Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsku jo

poruka: 56
|
čitano: 12.661
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsku jo".
8 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
MrBlc kaže...

Mislim da je i popcorn koristio torrent u pozadini, ali nisam siguran. Ni ja to nisam nikad koristio jer mi ne trebaju takvi rizici na kompu, ali poanta je da činjenica da većina prosječnih korisnika ne zna što je torrent ne znači i da ga nisu koristili, kao što većina ne zna što je to pop3 ili imap, pa opet koriste.

 

Samo da potvrdim: da, neko kratko vrijeme (dosta rano, dok se još nije znalo za to) korstioo sam popcorn, bio je odličan i DA, to je običan ali dobro ušminkan okljaštreni torrent klijent.

Problem s njim je da, kad je ekipa dobila po nosu zbog prava, pojavile su se unofficial verzije, koje su:

1) nudile filmove loše kvalitete (original popcorn je imao samo hq materijal);

2) softver je bio spyware, počesto i maliciozan (ovisno o verziji). Budući sam na Linuxu, pa me se ugl. ne dotikavaju virusi i sl, popcorn je bio jedna od vrlo rijetkih situacija gdje sam skoro imao pravi sigurnosni problem! Baš ono, opako. Tako da, čak i ako radi (ovog sam svog "ukrotio"), ne želim ga (ne koristim ga već godinama, ali imam ga u repou).

8 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
x18x05x kaže...

Mi kojimo živimo vani, nije problem platit ako bi nešto htio gledat. No, opet ja imam RD i VPN, jer nema sve što bi ja htio gledat na streaming servisima.

 nije ni kod nas problem platiti ,naravno ako imaš  posao ,samo je problem u tome što ljudi nemaju naviku plaćati usluge ,jbga do mentaliteta je 

waaagh ; #boycottTurkey
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 16:07 (warhammer).
15 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
Zechina kaže...
Envy kaže...

Može li se kako doći do tog torrenting.com mislim ako treba pozivnica. I da li vrijedi u odnosu na tipa rarbg.to i sl?

 

DA. Postoji jedan specijalan ritual: upišeš "torrenting.com" u tražilicu ;)

Ima i mirror: ttonline.us

 

* * *

Za baš ono "hot" stvari (ako ih nema na tt) koristim npr rarbg / 1337x, ali ne interno (nisam "član").

Ma mislio sam može li se upasti ako traže pozivnicu. Ali skontao si me.
Dakle što nema na tom tt ti nađeš na rarbg? Pa i nije mi neki napredak.

Hint: Bio sam član preko 10-tak zatvorenih trackera ali sam ih prestao koristiti i to nekih specijaliziaranih recimo samo audio knjige. Jedan je bio samo za Anime.

Zechina kaže...
MrBlc kaže...

Mislim da je i popcorn koristio torrent u pozadini, ali nisam siguran. Ni ja to nisam nikad koristio jer mi ne trebaju takvi rizici na kompu, ali poanta je da činjenica da većina prosječnih korisnika ne zna što je torrent ne znači i da ga nisu koristili, kao što većina ne zna što je to pop3 ili imap, pa opet koriste.

 

Samo da potvrdim: da, neko kratko vrijeme (dosta rano, dok se još nije znalo za to) korstioo sam popcorn, bio je odličan i DA, to je običan ali dobro ušminkan okljaštreni torrent klijent.

Problem s njim je da, kad je ekipa dobila po nosu zbog prava, pojavile su se unofficial verzije, koje su:

1) nudile filmove loše kvalitete (original popcorn je imao samo hq materijal);

2) softver je bio spyware, počesto i maliciozan (ovisno o verziji). Budući sam na Linuxu, pa me se ugl. ne dotikavaju virusi i sl, popcorn je bio jedna od vrlo rijetkih situacija gdje sam skoro imao pravi sigurnosni problem! Baš ono, opako. Tako da, čak i ako radi (ovog sam svog "ukrotio"), ne želim ga (ne koristim ga već godinama, ali imam ga u repou).

Popocorn. Je li mislite na https://passthepopcorn.me/

warhammer kaže...
* * *

 nije ni kod nas problem platiti ,naravno ako imaš  posao ,samo je problem u tome što ljudi nemaju naviku plačati usluge ,jbga do mentaliteta je 

Plaćam ja Office 365. Sve ostalo ukljućujući Adobe na neki način imam legalnu licencu. Zapravo SVE mi je legalno osim samog sadržaja tipa filmova i muzike.

14 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
warhammer kaže...
x18x05x kaže...

Mi kojimo živimo vani, nije problem platit ako bi nešto htio gledat. No, opet ja imam RD i VPN, jer nema sve što bi ja htio gledat na streaming servisima.

 nije ni kod nas problem platiti ,naravno ako imaš  posao ,samo je problem u tome što ljudi nemaju naviku plaćati usluge ,jbga do mentaliteta je 

 Jasno. Al ovdje te mentalitet košta i ona se ljudi mijenjaju. Tj plaćaju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
Envy kaže...

Dakle što nema na tom tt ti nađeš na rarbg? Pa i nije mi neki napredak.

 

Ma gle, svježe vruće ćeš naći na rarbg, ali ajde npr nađi neku dobru knjigu, album, film... koji je stariji od 5 godina. Ima i ovdje potpuno novih stvari, ali uglavnom nema govana bar što se tiče kvalitete (o sadržaju ipak ne bih, svugdje meh).

 

evo ti trenutno stanje

 

Envy kaže...

Popocorn. Je li mislite na https://passthepopcorn.me/

 https://en.wikipedia.org/wiki/Popcorn_Time

6 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
x18x05x kaže...
warhammer kaže...
x18x05x kaže...

Mi kojimo živimo vani, nije problem platit ako bi nešto htio gledat. No, opet ja imam RD i VPN, jer nema sve što bi ja htio gledat na streaming servisima.

 nije ni kod nas problem platiti ,naravno ako imaš  posao ,samo je problem u tome što ljudi nemaju naviku plaćati usluge ,jbga do mentaliteta je 

 Jasno. Al ovdje te mentalitet košta i ona se ljudi mijenjaju. Tj plaćaju.

Nemojte trkeljat gluposti, 100 eura za prosječnog Francuza, Njemca i Šveđana nije isto kao 100 eura za prosječnog Hrvata, Bosanca, Rumunja.

 

I tako dok jednom njemcu u Minkenu sa prosječnom plačom od cca 3t eur nije problem platit 5-6 streemeing servisa, 3 pretplate na neznam kakve programe, plus još koju pretplatu na muziku i bacit 100 injak eura na sve to, jednome pajdi u Makedoniji sa dobrom plačom (a to je tamo cca 400-500 eura) može sanjat o tome da si može priuštit sve to nakon što poplača sve račune. A tragično je da je cjena ista za sve, bez obzira na ogromne razlike u standardu, i dok se to ne riješi naravno da su torrenti u siromašnijim državama popularni.

 

Ne stavljate u isti koše one što nemaju para i one što su škrti, činjenica je da ih ima kod nas koji imaju a ne žele platit i tu je problem mentalitet, slažem se, ali puno više je onih što nemaju.

14 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
nikonja kaže...
x18x05x kaže...
warhammer kaže...
x18x05x kaže...

Mi kojimo živimo vani, nije problem platit ako bi nešto htio gledat. No, opet ja imam RD i VPN, jer nema sve što bi ja htio gledat na streaming servisima.

 nije ni kod nas problem platiti ,naravno ako imaš  posao ,samo je problem u tome što ljudi nemaju naviku plaćati usluge ,jbga do mentaliteta je 

 Jasno. Al ovdje te mentalitet košta i ona se ljudi mijenjaju. Tj plaćaju.

Nemojte trkeljat gluposti, 100 eura za prosječnog Francuza, Njemca i Šveđana nije isto kao 100 eura za prosječnog Hrvata, Bosanca, Rumunja.

 

I tako dok jednom njemcu u Minkenu sa prosječnom plačom od cca 3t eur nije problem platit 5-6 streemeing servisa, 3 pretplate na neznam kakve programe, plus još koju pretplatu na muziku i bacit 100 injak eura na sve to, jednome pajdi u Makedoniji sa dobrom plačom (a to je tamo cca 400-500 eura) može sanjat o tome da si može priuštit sve to nakon što poplača sve račune. A tragično je da je cjena ista za sve, bez obzira na ogromne razlike u standardu, i dok se to ne riješi naravno da su torrenti u siromašnijim državama popularni.

 

Ne stavljate u isti koše one što nemaju para i one što su škrti, činjenica je da ih ima kod nas koji imaju a ne žele platit i tu je problem mentalitet, slažem se, ali puno više je onih što nemaju.

 Uspio si reći to sve u 100 rečenica. Samo da si moju pročitao sa razumljevanjem vidio bi da se ti i ja slažemo. A meni je trebala jedna rečenica da napišem sve što si ti napisao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
Zechina kaže...
Envy kaže...

Može li se kako doći do tog torrenting.com mislim ako treba pozivnica. I da li vrijedi u odnosu na tipa rarbg.to i sl?

 

DA. Postoji jedan specijalan ritual: upišeš "torrenting.com" u tražilicu ;)

Ima i mirror: ttonline.us

 

A gle, meni je ok jer imaju fer odnos  seed:leech, odn. ne forsaju te da plaćaš, turbo uploadaš itd. Radi stabilno već godinama, cool zajednica.

Ako sad treba pozivnica javi pm; prije nije trebala.
Ugl ratio ti treba biti 1:1 ili više (ul/dl), ali to nije problem. Većina drugih traži npr ratio 99:1 ili neku drugu kvaku imaju. 

 

Quick start for dummies:

1) dobiš nešto bonusa za dl po startu; potražiš i skineš neki hot new torrent ("torrents" na meniju - top lista) i seedaš.

2) alternativno, imaš "freeleech" i sl. torrente (ne broji ti dl, samo pumpa ul)

3) najbolja fora: za bilo koja (njihova) do 10 torrenta koje seedaš (nakon obaveznih 72h), dobivaš 0.3 bonus bodova po torrentu (=3 points/hour; 72/day, 504/week). Svakih 250 bodova možeš zamijeniti za "5GB Upload Credit" (=10GB/week). Fora je u tome da skineš 10 najmanjih e-knjiga i trajno ih seedaš sa strane: ne zauzimaju puno, rijetko ih tko skida (a i kratko traje), a ratio ti raste. Pitao sam admina, to je potpuno OK. Ugl, imaš faq, help i npr tutorials sekciju na internom forumu. Pravila se treba držati (npr zahvališ ljudima na uploadu), ali nema ih puno i ok su.

 

Dojam:

Imaju odličan library, response je fantastičan (svaki film skineš <10 min), nema muljanja i navlakuša, ažurira se stalno. Upload procedura (za tvoje uratke) je malo birokratizirana, nisam to koristio. Također, imaju "popis testiranih torrent klijenata" i formalno prijete banom ako koristiš nešto drugo - ali ja već godinama koristim "nekompatibilnu" verziju Transmission i sve fino radi.

GUI je malo čudan i old school (zastario), ali mene ne smeta.

Za baš ono "hot" stvari (ako ih nema na tt) koristim npr rarbg / 1337x, ali ne interno (nisam "član").

 Koje gluposti, mozes li samo platiti da leechas na max brzini?

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 22:39 (pravi_covijek).
8 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
pravi_covijek kaže...

 Koje gluposti, mozes li samo platiti da leechas na max brzini?

 

Naravno da da. Ali to je za glupane.
To bi uradio čisto zato da ih doniram; ovih 800GB viška ionako neću potrošiti u ovom životu.

4 godine
protjeran
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
Ne razumijem ove što bi plaćali skidanje s torrentom. Možda ako se radi o specifičnim stvarima koje rijetko tko ima. Svi ovi filmovi s top liste koje tu navodite su dostupni na otvorenim torrentima za koje ne treba nikakva prijava, omjer, plaćanje...samo klikneš (ponekad 3-4 puta jer se otvaraju reklame, ali vratiš se na svoj prozor i klikneš dok ne dođe torrent, reklame pozatvaraš i ok). Ne shvaćam zašto se uopće prijavljivati i praviti account i paziti na omjer.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk

ima nekih razloga (makar i ja preferiram "otvorene" torrente):
1 - znaš što si i oklen pokupio (ne treba biti virus, dosta je da kad skineš par GB otkriješ da je "umj. filma reklama za skidanje filma"; također ne trebaju ti npr korejski titlovi i desinhroniziran zvuk).

2 - privatni torrenti imaju nešto bolju selekciju robe i "čuvaju" rijeđe + starije stvari.

3 - nema problema sa traženjem/čekanjem seedera (ekspres dl). Za starije stvari to zna biti dosta bitno.

4 - U npr njemčiji ti uredno na e-mail dođe račun + trošak kršenja autorskih prava. Za običan mp3! Na priv. torrentima se možda tu i tamo prošverca neki špijun, ali ga se brzo banira. Nije sad da priv. torrent + VPN pruža apsolutnu sigurnost, ali smanjuje rizik da te se oharači.

 

UGL: manji community, bolji odabir i veća kontrola, tako nekako.

A nije neka tlaka, prijava je samo jednom (kao i svugdje), imaš autologin za kasnije. Torrent klijent ionako imaš bar tu i tamo upaljen, a omjer te ne brine (kao što sam gore naveo).

Plaćanje ne dolazi u obzir: onda ću platiti Netflix.

Meni je ovo ok zbog tek povremenog, casual gledanja (nisam hoarder). Npr, neki film kojeg nema lokalno, ili koji nisam siguran da bi gledao u kinu, ili da pogledam o čemu se radi u nekoj seriji itd. Ako je nešto stvarno super, kupim/platim kartu.

Npr, sad sam pogledao ST: Picarda da vidim je li čemu. Kad bih našao 5 dobrih serijala, platio bih Netflix (ali još nisam došao do tog stadija).

15 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
bugovac222 kaže...
* * * (ponekad 3-4 puta jer se otvaraju reklame, ali vratiš se na svoj prozor i klikneš dok ne dođe torrent, reklame pozatvaraš i ok). * * *

Kakve ti se reklame otvaraju na otvorenim torrentima? Ja do sada nisam vidio niti jednu. Je li ti radi uBlock Origin kako treba?

8 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk

A vjerojatno koristi site koji inzistira na dl preko pop-upa i sl.
Nedavno sam neki pdf skidao, lik je postavio na nešto gdje sam sve živo morao odblokirati da bi mogao skinuti. I naravno da je iskočilo par ad bannera, ali ništa strašno.

Imaš npr Independent (brit news) iirc, gdje moraš gro toga dozvoliti da bi nešto pročitao, a ovi te onda kolju s videom, bannerima i sl - valjda i crypto rudare u pozadini koliko se sve uspori - sve samo da platiš pretplatu. Seljačke reket fore, zato I. izbjegavam (Guardian je ionako bolji).

4 godine
protjeran
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
Da, klikneš par puta i to je to. Ništa se ne uspori niti rudari. Sve ovo s top liste imaš i bez prijava i skine se za minut-dva. Ne koristim nikakav bloker, ne treba mi, pa ne znam jel radi s njim.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
HCMAA kaže...
izgleda da mi je netko od predaka bio u posadi kod crvenobradog...pa iz poštovanja sam eto u rujnu kupio još jedan u nizu hdd-ova...4TB...imam još samo 400GB slobodnog,pa sam sebe prisilio na torrent apstinenciju...hebiga zalomilo mi se da sam otkrio sve te divne serije od zadnjih par godina pa ne možeš stati

A ništa ne gledam jer čekam da kupim 65" tv...A Mandaloriana nisam skinuo jer čekam 4K verziju

 Odmah kako je izlazio je bila dostupna 4K HDR verzija za skinuti. Gledao iz tjedna u tjedan.

Kill or be killed!
6 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk

Ja sam svoju plazmu gulio namjerno do kraja prošle godine u nadi da je 4k polako stamdard za nove serije i filmove, pošto se 4k tv prodaju več 3-4 godine i u trgovini u biti nemože ni kupit više full hd tv. I eto kupio OLED a 4k bome mizerno do jadno, nađe se ali po meni 4k nema niti 20% udio. Nije mi baš jasno zašto jer se skoro niti jedna serija ni film unazad 2 godine nisu snimali sa FullHD kamerama nego sa 4K ali očito je 1080p/720p puno jeftinije distribuirat.

 

Jedino mi nije jasno na koji način se pojavljuju svi ti ripovi sa Amazona/Netflixa/Hulu jer po malo kopanja po internetu nisam našao nikakav, koliko toliko jednostavan, način kako ih ripaju. Ne tražim savjete kako se to radi nego me čisto iz znatiželje samo zanima proces kako odstrane DRM ali ostane HDR/dolby vision flag?

11 godina
offline
Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsku jo

Ja imam samo jedan komentar a to je, dok god svi mogući streaming servisi koji su dostupni ili budu dostupni u neko dogledno vrijeme u NE BUDU IMALI LOKALIZACIJU od toga ništa

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk

Već i korisnički ubačeni titlovi bi značili. Iako nemam problema s praćenjem serije ili filma na engleskom, dijalekt ili pozadinska buka mi traže engleski titl, a kad sam umoran, paše mi hrvatski titl.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
Doktor-X kaže...

Ja imam samo jedan komentar a to je, dok god svi mogući streaming servisi koji su dostupni ili budu dostupni u neko dogledno vrijeme u NE BUDU IMALI LOKALIZACIJU od toga ništa

Imaš HBO preko steaming servisa pa ti je HBO Premium (ili HBo GO) komletan sav lokaliziran. Sve što vidiš je na HR jeziku (ili Makedonskom ili Slovenskom ili Srpskom ili Bosanskom ako možda koji drugi prederiraš). Ima toliko sadržaja (pod sekcije Marvel, Disney, Kids, iMDB Top 100) i toliko serija da imaš šta gledati sad narednih 5 godina da gledaš televiziju po 12 sati dnevno.
I osim tog HBo Premium dobijaš i dva Cinemax1 i 2. Da su svi kanali HD i da im je dobar bitrate ili koji već codec koriste - podrazumjeva se.

Dakle da sumiram. Tko hoće tiltove HBO GO nema barem kod nas nikakvu konkurenciju.

14 godina
offline
Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsku jo

Može li se kako gledati HBO GO u Njemačkoj?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
x18x05x kaže...

Može li se kako gledati HBO GO u Njemačkoj?

Na njemačkom ili na našem?

14 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
Envy kaže...
x18x05x kaže...

Može li se kako gledati HBO GO u Njemačkoj?

Na njemačkom ili na našem?

 Svejedno mi je. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk

Moze, makar ja imam na TV-u u Njemackoj MaxTV to go, na kojem HBO go (iliti NOW) radi bez problema. Aplikacija na telefonu isto radi bez greske. 

 

-Kupiti ga ne mozes sa njemackom karticom, te mi cak niti putem VPN-a nije radio. Koristim ga preko svojih jer dolje imaju to ukljuceno u usluge od HT-a. 

 

-Koliko sam upucen u Njemackoj jedino Sky ima partnerstvo sa njima, tamo mozes naci sve serije i filmove, vjerovatno na engl i njem jeziku. LINK . Mogu ti preporuciti i Sky Ticket Entertainment - ima podosta filmova i serija. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.1.2020 22:25 (AmD).
14 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
AmD kaže...

Moze, makar ja imam na TV-u u Njemackoj MaxTV to go, na kojem HBO go (iliti NOW) radi bez problema. Aplikacija na telefonu isto radi bez greske. 

 

-Kupiti ga ne mozes sa njemackom karticom, te mi cak niti putem VPN-a nije radio. Koristim ga preko svojih jer dolje imaju to ukljuceno u usluge od HT-a. 

 

-Koliko sam upucen u Njemackoj jedino Sky ima partnerstvo sa njima, tamo mozes naci sve serije i filmove, vjerovatno na engl i njem jeziku. LINK . Mogu ti preporuciti i Sky Ticket Entertainment - ima podosta filmova i serija. 

 Mislio sam to zbog drugih uzet da gledaju, prvenstveno zbog tog što je jednostavno upali i gledaj.

 Ovaj STE sam imao, pogledao i ugasio. 

 Znači ni preko VPN nebu radilo?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
x18x05x kaže...
AmD kaže...

Moze, makar ja imam na TV-u u Njemackoj MaxTV to go, na kojem HBO go (iliti NOW) radi bez problema. Aplikacija na telefonu isto radi bez greske. 

 

-Kupiti ga ne mozes sa njemackom karticom, te mi cak niti putem VPN-a nije radio. Koristim ga preko svojih jer dolje imaju to ukljuceno u usluge od HT-a. 

 

-Koliko sam upucen u Njemackoj jedino Sky ima partnerstvo sa njima, tamo mozes naci sve serije i filmove, vjerovatno na engl i njem jeziku. LINK . Mogu ti preporuciti i Sky Ticket Entertainment - ima podosta filmova i serija. 

 Mislio sam to zbog drugih uzet da gledaju, prvenstveno zbog tog što je jednostavno upali i gledaj.

 Ovaj STE sam imao, pogledao i ugasio. 

 Znači ni preko VPN nebu radilo?

 Meni nije niti VPN pomogao (koristio NordVPN), probaj uzeti trial nekakav pa isprobaj .. Mozda ja samo nisam imao srece

15 godina
offline
Re: Disney+ u Europu će nešto ranije, no u Hrvatsk
x18x05x kaže...
Envy kaže...
x18x05x kaže...

Može li se kako gledati HBO GO u Njemačkoj?

Na njemačkom ili na našem?

 Svejedno mi je. 

Uzmi VPN ali ga podesi unutar kućnog Home Gatewaya (aka Routera) i postavi ako možeš neki VPN da mu je zemlja BiH. I idi na HBO GO i uplati si ali ne biraj provajdera.

Ali ako ti je svejedno tj. znaš dobro njemački (meni nije ni malo svjedno) Netflix je tu daleko najmoćniji. Ali opet nemaš HBO-ove exluzive tipa GoT, Černobil, Njegova Mračna Građa ili šta god da je aktuelno trenutno.

PS: Ako se ne varam HBO GO je zadnji došao na Balkan. Jer to valjda na zapadu ima odavno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice