Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona

poruka: 14
|
čitano: 4.559
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona".
15 godina
offline
Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona

tko ce ovo docekati...

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona

Prema kojekakvim glasinama i Blizzardovim potezima,

po svoj prilici se neće čekati predugo:

 

https://www.polygon.com/2020/2/7/21127971/blizzard-diablo-4-warcraft-3-reforged-overwatch-2-activision-rod-fergusson

 

Druga su vremena, malo tko danas ima volje čekati godinama na najavljene naslove.

Plus, Activison.

Split your lungs with Blood and Thunder
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona

Blago sam skeptičan prema ovome svemu, prvo što nema pre-ordera nego se čekaju recenzije. Nije ovo više Blizzard koji je izbacivao one hitove, ovo je više Activision kojima je cilj izbaciti što više igara što prije i pokupiti pare, a onda ako i dalje bude pristizalo novaca od igre popraviti stvari.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona
Ja bih WoW 2
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona
Mislim da ce ovo biti fail. U zadnje vrijeme Blizzard baš i neide u prilog igračima, vise ih zanimaju pare i kako prodati poluproizvod. Pogledajte samo Warcraft 3 Reforged.
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona

always online...how yas no...na konzolama bude offline...i da diablo 3 s gamepadom na ps4 pro je za prste polizati

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona
fler kaže...
Druga su vremena, malo tko danas ima volje čekati godinama na najavljene naslove.

 A šta imaš čekati i kakve su to blesave konstatacije da "nemaš volje"?

Kad da sjediš negdje u sobi i jedino što radiš je da čekaš da izađe neka igra... jbt koja razmaženost.

 

Igraj ono što je na tržištu, a hoće li neka igra biti u razvoju 1, 2 ili 5 godina nema nikakve veze za tebe kao potrošača, igrat ćeš ju onda kad izađe.

http://dukedantalion.weebly.com/
15 godina
offline
Re: Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona
Rhox kaže...

Nije ovo više Blizzard koji je izbacivao one hitove

 

Ošli su oni vragu kad su se preimenovali iz Silicon & Synapse.

 

Sve neke pucačine, strategije, MMO... A di su igre kao Rock and Roll Racing i Lost Vikings...

 

:P

8 godina
offline
Re: Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona
Dr. Zoidberg kaže...
Rhox kaže...

Nije ovo više Blizzard koji je izbacivao one hitove

 

Ošli su oni vragu kad su se preimenovali iz Silicon & Synapse.

 

Sve neke pucačine, strategije, MMO... A di su igre kao Rock and Roll Racing i Lost Vikings...

 

:P

 I Starcraft 3 :(

4 godine
protjeran
offline
Re: Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona
EricCartman kaže...
Dr. Zoidberg kaže...
Rhox kaže...

Nije ovo više Blizzard koji je izbacivao one hitove

 

Ošli su oni vragu kad su se preimenovali iz Silicon & Synapse.

 

Sve neke pucačine, strategije, MMO... A di su igre kao Rock and Roll Racing i Lost Vikings...

 

:P

 I Starcraft 3 :(

Sc2 je vjerovatno najkvalitetnija igra uopce na pc-u, to ce tesko ikada itko nadmasiti, ostali niti ne pokusavaju jer je igra 200g ispred svog vremena, to i je jedan od razloga zasto w3 izgleda tako lose kao i bilo koji drugi rts izdan nakon 2010g jednostavno zapanjujuca igretina.

15 godina
offline
Re: Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona
HCMAA kaže...

always online...how yas no...na konzolama bude offline...i da diablo 3 s gamepadom na ps4 pro je za prste polizati

 I meni smeta always online, em povremeno konekcija zna biti problematična, em im serveri znaju biti problematični. Ne mogu vjerovati da me u pola gameplaya izbaci  u lobby kao izgubio konekciju sa serverima, a sve sasvim dobro radi bez problema niti je nestalo neta i sl.  Always online im je truba jer im je zaštita bezveze zbog hrpe botera i ljudi koji koriste turbo hud. 

 

Velika zamjerka je i nedodavanje službene podrške za gamepad na PC verziji igre i službena upozorenja da će svako korištenje third party softvera moguće biti sankcionirano. Jbt neće da dodaju službenu podršku za gamepad, neće da dodaju opciju izmjene boja kursora i sl. mala poboljšanja koja bi gameplay učinila ugodnijim. Godine su im trebale da dodaju armory koji je gameplay sa više buildova učinio ugodnijim. Što se tiče inventorija i stasha ne žele ga proširivati jer im pravi "tehničke probleme", a imaju hrpu nekih ne toliko bitnih stvarčica (gemovi, potioni, legendary gemovi i sl.) koje zauzimaju prostor u stashu a mogle  bi komotno  kao i ostali crafting materijali.  Također koji kurac će im "idnetifikacija" legendary itema, kome to treba? Dropao legendary pogledaš i vidiš mu odmah statse a ne da ga indetificiraš u pm. Totalno nepotrebna stvar. Jedan THUD  prikazuje toliko korisnih  informacija koje se mogu staviti u igru uz par izmjena (osim predviđanja mape) ali ne, ne treba to. Još da dodam čemu toliko klikanja u igri?!, klikni 100k puta u 2 sata da pokupiš ključeve, matse, ancient breath i ostale budalaštine, pa zar nije moglo kao i gold da se automatski kupi u tri lijepe... Svaka sezona donosi kozmetiku u obliku novog miniona, ima ih već oveća hrpa kojima je zadatak samo da trčkaraju ili lete oko tebe i kupe gold - kome treba toliko miniona osim što su kozmetika, neka im dadnu neke korisne atribute ili neka ne izdaju a da trud ulože u pravljenje gampleaya ugodinijim. Ove stvari su tražene par hiljada puta na forumima i ništa.  

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
5 godina
offline
Re: Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona

Dok mi je PC bio ispravan(GPU) mogao sam kupiti i igrati Diablo III,ali sam se navikao igrati igre na PC-u sa gamepadom(X360)...pa sam odustao i onda su kasnije izbacili verziju za konzole koja to može i ujedno je bila OFFLINE:)...prva igra koju sam kupio za PS4 i to godinu i nešto prije kupovine same konzole je bio upravo DIABLO III ultima evil edition(fizička kopija)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona

sudeci po D3, nekak nemam velika ocekivanja.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo IV - Novi okršaj smrtnika i demona
Smijalica je kako se neki loze na ovo da ce biti online. Pa 2020 je. Internet je basic stvar.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice