E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

poruka: 23
|
čitano: 6.266
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?".
15 godina
offline
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

ma dok je fps makljaža s kampanjom za jednog španera bez vozikanja uokolo i praznog hoda ("cutscenes" unedogled - beš filmove; hoću se igrati), u kojem možeš sam spremati kad poželiš i da je za pece, može. ak je još i kreknu, tim bolje (i unešto jeftinije). gdje li su nestale maštovite igre poput HL, Bioshock (podvodni), sniper elite, alien isolation, thief, kroftova mala i bla? ostao mi je još samo wolfenštajn i možda duuuuum. šmrc ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj
Ajar kaže...

ma dok je fps makljaža s kampanjom za jednog španera bez vozikanja uokolo i praznog hoda ("cutscenes" unedogled - beš filmove; hoću se igrati), u kojem možeš sam spremati kad poželiš i da je za pece, može. ak je još i kreknu, tim bolje (i unešto jeftinije). gdje li su nestale maštovite igre poput HL, Bioshock (podvodni), sniper elite, alien isolation, thief, kroftova mala i bla? ostao mi je još samo wolfenštajn i možda duuuuum. šmrc ... 

"("cutscenes" unedogled - beš filmove; hoću se igrati)"

Jedan veliki

15 godina
offline
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

Cyberpunk 2077 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
11 0 hvala 0
9 godina
online
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

cyberpunk 2077 apsolutni vrh, i jako mi je drago što je "ukrao show" i što se najviše o tome priča

 

također sam nabrijan i na death stranding, dying light 2, elder scrolls 6 (kojeg ćemo se načekati), ghost of tshushima, last of us 2, sekiro: shadows die twice. zanima me i anthem kak će to izgledati

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

CDPR

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj
BTW Cyberpunk 2077 je FPS...
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj
Mad Ant kaže...
BTW Cyberpunk 2077 je FPS...

Wrong,

To je RPG sa elementima FPS-a.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
neaktivan
offline
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

Veselio sam se Cyberpunku 2077 no kad su objavili da će biti first person sam se jako razočarao, sad sam postao već malo skeptičan.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

Igrama koje dolaze na pc i switch :)

Super Smash ofc + raduje me što Halo dolazi i na pc

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
6 godina
offline
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

Vjv uzimam BF V, AC Odyssey i Pokemon let's go. Puno najava je došlo za Switch što se i očekivalo. Al kud baš sve izlazi 10-11 mjesec, bankrotirat ćemo :D

Senior IT Consultant
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

cyberpunk, tlou part 2, šta ja znam, ne čini se loš odysey, ali to treba izaći jer ubisoft je to

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj
JozoBozo121 kaže...

Veselio sam se Cyberpunku 2077 no kad su objavili da će biti first person sam se jako razočarao, sad sam postao već malo skeptičan.

 

a i ja sam se razočarao u to, al svi koji su vidjeli gameplay kažu da je rasprava o tome besmislena, da je igra brutalna i da joj odlično stoji first person. preostaje nam da čekamo gameplay

 

u svakom slučaju ću je kupiti i igrati ko i witchera satima danima i mjesecima, tak da ono, šta god bude bude

16 godina
neaktivan
offline
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj
JozoBozo121 kaže...

Veselio sam se Cyberpunku 2077 no kad su objavili da će biti first person sam se jako razočarao, sad sam postao već malo skeptičan.

 

Mene je upravo to oduševilo, poput momenta kad je GTA V izašla za PC s opcijom igranja iz prvog lica. 

9 godina
neaktivan
offline
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

Ove igre se cekaju neke za PC a neke za PS4, naravno nebudu se sve odigrale ali kolko se stigne, dolje je popis igri koje mene zanimaju sa datumom izlaska, neka me neko ispravi ako sam pogrijesio koji datum....pozdrav

 

PC GAMES

 

  1. SHADOW OF THE TOMB RAIDER------------ 14 September 2018
  2. ASSASSIN'S CREED ODYSSEY----------------5 October 2018
  3. BATTLEFIELD V--------------------------------19 October 2018
  4. OVERKILL'S THE WALKING DEAD------------October 2018.
  5. METRO EXODUS-------------------------------22 February 2019
  6. DIVISION 2----------------------------------- 15 March 2019.
  7. CYBERPUNK 2077---------------------------- June 2019
  8. DEVIL MAY CRY 5-----------------------------Spring 2019
  9. RAGE 2----------------------------------------Q1/Q2 2019
  10. GREEDFALL------------------------------------2019
  11. DOOM 2---------------------------------------TBA
  12. DAYING LIGHT 2------------------------------TBA
  13. STAR CITIZEN---------------------------------TBA,Probably Never

 

 

 

PS4 GAMES

 

  1. THE LAST OF US PART II----------------------- TBA,Somewhere in 2019
  2. MARVELS SPIDER-MAN--------------------------7 September 2018
  3. RED DEAD REDEMPTION 2--------------------- 26 October 2018
  4. DAYS GONE--------------------------------------22 February 2019
  5. JUMP FORCE-------------------------------------2019
  6. HORIZON ZERO DAWN 2-----------------------2019
  7. RESIDENT EVIL 2-------------------------------2019
  8. GHOST OF THUSHIMA--------------------------TBA
  9. DEATH STRANDING-----------------------------TBA
  10. THE QUIET MAN---------------------------------TBA
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 10:06 (Barracuda727).
Moj PC  
6 0 hvala 3
9 godina
online
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj

ne znam gdje si izvukao ovo za cyberpunk, pogledao sam hrpu intervjua, nisam vidio nigdje spomen ni otprilike kad bi moglo izaći, iako za godinu dana bi bilo vrhunski

 

al inače svaka čast za post 

9 godina
online
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj
morska psina kaže...
JozoBozo121 kaže...

Veselio sam se Cyberpunku 2077 no kad su objavili da će biti first person sam se jako razočarao, sad sam postao već malo skeptičan.

 

Mene je upravo to oduševilo, poput momenta kad je GTA V izašla za PC s opcijom igranja iz prvog lica. 

 

ma najveći je problem to što ćemo slabo vidjeti svoga lika, barem je meni to problem, jer doslovno ćemo moći napraviti lika kakvog god hoćemo pa bi to volio malo više doživjeti, al ne sumnjam da šta god naprave da će biti super

9 godina
neaktivan
offline
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj

Da ovaj za Cyberpunk 2077 sam bas isao na stranicu www.pcgamesn.com i www.pcgamer.com, evo ti dolje link pa pogledaj, to je neka pretpostavka, a kolko sam vidio i vecina gaming portala stavlja igru u 2019 tako da je vjerojatno da i izade u 2019., samo sto su ovi prvi stavili bas u 6. mjesecu,vidjet cemo, uzivaj

 

https://www.pcgamesn.com/cyberpunk-2077/cyberpunk-2077-release-date

 

https://www.pcgamer.com/everything-we-know-about-cyberpunk-2077/

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 11:03 (Barracuda727).
13 godina
offline
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj
Samo da odrade FPS movement i osjecaj kako treba, da ne kazem feeling. Ako bude blize, ne znam, L4D (fluid) i sto dalje od Skyrim/Fallout (clunky) feelinga, super.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj
Ajar kaže...

ma dok je fps makljaža s kampanjom za jednog španera bez vozikanja uokolo i praznog hoda ("cutscenes" unedogled - beš filmove; hoću se igrati), u kojem možeš sam spremati kad poželiš i da je za pece, može. ak je još i kreknu, tim bolje (i unešto jeftinije). gdje li su nestale maštovite igre poput HL, Bioshock (podvodni), sniper elite, alien isolation, thief, kroftova mala i bla? ostao mi je još samo wolfenštajn i možda duuuuum. šmrc ... 

 Shadow Warrior 2013. ? Meni odlična igra, kao jedinu manu bi naveo dosadne i dugotrajne, iako lagane bossove, i to na najtežoj postavci. Igra ima dosta čudnu atmosferu, ali na neki dobar način. Ubijačina, more krvi i iznutrica, a istovremeno vrhunski humor. Oružja su mi bila poprilično zadovoljavajuća šta ne mogu reć za puno igara, to je rijetka pojava. Ma igra za muškarce, a ne dječake :) Ima i nastavak iz 2016., no to još nisam igra.

 

Šta se tiće nadolazećih igara, najviše iščekujem: Reborn, Witchfire, System Shock 3, Atomic Heart, Metro, Scorn, Stalker 2.

 

 

14 godina
offline
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

Dragi Lastane čeka se Dying Light, Cyberpunk 2077, The Last of Us Part II ,Ghost of Tsushima, Resident Evil 2 Remake, Metro... ostalo mi je meh.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj
CP2077, Metro Exodus, Super Smash Bros, Forza 4
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama raduj
Najvise cp2077, ostalo vise manje sve copy-paste prijasnjih naslova, bf5 i tomb raider zbog grafike..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
E3 2018 uskoro završava, kojim se igrama radujete?

Super Smash Bros (Switch) i trenutno uzivam u Paladinsima na Switcu ;-)

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice