=5639706&sort=asc&view=flat

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
odjavljen
offline
Crusader Kings II besplatan na Steamu

Nelose . Mada, ipak mi je draza EU 4.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crusader Kings II besplatan na Steamu
SveZauzeto kaže...

Jesam li u teškoj zabludi ili je vijest dobrano zakasnila?


Ako je tako, onda je sve skupa zapravo besplatna reklama za Paradox (jer su tek rijetki uspjeli besplatno preuzeti igru)...

U zabludi si. Ja sam vidio kroz par desetaka minuta da je igra besplatna i to kroz par različitih izvora.

bug.hr je spor u prenošenju vijesti a masa ljudi si je upecala igru.

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 2:21 (Et_Tu_Brute?).
16 godina
offline
Crusader Kings II besplatan na Steamu

Igra je bila besplatna prošli tjedan - sve do petka. U subotu je započela akcija od 50% za njihove DLCe pa su željeli da ti pruže kostur igre besplatno.

 

Ck2 je meni omiljena Paradoxova igra. Iako sam uvijek bio priglup za komplicirane strategije mogu reći da je CK2 i jednostavan i kompliciran.

Igrao sam kao glavni baja Slavonije i doživio svakakvih čudesa. Na mučku prijevaru sam došao do cijele Hrvatske i pripojio je svojoj Slavoniji. Osvojio sam pola Mađarske i prebacio glavni grad tamo da se maknem od Bizanta što dalje. No na kraju Bizantsko carstvo me ubilo kada nisu mogli Sveto Rimsko Carstvo, niti Venecija.

A da ne pričam probleme izazvane familijom i velikašima koji stalno imaju neke ideje i težnje za vlasti.

 

 

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice