Cyberpunk 2077 refundiralo samo 30.000 igrača

poruka: 7
|
čitano: 5.844
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cyberpunk 2077 refundiralo samo 30.000 igrača".
6 godina
offline
Cyberpunk 2077 refundiralo samo 30.000 igrača

to je škola za sve buduće devolpere..prvo od svojih kupaca napraviš vjernike i onda slijedeći put možeš ih nogom u guzicu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Cyberpunk 2077 refundiralo samo 30.000 igrača

Pa svaki witcher je u pocetku bio pun bugova, iako ne bas tolko, samo ljudi zaborave.

Al eventualno bi sve popravili. Zato najbolje uzet GOTY edition kad izide.

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 refundiralo samo 30.000 igrača
Renesis kaže...

Pa svaki witcher je u pocetku bio pun bugova, iako ne bas tolko, samo ljudi zaborave.

Al eventualno bi sve popravili. Zato najbolje uzet GOTY edition kad izide.

 Nijedan witcher ni blizu nije bio bugovit kao ovaj poluproizvod.

Možda jedino ako si igrao neku piratsku verziju koja nije dobijala nadogradnje. Oni par bugova što je bilo brzo je riješeno patchovima dok ovaj cuberpunk ne možeš popraviti patchevima ni da hočeš jer je komceptualno sjeban.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 refundiralo samo 30.000 igrača
Renesis kaže...

Pa svaki witcher je u pocetku bio pun bugova, iako ne bas tolko, samo ljudi zaborave.

Al eventualno bi sve popravili. Zato najbolje uzet GOTY edition kad izide.

 Nije problem u bugovima (iako ih je ovdje previše) nego je problem u nekim stvarima u igri generalno. AI je najgluplji AI koji sam vidio u igrama uopće. Puno stvari nema smisla u igri. Dakle jedno je kad igra ima dobru bazu i izađe sa bugovima koji se na kraju ispeglaju. A nešto sasvim drugo je kad igra izađe u stanju kao da je poluzavršeni proizvod.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Cyberpunk 2077 refundiralo samo 30.000 igrača

Gameri/fanboys su sličnog mentaliteta kao zlostavljane žene. 

 
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Cyberpunk 2077 refundiralo samo 30.000 igrača

Samo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077 refundiralo samo 30.000 igrača

S obzirom koliko je puta Skyrim prodan na raznim konzolama, jos na sebi nosi bug-ove iz day-1 igre,

i nitko se ne zali previse.

 

A cuj, pokoji graficki bug nije strasan - igra je zabavna, prica je dobra, likovi su razradjeni, a grad je ogroman

i vjerujem da ce besplatni DLC-ovi te buduce ekspanzije prosiriti broj lokacija u gradu.

 

Meni jedino fali interakcija sa TraumaTeamom - u cijeloj igri se vide samo jedanput, i to u uvodnoj misiji,

a poslije vise ne - jedino mi to fali, jer nemoguce da niti jedan NPC nema placeno osiguranje od TraumaTeama,

pa da ih oni ne dodju pokupiti i pokrpati.

 

Il bar koja misija gdje mozes cak postati dio TraumaTeama, e to bi volio - bolju opremu od TT-a se ne moze dobiti u CP svemiru,

cak ni Arasaka ni Militech nemaju takvu opremu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice