E3 2018 - Sony održao malo drugačiju konferenciju

poruka: 6
|
čitano: 2.523
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "E3 2018 - Sony održao malo drugačiju konferenciju".
15 godina
offline
E3 2018 - Sony održao malo drugačiju konferenciju

iako im igre izgledaju zbilja krasno, ne isplati mi se kupovati konzolu i još igru plaćati bezobrazno skluplje nego za pc. bolje čekati ... 

 

ured: kaj se imate ne slagati s time kaj meni ne paše?! (kao što je eksplicite navedeno) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 19:22 (Ajar).
Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
offline
E3 2018 - Sony održao malo drugačiju konferenciju

Ja štedim, PC mi je no1, ali ima toliko dobrih ekskluziva da bi bila stvarno šteta ne ih odigrati.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
E3 2018 - Sony održao malo drugačiju konferenciju

Jbte igre na ps-u su opet dostigle grafiku i fiziku na pc-u, u svakom slucaju po meni veoma zabrinjavajuce.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: E3 2018 - Sony održao malo drugačiju konferenc
Ja na infogameru 2018 kupujem ps4pro...a sto se tice cijene igara...strpljen/spasen...pricekas malo i imas sve igre kao polovne za ispod 100kn...kupio sam vec dvi igre....a jos nemam konzolu...diablo 3 ultima evil edition za 120kn nova igra....i polovni ratchet za 50kn....jos gledam ubosti fallout4 goty i horizon zero down....prije same kupovine konzole...od 2007 pa dok nekupim ps4 koristim i dalje isti pc....niti jednu igru za pc nisam kupio....Medutim ne igram se vise kao prije....tako da mi vise pase sad konzola....ionako pc nema exclusive....a sony exclusive su brutala
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 20:41 (HCMAA).
14 godina
offline
Re: E3 2018 - Sony održao malo drugačiju konferenc
Stjepanj kaže...

Jbte igre na ps-u su opet dostigle grafiku i fiziku na pc-u, u svakom slucaju po meni veoma zabrinjavajuce.lp

 normalno kad ne dopuštaju developerima da rade u skladu s performansama pc-a

https://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/ubisoft-admits-they-hold-back-pc-because-of-consol-32943855/

http://www.techtimes.com/articles/54603/20150521/witcher-3-developer-yes-graphics-downgraded-consoles.htm

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 21:10 (loky4i4).
16 godina
neaktivan
offline
Re: E3 2018 - Sony održao malo drugačiju konferenc
Iskreno nisam gledao druge trailere prije e3, samo death stranding i cini mi se da su ipak morali malo smanjiti detalje grafike. Onaj trailer sa del torom i mikelsenom je bio prakticki najblize fotorealizmu sto smo dosad vidjeli. Isto tako i onaj trailer sa normanom. Navodno ingame renderirano na pro veriji. Detalji kože i kose su izgledali wow, a sad nekako vise nije na toj razini.

Da me se ne shvati krivo, i dalje izgleda odlicno.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice