Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u ponud

poruka: 14
|
čitano: 4.197
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u ponud".
16 godina
offline
Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u ponud

not bad 

Moj PC  
2 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u p
Ne vrijedi to 899kn... Užas..
 
5 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u p
Kao ideja cijeli projekt nije los, ali ekskluzivna cijena od 899 nije bas u cilju edukacije nego zarade.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
4 4 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u p
southy kaže...
Kao ideja cijeli projekt nije los, ali ekskluzivna cijena od 899 nije bas u cilju edukacije nego zarade.

 Makni PDV, makni proviziju A1, makni cijenu dostave i koliko ostaje njima? 400 kn?

15 godina
offline
Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u ponud

Naručio :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u p
weevil kaže...

Naručio :-)

 Napiši dojmove kad ti stigne.

Nisam ja ništa prčko.
13 godina
offline
Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u ponud

pa cijena i nije preskupa jer samo gsm modul za arduino dodje u kini  20$

https://www.banggood.com/SIM900-Quad-band-GSM-GPRS-Shield-Development-Board-For-Arduino-p-964229.html?rmmds=search

dodajete i carinu i pdv i troskove carinjena 50 kn pa se nakupi eto...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u ponud

Ja sam narucio njegov MAKERbuino i naravno najveca radost mi je bila sastaviti ga, poslije sam ga igrao maksimalno sat vremena i ostavio sa strane (sva sreca poslije sam iskoristio LCD ekran, atmega328p,... za druge projekte). Zao mi je ali ovaj MAKERphone je preskup da bi ga sastavio i ostavio sa strane, bolji su mi oni razni diy roboti ili dronovi,... (s kojima ces nesto i raditi nakon sastavljanja).

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u p
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
Ne vrijedi to 899kn... Užas..

Prijatelju, želim ti svo dobro svijeta - očito će ti trebati sa tako negativnim pristupom.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u p
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
Ne vrijedi to 899kn... Užas..

 

southy kaže...
Kao ideja cijeli projekt nije los, ali ekskluzivna cijena od 899 nije bas u cilju edukacije nego zarade.

 

Zanimljivo mi je kako se samo iphone-ovci žale na cijenu, definicija licemjerstva.

 

Bez brige, vaš iphone totalno vrijedi 12000 kn.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u p
Jakovp kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
Ne vrijedi to 899kn... Užas..

 

southy kaže...
Kao ideja cijeli projekt nije los, ali ekskluzivna cijena od 899 nije bas u cilju edukacije nego zarade.

 

Zanimljivo mi je kako se samo iphone-ovci žale na cijenu, definicija licemjerstva.

 

Bez brige, vaš iphone totalno vrijedi 12000 kn.

 ja koristim samsung galaxy s7 već godinu dana... but go off I guess...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u p
Jakovp kaže...
Zanimljivo mi je kako se samo iphone-ovci žale na cijenu, definicija licemjerstva.

 

Bez brige, vaš iphone totalno vrijedi 12000 kn.

Zapravo je stvar u tome da se sjećam da kad je kampanja startala cijena bila 89$ pa me iznenadilo kak se napuhala odjednom, no sad sam išao na stranicu kampanje pa vidim da je ovih 899 zapravo vrlo povoljno jer tamo kreće od 1100 kn. Neda mi se sad s time zezati, ali baš me zanima kakva će biti cijena vani jer imam dojam da je kod nas cijena (uvijek) viša nego na "siromašnom" zapadu.

 

Što se tiče iPhonea, osobno koristim iPhone vrijednosti cca 2000 kn i nikad ne kupujem novu verziju jer je bezobrazno skupo, no ne vidim kakve to ima veze s mojim komentarom.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
neaktivan
offline
Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u ponud

Zanima me samo jel se može odmah dobiti u A1. Jer kao backer na kickstarteru ne bi mi bilo drago da se mob prodaje bilo gdje prije nego ga nama pošalju. 

X
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Od danas možete kupiti Albertov MAKERphone u ponud

Narucio u petak i danas je stiglo postom - izgleda sjajno! Dobar dojam cijele ideje je nazalost malo pokvario poslovicno los A1. Kad sam trazio od A1 da mi izdaju R1 racun (kupio karticom na njihovim web stranicama), napisali su "za A1 komplet na bonove nije moguće dobiti R1 račun". Mislio kupiti jos komada, ali ne pada mi na pamet vise preko A1.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice