Dell proveo vlastito istraživanje o PC gamerima i

poruka: 6
|
čitano: 2.921
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dell proveo vlastito istraživanje o PC gamerima i ".
16 godina
offline
Dell proveo vlastito istraživanje o PC gamerima i

U većini sam :)

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Dell proveo vlastito istraživanje o PC gamerima i

"Gamerima je iskustvo u igranju PC igara pomoglo i u drugim područjima, tehničko znanje je igranjem igara proširilo 42% ispitanika, strateško razmišljanje unaprijedilo je 39% ispitanika, a koordinaciju očiju i ruku 37% ispitanika.



Kako su ovo ispitali da mi je znati? 
Ispade bolje biti gejmer nego profesionalni tenisač

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2018 8:47 (Neuk).
 
9 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Dell proveo vlastito istraživanje o PC gamerim
Neuk kaže...

"Gamerima je iskustvo u igranju PC igara pomoglo i u drugim područjima, tehničko znanje je igranjem igara proširilo 42% ispitanika, strateško razmišljanje unaprijedilo je 39% ispitanika, a koordinaciju očiju i ruku 37% ispitanika.



Kako su ovo ispitali da mi je znati? 
Ispade bolje biti gejmer nego profesionalni tenisač

 anketom - na pitanje jeste li unaprijedili koordinaciju očiju i ruku gejmanjem, njih 37% je odgovorilo da jesu

bedastoća od "istraživanja"...

6 godina
offline
Dell proveo vlastito istraživanje o PC gamerima i

Upravo to, istrazivanje bez ikakve logike. Ako netko moze lagato o spolu/dobi/bilocemu drugome, treba smatrati da ce to i napraviti.

Sve u svemu, nista se ne moze izvuci iz ovog "istrazivanja".

 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Dell proveo vlastito istraživanje o PC gamerim
Ovisi koje igre igras, ja sam se uhvatio da sam se totalno usporio igrajuci pubg, vratio se malo na bf kad tamo ludnica sve leti i pada 1000na sat..gledam koji je ovo k.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Dell proveo vlastito istraživanje o PC gamerim
Stjepanj kaže...
Ovisi koje igre igras, ja sam se uhvatio da sam se totalno usporio igrajuci pubg, vratio se malo na bf kad tamo ludnica sve leti i pada 1000na sat..gledam koji je ovo k.lp

 tako i ja usporim kad jedem biftek, dok recimo varivo od kelja smažem samo da što prije završim 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice