Digitalno groblje Googleovih proizvoda i usluga

poruka: 9
|
čitano: 4.161
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Digitalno groblje Googleovih proizvoda i usluga".
11 godina
offline
Digitalno groblje Googleovih proizvoda i usluga

Na greškama se uči.

 

A može i: Nije važno koliko si puta pao, važno je koliko puta si ustao.

42
 
6 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Digitalno groblje Googleovih proizvoda i usluga

Hangouts ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Digitalno groblje Googleovih proizvoda i uslug
Glavas_ZG kaže...

Hangouts ?

 koristim svaki dan na poslu u sklopu Google Appsa. Da sam znao da je mrtav, prestao bih ga koristiti.

 

 

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 20:18 (hrvooje).
8 godina
offline
Digitalno groblje Googleovih proizvoda i usluga

Ma je, istina, sve ok, ali nije baš tako pretenciozno kako se ovdje navodi.
Evo dat ću samo jedan primjer: Google Goggles. Nije istina da više ne postoji več je preimenovano, zove se Google Lens, sastavni je dio Google Assistanta.

 

Ono što su baš eutanizirali a da je bilo ok i da nisu trebali (makar nisam bio korisnik) je Picasa, nativna verzija (makar se i dalje može skinuti stara verzija ali...).

istina je da je Picasa integrirana u G. Photos ali nije to isto.

Za ove Alo itd u 20 verzija bolje da su ukinuli, samo su se sramotili.

 

Google to bar ne skriva:

https://www.zdnet.com/pictures/in-memoriam-all-the-consumer-products-microsoft-has-killed-off/

Microsoft radi kanibalistički genocid sa vlastitim tehnologijama, odn. svake godine par rel. novih naprasno "usmrćuje", pobriše sve diokumente / reference i prave se kao da to nije ni postojalo. Za razliku od googletovih ugl. besplatnih servisa, ovdje su bile prave pare pa i hardware (koji i dalje radi ali ne daju support pa ne radi).

Evo sad Microsoft Band (pametna narukvica), do prije cca godinu su ih uredno prodavali (preko resellera) i navlačili vjernike na isto i odjednom - nema više. Za točno 2 mjeseca app prestaje raditi, jedino možeš dobiti neku utješnu refundaciju (ako izričito zatražiš, a čuvaš račun). Moglo bi to sve i dalje raditi, ali bi se moralo vezati za npr Android (jer WinPhonea više nema), e pa ti onda ne daju.
Pa MS Kinect, znam za tvrtke koje su uložile ozbiljne pare u to za 3D rendering i odjednom - nema više.

Za WinPhone naprasne uskrate podrška znaju ljudi i ovdje, jer su gomile popušili na 3-4 nekompatibilne i/ili nepodržane verzije u samo 2-3 godine.

Samo za Zune Audio servis (ili kako se to već sve zvalo) su oštetili desetke tisuća naivnih pretplatnika preko noći.
Tisućama su garantirali support za novo-kupljene HD DVD, uz Xbox, na novogodišnjim prodajama, da bi im mjesec-dva nakon toga (2008) rekli "meh, tko je jamio, jamio je".

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Digitalno groblje Googleovih proizvoda i uslug
Kad smo kod google lensa, android app, kaze not available in your country :/
8 godina
offline
Re: Digitalno groblje Googleovih proizvoda i uslug
mcf kaže...
Kad smo kod google lensa, android app, kaze not available in your country :/

 A kaj da ti velim, ja ga imam na svom Xiaomiju, predinstalirano.

15 godina
offline
Digitalno groblje Googleovih proizvoda i usluga

Pa i Microsoft svojih konja za trku imade...

morrisoN
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Digitalno groblje Googleovih proizvoda i usluga

Tako to funkcionira u kapitalizmu. Proizvod se pokaže tržišno loš i neisplativ pa se ugasi. Kod nas Uljanik pokušava sagraditi brodove 30 godina, pa ni uz obilate novce poreznih obveznika ne uspjeva biti u plusu. I još imaju obraza tražiti još para. Živio socijalizam

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 22:43 (Paolo Maldini).
 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Digitalno groblje Googleovih proizvoda i usluga

men je pikasa 3 na svim kompovima nemrtva (nosferatu) i default za svoju svrhu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 9:27 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice