Ekološka superbakterija

poruka: 7
|
čitano: 3.023
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekološka superbakterija".
12 godina
offline
Ekološka superbakterija

"No postoje i „dušikove superbakterije“ koje, kako rekoh, oksidiraju amonijak izravno do amonijaka

 

Do nitrata.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Ekološka superbakterija

Baš sam prošel jučer pokraj gospona Raosa i pomislio da je vrijeme za novi dobar članak i želja mi se ispunila :)

Šteta kaj se bakterije više ne koriste u ovo napredno tehnološko doba.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ekološka superbakterija

eh, da je bakterije koja bi sustavno tamanila budale i ine kretene (od politike nadalje). znam, ubrzo bi stanovništvo bilo osiromašeno za nekoh 90% živeža no to je žrtva koju sam pripravan podnijeti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ekološka superbakterija
Ajar kaže...

eh, da je bakterije koja bi sustavno tamanila budale i ine kretene (od politike nadalje). znam, ubrzo bi stanovništvo bilo osiromašeno za nekoh 90% živeža no to je žrtva koju sam pripravan podnijeti. 

Kudos

8 godina
neaktivan
offline
Ekološka superbakterija

super je kako ste sigurni da i vas ne bi potamanila

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ekološka superbakterija
BaklavaMetal kaže...

super je kako ste sigurni da i vas ne bi potamanila

 Ja sam osobno Moron pa ne spadam u tu skupinu

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 16:12 (mGT).
15 godina
odjavljen
offline
Ekološka superbakterija

Bi li se mogle napraviti bokserice sa slojem tih bakterija? Mislim da bi to bilo praktično...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice