DVB-T2 vs HEVC

poruka: 67
|
čitano: 43.291
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DVB-T2 vs HEVC".
12 godina
offline
Re: DVB-T2 vs HEVC
Sa odašiljača (repetitora) Slavča kod Nove Gradiške nestao je prije par dana ovaj novi dvbt2 signal koji je bio aktivan mjesecima ?? Što se događa? Hoće li ga krajem listopada ponovno pustiti?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: DVB-T2 vs HEVC
Ima li tko za preporucit dobar T2 prijemnik s androidom dobavljiv kod nas (moze i webshop)?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
DVB-T2 vs HEVC

Jučer sam ukopčao ovaj T-comov DVB-T2 prijamnik i vrlo sam zadovoljan: prvo paljenje je automatski poreknulo i wizard koji krzo vrlo idiot-freindy od 4 klika vodi do podešavanja prijamnika. Odmah je našao gro programa jer traži i EVO programe te javlja da će EVO trajati svega mjesec dana. Nisam gledao priložene papire tako da nisam vidio da li ima neki kod za onih besplatnih 3 mjeseca EVOtv no ako ima onda je to sveukupno 4 mjeseca besplatnog evotv

 

Programe je sve našao iz prve gdje za anetnu koristim onu sobnu staru seljačku

DVB-t2 programe je našao s jedno 75% snage dok je ove od evotv našao s nekih par % snage no unatoč tome niti jedan nije imao artefakte ili trzala slika. Pohvala samo takva!

 

Ono što me smeta i što vjerujem da nije čest feature s takvim uređajima je to da moram sada imati dva daljinska: jedan za TV i jedan za DVB-T2 box. Da li netko ima rješenje kako sve objediniti s jednim daljinskim?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
DVB-T2 vs HEVC

Uzmes si ovaj daljinski. Naucis ga tipke od daljinskog od TVa i od prijemnika i problem rijesen.

Moj PC  
0 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
DVB-T2 vs HEVC

        LP.I)mam tv Samsung UN55RU7100 Koju sam spoio na jeftin DVBT2 prijemnik ali mi je mutna slika.

Moj tv nije ful Hd (ceć ima 3-4 puta više pixela (3,840x2,160) pa me zanima koji DVBT2 prijemnik bi zadovolji potrebe mog tv-a i gdje ga kupiti (sad) imam SYNERGY T-202B)

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 15:57 (siroliverosijek).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DVB-T2 vs HEVC

@siroliverosijek A za kaj će ti prijemnik uopće?

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 17:45 (danexxx).
10 godina
offline
Re: DVB-T2 vs HEVC

Imenjače tako i ja, al moraš nekad imati neke programe.

Festina lente
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice