Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura

poruka: 14
|
čitano: 4.449
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura".
9 godina
offline
Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura

Srecom je cijena "u najavi" pa ne moze ici pod thumbs down :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 16:07 (Barab4).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura

slutim, da prostite, globalnu zavjeridbu kojom se računala - preko laptopa - želi svesti na telefone. dfp (d fakin' pojnt) je u tome da je za rad s računalom bitna veličina onoga u što zurim - zaslona, pozitivno korelirano kao "što veće, to bolje" (uz samo jedan, jasno, optimum) a ne veličina računala (koje može biti i u makovu zrnu, kaj se mene tiče). ono u što gledam dok radim je zaslon i želim preglednost, prostor, neumaranje očiju mi rođenih i tak to. ovakve se igračke ne uklapaju u tu "viziju". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura

Ima tema na pcekspertu gdje je lik kupio 20 komada za potrebe firme i svima do jednog se napuhala baterija i izbila mousepad.

Dan danas mu nisu pokrili trosak a bili su top modeli od 15k kuna.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura
C3c1l kaže...

Ima tema na pcekspertu gdje je lik kupio 20 komada za potrebe firme i svima do jednog se napuhala baterija i izbila mousepad.

Dan danas mu nisu pokrili trosak a bili su top modeli od 15k kuna.

 Pretpostavljam da je reklamaciju rjesaval kod nekog hr dealera? Ja bi zval u Bec i zalil bi se na lokalne cigane tak da bi isto popodne izgubili zastupnistvo.

11 godina
offline
Re: Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura
NEW_MAN kaže...
C3c1l kaže...

Ima tema na pcekspertu gdje je lik kupio 20 komada za potrebe firme i svima do jednog se napuhala baterija i izbila mousepad.

Dan danas mu nisu pokrili trosak a bili su top modeli od 15k kuna.

 Pretpostavljam da je reklamaciju rjesaval kod nekog hr dealera? Ja bi zval u Bec i zalil bi se na lokalne cigane tak da bi isto popodne izgubili zastupnistvo.

 

Naravno, ponudili mu da kupi nove baterije sa nekim smjesnim rabatom.

Uglavnom sramota ziva.

16 godina
offline
Re: Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura
C3c1l kaže...
NEW_MAN kaže...
C3c1l kaže...

Ima tema na pcekspertu gdje je lik kupio 20 komada za potrebe firme i svima do jednog se napuhala baterija i izbila mousepad.

Dan danas mu nisu pokrili trosak a bili su top modeli od 15k kuna.

 Pretpostavljam da je reklamaciju rjesaval kod nekog hr dealera? Ja bi zval u Bec i zalil bi se na lokalne cigane tak da bi isto popodne izgubili zastupnistvo.

 

Naravno, ponudili mu da kupi nove baterije sa nekim smjesnim rabatom.

Uglavnom sramota ziva.

 Na Dell konferenciji u Becu je vise puta receno da nema zajebancije i ko ne radi kak spada dobiva odjeb. Ja bi pisal fakin mail Michaelu Dellu da mi se to desi u firmi. Je znam da ne bi doslo do njega ali bi doslo do nekoga drugoga i ta firma bi stvarno prek noci prestala biti dealer Dell opreme.

Prosla firma je kupila Dell opreme za nekih 200k eura i imali smo svojeg agenta kojem sam se obracal za sve zivo, a ako je bilo nekaj onda su to rjesavali onak odma ili jos prije. Cak je neki sef prodaje radil turneju po Austriji i posjetil sve "vece" kupce da pita ako su zadovoljni supportom i vlastitim agentom. Kak se Dell vratil u igru i kupil Dell sve se podredilo kupcu tak da ako jos uvijek ima garanciju trebal bi zvati u Bec ili Irsku. Nema bez drame i odlaska na visu instancu. Stari od frenda je prije desetak godina kupil preorderom mislim S klasu koja je bila totalno u banani, stalno na servisu sve dok se nije povezal s likom iz Splita sa istim problemom te su zajedno otisli u ZG u dealership sa ekipom sa TV-a da budu zapalili aute ako ne dobe nove. Mercedes u Njemackoj je saznal za aferu i glave su padale. Dobili su nove aute i gg.

300k kn za kompove da ti neko ponudi rabat na baterije je fakin bad joke. Istina da na baterije daju 6 mjeseci garancije ali ako ti ostete notebook onda ih treba tuziti.

11 godina
offline
Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura

Ma sve to što ti pišeš stoji ali nije to baš tako u realnosti.

Ovo sa mečkom znam ja iz prve ruke. Na kraju je auto prodan jer su svi dizali ruke i da to nije njihove briga.

Isto s klasa, pala je skroz na pod u vožnji na autoputu, komplet zračni ovjes je otišao u kurac, 20k eura štete.

Ništa se nije napravilo a auto je bio star 5 mjeseci.

 

Za ovog dečka sa tim Dellovima ne znam što je bilo na kraju, nisam pratio temu, ali mislim da se nije usrećio..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura

o čemu vi pričate????

 

Dell JI od Njemačke nema ništa...

 

Austrija, Slovenij, Hrvatska, Madžarska - nula bodova, ovisiš o dobroj volji uvoznika, jer nemaju principale za te države...

 

sve dok ne povaginiš i pošalješ direkt u Dell US (to mi je baš čudno, svi se odnose ko da ćeš sjest u kola s volovskom zapregom i za pol godine doć do Atlantika, a kada ga preplivaš...)

 

udri mail pa će za par dana netko već reagirati...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura
Austrija ima Dell, na zadnjem eventu na kojem sam bil je i Michael Dell dosel drzat govor. Imaju svake godine event u Becu gdi pokazuju kaj dolazi novo na trziste prije nego daju u ponudu.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura
zbog izmisljenih komentara sljedeci put zovem faul. Sto se notebooka tice sve pet ali ocekujem 13-15k kuna cijenu pa ce se prodavati svega 5 komada mjesecno😉
Wtf. Moze li admin pobrisati ovih 9 poruka koje su se pojavile iz vedra neba
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura
C3c1l može link na onu temu pliz?
Hvala.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura
Barab4 kaže...

Srecom je cijena "u najavi" pa ne moze ici pod thumbs down :D

 Ha nema što ići pod minus jer su cijene takve kakve jesu za takvu visoku klasu uređaja. Cijena u najavi je išla na inzistiranje ustupitelja jer generacije 2018 još nije u domaćim dućanima + što je testirani uređaj nekakav inženjerski model. 

11 godina
offline
Re: Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura
MP7 kaže...
C3c1l može link na onu temu pliz?
Hvala.

 izvoli

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=288274

13 godina
offline
Dell XPS 13 (2018) - Impresivna minijatura

Coil whine?

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice