Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas industri

poruka: 10
|
čitano: 2.823
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas industri".
6 godina
offline
Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas industri

hitnih mjera za opstanak hrvatske event industrije 

što konkretno proizvodi ta industrija,i kako se to kaže na hrvatskom

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
10 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas indu
HCMAA kaže...

hitnih mjera za opstanak hrvatske event industrije 

što konkretno proizvodi ta industrija,i kako se to kaže na hrvatskom

 

 "djelatnost organiziranja događanja". konkretno za inmusic: jarun je, prema navodima nekakvog njegova nadzornika, "park prirode i prirodni rezervat ptica". je, sve dok netko ne plati da više nije pa se otok mjesecima oporavlja od "događanja": unište pačja gnijezda (imam snimke zdrobljenih pačjih jaja), rastjeraju životinje, preoru travu, smeća do neba (čisti se ali ima tamo još toga otprije 3-4 godine po grmlju, uglavnom velikih plastičnih pivskih čaša) i tak. ponašanje primitivnih majmuna iz bilić-erić security (jednako hrvatska riječ za "sigurnost") prije i poslije "eventa" neću ni spominjati, čime sprječavam da čitatelju pozli od idiotizama i štetočinjenja. bandićevine. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 18:53 (Ajar).
16 godina
offline
Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas industri

Najmrže mi je kad čitam i slušam strane riječi u našem jeziku i govoru  . Jebate šetam ulicom čitam plakate, reklame, trgovine...rek'o bi čovjek da je u centru Londona il' New Yorka.

Event...šta je to?!

 
3 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas indu
Nefil kaže...

Najmrže mi je kad čitam i slušam strane riječi u našem jeziku i govoru  . Jebate šetam ulicom čitam plakate, reklame, trgovine...rek'o bi čovjek da je u centru Londona il' New Yorka.

Event...šta je to?!

 Zvuci kul.

6 godina
offline
Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas industri

Za vrijeme tamnice naroda samo jedna tvornica(koja je proizvodila ozbiljne opipljive stvari) je zapošljavala više djelatnika nego ove tvrtke za proizvodnju događaja,ali koga briga dok su slavonski seljaci očajno trebali pomoć svoje vlastite vlade nikog nije bilo briga.Sad na početku ove pandemije u hrvatskoj nije bilo sirovina za proizvodnju alkohola za dezifenkciju...nemamo alate da proizvedemo obične papirnate maske za zaštitu

 

Ali koga briga glavno da industriju kruha i igara spašavamo

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas indu
HCMAA kaže...

Za vrijeme tamnice naroda samo jedna tvornica(koja je proizvodila ozbiljne opipljive stvari) je zapošljavala više djelatnika nego ove tvrtke za proizvodnju događaja,ali koga briga dok su slavonski seljaci očajno trebali pomoć svoje vlastite vlade nikog nije bilo briga.Sad na početku ove pandemije u hrvatskoj nije bilo sirovina za proizvodnju alkohola za dezifenkciju...nemamo alate da proizvedemo obične papirnate maske za zaštitu

 

Ali koga briga glavno da industriju kruha i igara spašavamo

 Kako se usuđeješ reći da vlada ne pomaže seljacima, pa dali su im 2 miljarde Eko poticaja za đabalesku (doduše mi porezni obaveznici bumo to laganini vratiti  EU).

 

12 godina
offline
Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas industri

@autor, nisam baš shvatio kakove veze ima ovaj članka sa IT/Tech/Znanost vijestima ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 19:03 (mGT).
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas industri

"Eventi" do 100 ljudi nisu rizicniji od vecih ducana ?!? Sto, razmjenjuju markice i znacke na takvim "eventima" ? Dok sam jos izlazio, poprilicno se sjecam da su pojedina dogadjanja i sa manje od 50 ljudi bila poprilicno raskalasenija od kupovine u trgovini   . Sto se ostaloga tice, odnosno 3+3+3+3 i garancije vaucera i hbor zajmova, samo deri drzavu. Samo jako. Sto vise i brze, to cemo prije pasti na dno. Taman tamo nakon izbora negdje na jesen da pocne veselje...

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas indu
mGT kaže...

@autor, nisam baš shvatio kakove veze ima ovaj članka sa IT/Tech/Znanost vijestima ?

 za proizvodnju događaja se koriste alati koji rade na usmjereno gibanje elektrona

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Domaći poduzetnici predlažu mjere za spas industri

Jel' ovi iz Glasa poduzetnika znaju išta drugo osim musti pare iz proračuna?

 

Takvih nesposobnjakovića, uhljeba i plačljivaca svijet nije vidio.

Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice