DASUNG “Not-eReader” - pet uređaja u jednom

poruka: 4
|
čitano: 2.328
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DASUNG “Not-eReader” - pet uređaja u jednom".
16 godina
offline
DASUNG “Not-eReader” - pet uređaja u jednom

Izuzetno informativan video, samo fali Sandra Dubravcic

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: DASUNG “Not-eReader” - pet uređaja u jednom
Ili još bolje Milka Babović (kako je uradak u c/b tehnici)...koja će nam objasniti u koje boje je klizačica obučena :)
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
DASUNG “Not-eReader” - pet uređaja u jednom

 

Unatoč nepostojećim informacijama ovog ne-čitača, moram priznati, impozatna brzina za e-paper. Ako i dalje troši tako malo struje to je super stvar, napravite mi mobitel s takvim ekranom!

 

S druge strane lijepa je ta brzina, ali gdje su e-reader u formatu A4? Koji to printerski lobi blokira razvoj e-paper uređaja veličine uobičajeng papira (A4, Letter...)? Jedino sony nudi tako nešta, ali zašto je usamljen s takvom ponudom? 

 
2 0 hvala 0
Re: DASUNG “Not-eReader” - pet uređaja u jednom
Ovo je kraj kaže...

 

Unatoč nepostojećim informacijama ovog ne-čitača, moram priznati, impozatna brzina za e-paper. Ako i dalje troši tako malo struje to je super stvar, napravite mi mobitel s takvim ekranom!

 

S druge strane lijepa je ta brzina, ali gdje su e-reader u formatu A4? Koji to printerski lobi blokira razvoj e-paper uređaja veličine uobičajeng papira (A4, Letter...)? Jedino sony nudi tako nešta, ali zašto je usamljen s takvom ponudom? 

 

Iz više razloga, ne bih rekao da je "printerski lobi" bitan razlog.

 

  1. Cijena uređaja većeg formata. E-ink readeri popularni su najviše jer ne koštaju toliko puno. Nisam siguran tko bi ga kupio da košta 5000 kn.
  2. E-ink readeri imaju i dalje primarnu svrhu da se s njime čitaju knjige, a ne novine, stripovi ili surfa netom.
  3. Baterija, s većom rezolucijom morala bi doći i veća baterija (teži i deblji uređaj) ili puno manja autonomija.
  4. Prenosivost. Bez obzira što A4 format nije velik (odnosno neka slična varijanta američkih dimenzija, A4 ne postoji kod njih), on je i dalje manje prenosiv nego sadašnja dimenzija malo većeg podmetača za kavu.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice