Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjeravat će

poruka: 11
|
čitano: 3.923
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjeravat će".
7 godina
neaktivan
offline
Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjeravat će

Samo neka ukinu monetizaciju za smeće od sadržaja kao za one fake gta 6 i slične videe.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjeravat će

jel primaju i zaposlenike iz slijepog crijeva EU? diš ljepšeg (a plaćenog) posla?! 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjeravat će

izmedju ostalog..

 

Secular Talk - Tech Giants Slowly Strangling Independent Media & Free Speech

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2017 14:39 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjeravat će

Sad će još brže moći banati konzervativne youtube autore, a pedofilske sadržaje koji se podvaljuju pod dječije sadržaje, to će i dalje jednako "ažurno" rješavati kao i sada. 

Why so serious?
 
3 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjerava
Nekako mi se čini da će Idiokratiji zatvoriti kanal 😁
8 godina
offline
Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjeravat će

medju tih 10k cenzora ima razlicitih psiho profila ,neko normalan,neko psihopata,pedofil,peder,fasista,komunista ... tako da ce i ostati mnogo ,,perverznog,  ,, nepodobnog,, sadrzaja ! 

 

waaagh
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjerava
Kao što kolege gore kažu da ti koji će biti zaposleni najvjerojatnije će biti ljevičarske ideologije i sve što prismrdi da imalo konzervativno/desničarski reči če da nije prikladno. Ovo mi se uopće ne sviđa 😐, problem što uopće nema druge platforme, imaju monopol, pa na taj način mogu raditi što hoće.
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
7 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjerava
ivan262 kaže...
Kao što kolege gore kažu da ti koji će biti zaposleni najvjerojatnije će biti ljevičarske ideologije i sve što prismrdi da imalo konzervativno/desničarski reči če da nije prikladno. Ovo mi se uopće ne sviđa 😐, problem što uopće nema druge platforme, imaju monopol, pa na taj način mogu raditi što hoće.

Pa napravi ti konzervativno/desničarsku platformu. Tko ti brani? 

15 godina
neaktivan
offline
Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjeravat će

LOL.

 

Kanali tipa Toy Freaks su dulje vrijeme bili među popularnijima na YouTubeu, kao i mnogi drugi kanali s uznemirujućim rubno pedofilskim sadržajem. Oni ozbiljno žele da mi povjerujemo da oni za neke te kanale nisu ni znali da postoje? Možda zbog toga što su zarađivali hrpu para preko oglasa. Reagiraju isključivo jer su velike medijske kuće počele o ovome (prekasno) pričati. 

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjerava
Pa nitko ne brani, al u današnjoj investicijskoj klimi ako investiraš u nešto što je imalo u suprotnosti što govori MSM, bit ćeš označen kao nacista, ultra desničarski. Nešto slično se desilo sa likom koji je financirao meme kampanje za trampa, Kasa se za to javno saznalo, većina se od njega distancirao, zašto,zato što je podupirao doslovno "hitlera".

Nije mi ni problem što ne puštaju reklame niti brišu takav sadržaj, na kraju krajeva YouTube je privatna firma i može što želi. I podupirem brisanje onih videa koji su bizarni a prezentiraju se za djecu, extrmističke, koji potiču na nasilje dali to bilo desničarski ili ljevičarski. Problem je sa time što smatraju prikladnim a što ne, nešto što ja smatram neprikladnim netko če smatrati ok, i obratno, a oni koji če kontrolirati će poglavito biti jedne struje razmišljanja, pa će biti previše strogi prema jednoj vrsti sadržaja a blagi prema drugoj. Pogledaj kako ne prošao lik iz googlea, koji je rekao da žene i muškarci imaju bioloških razlika, dobio otkaz, i takve kao njega otpuštaju, a ostaju oni koji su istomišljemici. A ovi rekli da mu dali otkaz jer je povrijedio sa činjenicama (iako u nekim stvarima nije 100% u pravu, većinski je) nečije osjećaje, neki nisu mogli doći na posao koliko su bili povrijeđeni😑
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
12 godina
offline
Re: Deset tisuća Googleovih zaposlenika provjerava
Zakaj se tak jubetube muči?
Pa sve se to da riješiti na kapitalistički način, recimo za buket od SAMO 69.99$ dobite 3 necenzurirana video sadržaja,
ako se pak pretplatite na PREMIUM buket za 99.99$ dobivate 1mj neograničeno.🤓
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice