Dirt Rally 2.0 – Povratak off-road kralja

poruka: 7
|
čitano: 2.751
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dirt Rally 2.0 – Povratak off-road kralja".
14 godina
online
Dirt Rally 2.0 – Povratak off-road kralja

Richard Burns Rally

Moj PC  
6 5 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt Rally 2.0 – Povratak off-road kralja
Samo sam čekao kad će netko spomenut taj akrap od starudije.Igraj onda tu 15 god. starudiju koja nema ništa osim te "hvaljene" fizike.Da je valjao,izašao bi dosad i RBR 10.
16 godina
odjavljen
offline
Dirt Rally 2.0 – Povratak off-road kralja

Baš tak, držite se onda strudija poput RBR-a i life for speeda i sl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Dirt Rally 2.0 – Povratak off-road kralja
Dann3R kaže...
Samo sam čekao kad će netko spomenut taj akrap od starudije.Igraj onda tu 15 god. starudiju koja nema ništa osim te "hvaljene" fizike.Da je valjao,izašao bi dosad i RBR 10.

Pa normalno da ga igramo, a ta hvaljena fizika je sve ako zelis igrat simulaciju. Za sve ostalo, tu je Forza Horizon 4 kao daleko najbolja ne simulacijska voznja svih vremena...

14 godina
online
Re: Dirt Rally 2.0 – Povratak off-road kralja
Dann3R kaže...
Samo sam čekao kad će netko spomenut taj akrap od starudije.Igraj onda tu 15 god. starudiju koja nema ništa osim te "hvaljene" fizike.Da je valjao,izašao bi dosad i RBR 10.

 A ja sam samo čekao tebe. Igram i jednu i drugu ;).

12 godina
offline
Re: Dirt Rally 2.0 – Povratak off-road kralja
Dann3R kaže...
Samo sam čekao kad će netko spomenut taj akrap od starudije.Igraj onda tu 15 god. starudiju koja nema ništa osim te "hvaljene" fizike.Da je valjao,izašao bi dosad i RBR 10.

 Umiremmmm 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt Rally 2.0 – Povratak off-road kralja
Niti jedna jedina vijest o bilo kojoj rally igri ne prođe a da netko ne spomene RBR.To je relikt prošlosti i neka tamo i ostane.Nema apsolutno ništa osim fizike koja je slabija od Dirt Rally-a.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice