ECS-ov single-board mini PC od 6 centimetara

poruka: 7
|
čitano: 52.644
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ECS-ov single-board mini PC od 6 centimetara".
10 godina
offline
ECS-ov single-board mini PC od 6 centimetara

Taman za smontirat iza TV-a 

MISCREATED
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
ECS-ov single-board mini PC od 6 centimetara

Jel mi moze netko preporuciti neki takav single board PC koji bi mogao pokrenuti Windows, ne kao Raspberry Pi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: ECS-ov single-board mini PC od 6 centimetara

Imaš HDMI mini PC-e tipa Intel Compute Stick, za board PC-e nisam siguran dal ima što konkretno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 12:19 (Exilo).
8 godina
offline
Re: ECS-ov single-board mini PC od 6 centimetara
Gadgeti kaže...

Jel mi moze netko preporuciti neki takav single board PC koji bi mogao pokrenuti Windows, ne kao Raspberry Pi.

 

NEMA I NEĆE BITI. Taman da ti radi, treba ti spec. hlađenje itd... preskupo čak i za nezahtjevan DIY.

ALI:

Imaš najjeftinije - gotovo riješenje, GPD Win / Win 2.

 Super je, ali i košta:

cca 323$ na AliExpressu  ili 300€ u Njemačkoj (DragonShop, PDV free) za osnovni model.

 

GPD Win 2 su IndieGoGo backeri upravo dobili po 650$ i mahom su impresionirani. Regularno izdanje će možda biti i skuplje (<1000$?), možda i ne.

Također se može naručiti na DragonShopu. Ili od backera preko eBaya ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/GPD_Win_2

Neke prve recenzije na Pyra forumu gpd win 2 topicu
https://pyra-handheld.com/boards/threads/gpd-win-2.81854/page-33#post-1437171

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 14:53 (Zechina).
13 godina
offline
Re: ECS-ov single-board mini PC od 6 centimetara
Gadgeti kaže...

Jel mi moze netko preporuciti neki takav single board PC koji bi mogao pokrenuti Windows, ne kao Raspberry Pi.

 Mislim da je ovo najjeftiniji takav mini PC. Kombo 4c intel atom/2gb rama + arduino leonardou jednoj pločici.

Pogledaj si na LattePanda stranici za jače verzije ali one su skuplje duplo i više

 

 

15 godina
offline
Re: ECS-ov single-board mini PC od 6 centimetara
dax-lax kaže...
Gadgeti kaže...

Jel mi moze netko preporuciti neki takav single board PC koji bi mogao pokrenuti Windows, ne kao Raspberry Pi.

 Mislim da je ovo najjeftiniji takav mini PC. Kombo 4c intel atom/2gb rama + arduino leonardou jednoj pločici.

Pogledaj si na LattePanda stranici za jače verzije ali one su skuplje duplo i više

 

 

 Sa dvije gige rama na windovsima da oprostiš možeš si rit obrisati :)  Nema smisla windowswe na takvim mini računalima" vrtiti windows 

13 godina
offline
Re: ECS-ov single-board mini PC od 6 centimetara
Buhaha kaže...
dax-lax kaže...
Gadgeti kaže...

Jel mi moze netko preporuciti neki takav single board PC koji bi mogao pokrenuti Windows, ne kao Raspberry Pi.

 Mislim da je ovo najjeftiniji takav mini PC. Kombo 4c intel atom/2gb rama + arduino leonardou jednoj pločici.

Pogledaj si na LattePanda stranici za jače verzije ali one su skuplje duplo i više

 

 

 Sa dvije gige rama na windovsima da oprostiš možeš si rit obrisati :)  Nema smisla windowswe na takvim mini računalima" vrtiti windows 

 Ne radi to ništa bolje ili gore od onih jeftinih win tableta ali za neko surfanje, gledat pokoji video(vrti fhd bez problema), pa čak i za hitnije office prepravke je sasvim iskoristiv. Normalno, u globalu je to sve škart ali ne možeš reći da ima te veličine išta jače. Rpi neću ni spominjat jer je još slabiji ali zato ima silan komjuniti pa to fercera. Sad baš gledam novu lattepanda alpha 864. Fin coreM strojček da nije cijena preko 300 baksa

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice