Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a

poruka: 24
|
čitano: 12.570
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a ".
10 godina
neaktivan
offline
Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a

Deezer je u zadnje dvije godine dosta napredovao, posebno integracija sa Chromecastom. Trenutno sam na HiFi planu koji je dosta pojeftinio u zadnje 3 godine (sa 19.99 na 14.99, 13.99 i sada 10.49), a bio sam na Family planu koji je sada poskupio (bio 10.49, sada 13.99).

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
3lmanana kaže...

Deezer je u zadnje dvije godine dosta napredovao, posebno integracija sa Chromecastom. Trenutno sam na HiFi planu koji je dosta pojeftinio u zadnje 3 godine (sa 19.99 na 14.99, 13.99 i sada 10.49), a bio sam na Family planu koji je sada poskupio (bio 10.49, sada 13.99).

Cijene u eurima, dolarima? Dobar je deezer ali odkad je netko tu na forumu provalio foru da se youtube premium, skojim dobiješ youtube music, da nabaviti u indiji i to obiteljski paket za 18kn nije mi bilo teško reći "ko te jebe deezeru"

Sve Vas Volim
3 godine
offline
Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a

Sto se tice elektronske glazbe nijedan servis nije ravan Spotifyu, daleko najvecu kolekciju ima i najazurniji je, cak ima i ekskluzive pa se neka nova izdanja tamo pojave po tjedan, dva prije nego na drugim servisima i shopovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a

Deezer ima najkompletniju kolekciju glazbe s ovih prostora. Nema onih shema guglas artista, a andes 3 pjesme. Nalazi caje, lokalni hiphop, staro, novo, sve zivo. Tu i tamo se nade neki singl kojeg nema, al u odnosu na druge, sto se tice ponude glazbe s ovih prostora, nema mu ravna

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a

Jako mi je drago zbog ovog članka i velike pohvale autoru.Naime i sam koristim deezer jos od 2013.godine, usudio bih se reći doba kada većina ljudi nije imala pojma za streaming servise te sam u zadnjih tjedan dana dobio osjećaj da su Hrvati tek sad otkrili toplu vodu streaminga dolaskom Spotify-a.Od mnoštva poznanika čuo  sam rečenicu "jesi probao spotify?" Ili "ovaj spotify je najbolja stvar na svijetu, zasto ga nemas?".Istina da Spotify ima Connect i weekly discover opciju i to smatram kao jedinu prednost nad deezerom, ali ima bome i deezer svojih prednosti iako ga se jako često zapostavlja.Čitam po njihovim forumima da će i oni uskoro napravit neki connect feature.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a

Nisu navedene 2 mane zbog kojih sam ja presao sa deezera na spotify (tek ga isprobavam, necu rec jos da li je bolji):

1. Deezerov flow mi je iritantno repetitivan. Kad god ga upalim, 99% pusta opet iste stvari

2. integracija s Amazon Alexom - ne zna pustiti playlistu, i opcenito glasovno pretrazivanje radi lose, cak i na engleski, a hrv bas nikako

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
1 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj

svi smo cekali spotify ;) davno sam isprobao deezer nije mi bio los, medutim sjecam se tada zbog cijene sam odustao.
ne sjecam se koliko je bila cifra al puno veca od sadasnjih 60tak kn za spotify premium.

tada sam primjetio da je bila bogata domacim sadrzajem ( osobno ne slusam nista domace pa mi nije ni bilo bitno )

UI koliko mi je ostao u glavi je bio dobar, nije bio šarovit ( crvena + bijela komb. ako se dobro sjecam ).
samo kretanje istim okej, primjetio sam tada samo da su pojedinim izvodacima falili pokoji albumi.

no kazem zbog tadasnje cijene nisam planirao biti duze od probnog razdoblja pa mi ni to nije bilo bitno.
mozda bih ga i uzeo preko HT-a, bonbona za smijesnih 30tak kn, ali na vip-u/A1 sam vec 15tak godina ako ne i vise.
imam jos 2 mj probnog roka Apple music na drugom mobu i kada bih usporedio to sa tadasnjim deezerom koji sam koristio
vise mi je pasao deezer. odnosno apple music kad mi istekne probni rok od 6mj trajno otkazujem i ostajem na spotifyu.

4 godine
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
Srce Isusovo kaže...
3lmanana kaže...

Deezer je u zadnje dvije godine dosta napredovao, posebno integracija sa Chromecastom. Trenutno sam na HiFi planu koji je dosta pojeftinio u zadnje 3 godine (sa 19.99 na 14.99, 13.99 i sada 10.49), a bio sam na Family planu koji je sada poskupio (bio 10.49, sada 13.99).

Cijene u eurima, dolarima? Dobar je deezer ali odkad je netko tu na forumu provalio foru da se youtube premium, skojim dobiješ youtube music, da nabaviti u indiji i to obiteljski paket za 18kn nije mi bilo teško reći "ko te jebe deezeru"

 I ja to jako dugo koristim. Jesi li ikad cuo da je neko dobio bananu zbog toga? 

12 godina
neaktivan
offline
Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a

Na Deezerovoj stranici piše da Family plan košta 10,49 €. Ne znam odkud ova cifra od 13,99€ a dosta loša odluka ako je poskupilo jer je Spotify i Apple Music koštaju ≤10€

Music for life!!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
Cekajte southy da dođe da vam objasni koji je servis najbolji.
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
slitinabakra kaže...

 I ja to jako dugo koristim. Jesi li ikad cuo da je neko dobio bananu zbog toga? 

 

Nope... Nema regionalne provjere, u familyu mi je i kum koji živi u ZG - svi najnormalnije koristimo i music i YT premium. 

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
perkoxcar kaže...

Jako mi je drago zbog ovog članka i velike pohvale autoru.Naime i sam koristim deezer jos od 2013.godine, usudio bih se reći doba kada većina ljudi nije imala pojma za streaming servise te sam u zadnjih tjedan dana dobio osjećaj da su Hrvati tek sad otkrili toplu vodu streaminga dolaskom Spotify-a.Od mnoštva poznanika čuo  sam rečenicu "jesi probao spotify?" Ili "ovaj spotify je najbolja stvar na svijetu, zasto ga nemas?".Istina da Spotify ima Connect i weekly discover opciju i to smatram kao jedinu prednost nad deezerom, ali ima bome i deezer svojih prednosti iako ga se jako često zapostavlja.Čitam po njihovim forumima da će i oni uskoro napravit neki connect feature.

 Ajd nađi ovo na Deezeru, moš i na Spotify traži dok ne padneš s nogu dakle verzije bez vokala.Kad nađeš, eto javi se i dam ti 100kn.

 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
4 godine
protjeran
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj

takva vrsta glazbe se ne slusa bez vokala ili ti ga instrumental.

sad si zamisljam zeppelin i pink floyd bez vokala totalno bi nestala čar
koja dolazi u kombinaciji instrumenata i vokala zajedno.

 

da ne pricam o kvaliteti zvuka na yt. :/

12 godina
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
Ono što ne piše u članku, a za neke je dosta važno - Deezer ne podržava gapless playback. Meni je to (uz Spotify Connect) bio glavni razlog zbog kojeg sam nakon više godina prešao na Spotify
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
Umbel kaže...
Cekajte southy da dođe da vam objasni koji je servis najbolji.

Samo ti pitaj, ne ustručavaj se

 

Osobno mi se Deezer nije dopao jer dosta toga što sam želio nije imao, a to što ima sve moguće cajke meni i nije neki plus. No, svatko neka sluša što mu odgovara, od toga što netko koristi meni ni iz džepa ni u džep.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
bloodborne kaže...

takva vrsta glazbe se ne slusa bez vokala ili ti ga instrumental.

sad si zamisljam zeppelin i pink floyd bez vokala totalno bi nestala čar
koja dolazi u kombinaciji instrumenata i vokala zajedno.

 

da ne pricam o kvaliteti zvuka na yt. :/

O itekako se sluša, bi se začudil kolko su instrumentali zapravo vrlo tražena roba.Puno ljudi bi platilo za instrumental verzije, ali eto često puta instrumental nije moguče isčupat.Problem je u originalnoj mjuzi, pa ovisi kako je u studiju snimano ili često puta je vrlo teško li nemoguče izvuč dobar instrumental.

 

Kvaliteta zvuka je sporedna, ako je mjuza loša to je za smeče pa makar i u največoj mogučoj kvaliteti.

 

Ja bi dao 100kn za ovaj instrumental, i nisam jedini ali eto to je realno ipak neizvedivo.Mnogi su probal pa se usrali, "dakle ako nemaš studijski original instrumental" moš se fučkat.To je samo jedan primjer, ili ponavljam instrumentali su vrlo tražena roba fučkaj ga.

 

 

Izolirani instrumenti točnije gitare to je još traženija roba, jedan primjer je dosta dalje samo čitaj Jubitu komentare.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
8 godina
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
southy kaže...
Umbel kaže...
Cekajte southy da dođe da vam objasni koji je servis najbolji.

Samo ti pitaj, ne ustručavaj se

 

Osobno mi se Deezer nije dopao jer dosta toga što sam želio nije imao, a to što ima sve moguće cajke meni i nije neki plus. No, svatko neka sluša što mu odgovara, od toga što netko koristi meni ni iz džepa ni u džep.

 Zaboravio si dodati svoje promisljanje iz proslog posta kako najvise glazbe ima na Apple musicu. 

15 godina
offline
Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a

@rambox, sve to stoji al glupo je to stavljati kao manu streaming servisima. Oni podrazumijevaju službena izdanja i diskografiju. Naravno na yt ćeš pronać bootlege, remixeve, live izvedbe i što sve ne. Ja koristim oboje (Deezer i YT) tak da nema frke.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj

Isprobao sam yt premium i music. Izuzev reklama nisam bas bio pretjerano odusevljen.

Instrumental izvedbe mi nisu nikad bile nesto wow. Ali kad si spomenuo fear of the dark je jedna

od stvari koje bi mi zvucale bolje u instrumental izvedbi naspram originala.

16 godina
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
luckyluke kaže...

@rambox, sve to stoji al glupo je to stavljati kao manu streaming servisima. Oni podrazumijevaju službena izdanja i diskografiju. Naravno na yt ćeš pronać bootlege, remixeve, live izvedbe i što sve ne. Ja koristim oboje (Deezer i YT) tak da nema frke.

Kako ne, upravo to kaj sam ja precizno istaknul je mana Deezera i Spotify itd.

 

Jubitu je specifičan, i ako određeni uradak ne krši Copyright za ljude sa specifičnim okusom Jubitu Free ili Music je znanto bolji izbor.

bloodborne kaže...

Isprobao sam yt premium i music. Izuzev reklama nisam bas bio pretjerano odusevljen.

Instrumental izvedbe mi nisu nikad bile nesto wow. Ali kad si spomenuo fear of the dark je jedna

od stvari koje bi mi zvucale bolje u instrumental izvedbi naspram originala.

Ovisi kako koja mjuza, ali opčenito Van Halen repertor je ionako 95% zamišljen kao instrumental+usputni show vokali za mase.Za kraj dva primjera, prvi link je original ili fala kaj niste nakeljili vokale.A drugi primjer je onako, vokali su potpuno beskorisni samo služe kao šaka u oko ili uho.

 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
3lmanana kaže...

Deezer je u zadnje dvije godine dosta napredovao, posebno integracija sa Chromecastom. Trenutno sam na HiFi planu koji je dosta pojeftinio u zadnje 3 godine (sa 19.99 na 14.99, 13.99 i sada 10.49), a bio sam na Family planu koji je sada poskupio (bio 10.49, sada 13.99).

 

Meni je i dalje 10,49€, plaćeno jučer. Tako je i na njihovim stranicama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
neaktivan
offline
Re: Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj
Pametnom je dosta jednom reci 😉
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
neaktivan
offline
Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a

Uzeo na bonbon promociji premium za 25kn. Uključuje 3 uređaja

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Deezer je bio prvi glazbeni servis u Hrvatskoj, a

Jel još nekome Deezer spor? Ono, zna se dogoditi da mu treba po 20 sekundi da pokrene stvar kad se prešaltam na neki drugi album ili kad malo brže piknem next song na flowu.

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice