U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos

poruka: 11
|
čitano: 4.573
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos".
11 godina
offline
U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos

Možda bi trebao pisac malo pisati i o artiklu 13 i Europi..

#deleteart13

Crypto nova poljoprivreda
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos

Sad bi bilo dobro da EU pokaže suprotno od Trumpa, neka EU bude bolji lideri od njih.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos

Price za malu djecu. Neutralnosti nema nigdje niti je kad bilo. 

 
6 5 hvala 0
11 godina
offline
U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos

moderna verzija fašizma na djelu... demonkracija u praksi :D

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos

haha,ovo je najjace "nece se nista promjeniti za korisnike". Izglasali to sranje i sad prodaju price za malu djecu.

Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos

Ja ovo vidim kao pozitivnu stvar, dugorocno gledajuci. Prvo, ovo daje vjetar u ledja Demokratima na predstojecim izborima, drugo savezne drzave su pocele da donose jos stroza pravila net neutralnosti (California).

 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: U SAD-u od danas ne postoji internetska neutra
Nevjerojatno koliko ljudi još uvijek vjeruje u ove izmišljotine. Znači, Internet nije postojao prije 2015? Ili samo nije bio "neutralan"? Ono, "neutralan" kao u slučajevima Farcebooka, Twattera, Goolaga..? :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos

Ovo je vrlo loše, čak i pogubno za budućnost demokracije u SAD-u. Vlasti će moći kako im bude pasalo blokirati one koji im smetaju, što znači pojačati kontrolu nad građanima.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos

Skoro 3 mjeseca kasnije:

 

"Neutralnost interneta ukinuta, nitko nije primijetio razliku"

 

"Podsjetimo se što su najavljivali mediji i "stručnjaci" da će se dogoditi nakon što se ukine neutralnost interneta: "Kraj interneta kakav poznajemo" - Petar Stošić, Index, "Kraj slobodnog interneta" - Jasmin Klarić, Novi list, "Pala je neutralnost interneta, mijenjat će se digitalni svijet" (HINA, 24 sata)... Novinar Ivan Luzar napisao je na Telegramu da će ukidanjem državne regulacije - ovo je vrh - doći do kršenja slobode govora... Index je još jači od Telegrama, pazite ovo. Oni su pozvali "stručnjaka" Miroslava Ambruša - Kiša - novinara i "računalnog pionira veterana" koji je ovu situaciju bez državnog reguliranja neutralnosti interneta usporedio s diktaturama u Sjevernoj Koreji i Kini..."

 

:-)

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos

Podržavam svaku deregulaciju i borbu protiv socijalizma. Friedman, Reagan i Thatcher do groba 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
U SAD-u od danas ne postoji internetska neutralnos
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice