EA objavio promjene za Star Wars Battlefront II mi

poruka: 5
|
čitano: 3.024
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EA objavio promjene za Star Wars Battlefront II mi".
14 godina
offline
EA objavio promjene za Star Wars Battlefront II mi

Zar ljudi još kupuje te ea poluproizvode?

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA objavio promjene za Star Wars Battlefront I

Ako mene pitaš SW BF je jedan od najboljih (najzabavijih) izdanja EA zadnjih godina.

12 godina
offline
EA objavio promjene za Star Wars Battlefront II mi

Neznam koliko ce ti biti zabavno kad te neki tatin sin s ulupanih par tisuca dolara u igru mete citav game jer ima upgradeove o kojima ti mozes samo sanjat.

Loot box-ovi su kuga gaming industrije, izbjegajem ih as such.

Plati 60 Eura i onda ulupaj jos minimalno toliko na anemicne DLC packove, a potom jos par stotina na loot boxove samo da bi mogao biti u toku s ostatkom igraca, definicija idealne igre za EA sefove.

Dovoljno mi je pogledat kako su handleali Visceral Games, te kako su ubili njihov single player "Uncharted"-like Star Wars naslov kako bi napravili multiplayer igru koja ce imat "broader appeal" i naravno milijun vise nacina za izmust lovu od igraca.

 

Thank you but no thank you, f**k EA.

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
EA objavio promjene za Star Wars Battlefront II mi

Jest da je minimalna, ali je ipak pozitivna promjena.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
EA objavio promjene za Star Wars Battlefront II mi

Ljutite se na ovo a fakin Activision patentira lutboxove koji te stavljaju u bolje polozaje s kupljenim itemimma ili te stavi odma kao novoga igraca s likovima koji imaju odlican gear u neprijateljskom timu da bi te natjeralo da i ti kupis.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice