Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas vrije

poruka: 63
|
čitano: 13.229
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas vrije".
11 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
"Banke će nestat" heh 😄
9 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
MasterOdisasteR kaže...
pravi_covijek kaže...
MasterOdisasteR kaže...

Crypto je izgubio svaki smisao od kad su ga mainstream mediji predstavili kao alat za zarađivanje fiat valute.

Većina ljudi ga upravo tako vidi i nikako drugačije. A poanta Crypta je u začecimaa bila skroz drugačija. Njegova vrijednost je temeljena samo na tome koliko ljudi vjeruju u njega i koliko ljudi upravo stoji iza njega . Međutim, ljudi su pohlepni. U trenutku kada su u cijelu priču ušli veliki igrači sa hrpom novca i velikim farmama za mine-anje sve je izgubilo smisao. A sad kad gledam, mislim da ga nikada nije ni bilo, sad se polako pokazuje da je jedina svrha uvijek bila pranje love i trgovina oružjem/drogom + ilegalne transakcije.

 

Ovi što spominju Muska, ja isto da imam količinu love koju on posjeduje i ja bi se zaj*bavao kao što se on zaje*ava. Milijon gore dole, koga boli kiki kad grcaš u novcu. Da je on u situaciji kao što je bio sa Teslom u početcima, sigurno se nebi zajeba*ao sa ikakvim coinom.

I da impresivan koliko je, on ne vjeruje u ništa drugo osim profita i zarade. Kad su ga pitali tko mu je draži Tesla ili Edison, tu se vidjelo sve.

 Znaci TI si zakljucio da je kripto izgubio smisao i to je sad misljenje svih mainstream ljudi, a pravi smisao su illegalne transakcije. To si naravno potkrijepio dokazima iz svoje guzice. 

Kao i svaka nova industrija koja kreirao dosta love, privukla je dosta ljudi. Neki sa ozbiljnim projektima, a neki sa nadom za brzu zaradu. Konsolidacija ce se desiti kao i svim industrijama.

 Ajde ponovno pročitaj što sam ja napisao i ponovno pročitaj što si ti napisao i kako si to napisao. Prvo zašto takva reakcija ? Drugo, to je moje mišljenje. A iskreno zaboli me što ti misliš. Ja sam za blockchain čuo ima nekih 8 godina tako da imam pravo na svoje mišljenje. Uostalom jedno vrijeme sam intezivno pratio coinove i bavio se mine-anjem, tako da -oladi.

 

Edit: a imao sam prilike i kupovat s njim.

Ja sam isto vjerovao u blockchain ali mislim da od toga dugorocno nema ništa.

 Cujemo se za par godina kolega. 

14 godina
offline
Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas vrije

Da prisnažim, lik i djelo blagoglagoljivog Elona:

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice