Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

poruka: 60
|
čitano: 26.873
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha".
9 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
Opet ne razumijem, nigdje nisam napisao da mi smeta samo govorim da je isto???
Pretpostavit ću da nisi razumio moj post.

 

nisi napisao da ti smeta, to sam ja krivo shvatio, ali si sugerirao da smo noliferi i meni nabacuješ savjete kako da vodim svoj život i to me zapravo najviše nanerviralo. Igraj kak hoćeš igru, sretno ti bilo.

9 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Svi koji niste sposobni zbog nekog razloga odigrati igru kako ju je zamislio developer nemojte je ni igrati, imate hrpu drugih igara za igranje, stavite tamo u opcijama easy i deri. Kao ja nemam vremena to učit igrat pa ono zauzet sam a želim odigrati pa makar i na taj način, de dobro je ako želiš odigrati odigraj igru pravilno, nauči se kretati dodgati, leveliraj se, pojačaj oružje, zovi spirit ashes, zovi prijatelja u pomoć ima hrpa normalnih načina, a ne tu neke easy modove instalirati kao da ste hendikepirani. Ovo je najlakša SoulsBorne igra. 

Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
BeLLicus kaže...

Svi koji niste sposobni zbog nekog razloga odigrati igru kako ju je zamislio developer nemojte je ni igrati, imate hrpu drugih igara za igranje, stavite tamo u opcijama easy i deri. Kao ja nemam vremena to učit igrat pa ono zauzet sam a želim odigrati pa makar i na taj način, de dobro je ako želiš odigrati odigraj igru pravilno, nauči se kretati dodgati, leveliraj se, pojačaj oružje, zovi spirit ashes, zovi prijatelja u pomoć ima hrpa normalnih načina, a ne tu neke easy modove instalirati kao da ste hendikepirani. Ovo je najlakša SoulsBorne igra. 

 Pa ako su stavili easy mode malo poslje izlaska igre (imam je day one) znači da su tako zamislili, novi featuri se ne pojavljuju od jedom magično, nego treba vremena da se razviju i istestiraju. Recimo The Returnal nema easy mode, evo tek sad nakon godinu dana tek uvode Co-op, sry ali ne stoji ti argument. Zato i je The Returnal top igra. Ovo samo znači da EL od početka imali easy mode samo nije uključen. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 13:04 (Gajotres).
7 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
BeLLicus kaže...

Svi koji niste sposobni zbog nekog razloga odigrati igru kako ju je zamislio developer nemojte je ni igrati, imate hrpu drugih igara za igranje, stavite tamo u opcijama easy i deri. Kao ja nemam vremena to učit igrat pa ono zauzet sam a želim odigrati pa makar i na taj način, de dobro je ako želiš odigrati odigraj igru pravilno, nauči se kretati dodgati, leveliraj se, pojačaj oružje, zovi spirit ashes, zovi prijatelja u pomoć ima hrpa normalnih načina, a ne tu neke easy modove instalirati kao da ste hendikepirani. Ovo je najlakša SoulsBorne igra. 

 Pa ako su stavili easy mode malo poslje izlaska igre (imam je day one) znači da su tako zamislili, novi featuri se ne pojavljuju od jedom magično, nego treba vremena da se razviju i istestiraju. Recimo The Returnal nema easy mode, evo tek sad nakon godinu dana tek uvode Co-op, sry ali ne stoji ti argument. Zato i je The Returnal top igra. Ovo samo znači da EL od početka imali easy mode samo nije uključen. 

 Ko je stavio easy mode, From Softvare?  O bože, nisi ni zavrijedio drugo nego easy mode. I nemoj misliti da igraš Elden Ring kad instaliraš mod, igraš ovo desno.

9 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
BeLLicus kaže...

Svi koji niste sposobni zbog nekog razloga odigrati igru kako ju je zamislio developer nemojte je ni igrati, imate hrpu drugih igara za igranje, stavite tamo u opcijama easy i deri. Kao ja nemam vremena to učit igrat pa ono zauzet sam a želim odigrati pa makar i na taj način, de dobro je ako želiš odigrati odigraj igru pravilno, nauči se kretati dodgati, leveliraj se, pojačaj oružje, zovi spirit ashes, zovi prijatelja u pomoć ima hrpa normalnih načina, a ne tu neke easy modove instalirati kao da ste hendikepirani. Ovo je najlakša SoulsBorne igra. 

 Pa ako su stavili easy mode malo poslje izlaska igre (imam je day one) znači da su tako zamislili, novi featuri se ne pojavljuju od jedom magično, nego treba vremena da se razviju i istestiraju. Recimo The Returnal nema easy mode, evo tek sad nakon godinu dana tek uvode Co-op, sry ali ne stoji ti argument. Zato i je The Returnal top igra. Ovo samo znači da EL od početka imali easy mode samo nije uključen. 

 Lol, vidim da si pročitao članak... Easy mode ne dolazi od developera nego je to napravio netko ovako...

13 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Pa tko je još vidio čitanje članka prije komentiranja. Pročitaš naslov i deri.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Hexfire kaže...

Pa tko je još vidio čitanje članka prije komentiranja. Pročitaš naslov i deri.

 I jos tak samouvjereno haha

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
7 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Gajotres još stigneš uloviti poštara, krivom čovjeku si poslao cvijeće i bombonjeru

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Hexfire kaže...

Pa tko je još vidio čitanje članka prije komentiranja. Pročitaš naslov i deri.

Pa da, evo još jedna mala pobjeda, nisam nasjeo na click bait i pročitao članak, ali sam upalio HZD kad ono on ima update a ne ER. Taman stigne i easy mode u ER dok završim HZD. 

Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

 

Super ti je to, daš 450kn za igru samo kako bi se naživicrao, polomio i tipkovnicu i gamepad, razbio ruku u zid i onda igru više nikad ne upalio.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Super ti je to, daš 450kn za igru samo kako bi se naživicrao, polomio i tipkovnicu i gamepad, razbio ruku u zid i onda igru više nikad ne upalio.

 

 

 Pa kaj smo još u dobu kad smo na kiosku kupovali Hacker, PSX, PC Play? Gdje si dobio 5 slika, stranicu teksta i morao vjerovati jednom čovjeku? Danas kad možeš saznati apsolutno sve o igri prije izlaska, čak i nakon izlaska, ako si ne znaš kupiti igru onda nije problem u igri nego u tebi. Nejdeš u kuću strave očekujući da pologole tete tamo djele slatkiše.

13 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Cansee kaže...

 From Software radi samo jednu težinu i zbog toga se puno više mogu posvetiti balansiranju te težine kao i samom liku s kojim igramo. Rezultat je puno preciznije iskustvo, a samom težinom neprijatelja dobijemo puno veću zadovoljštinu kada ih uspijemo ubiti.

 Odigro sam 30+ sati Eldena i mogu ti rec da je ovo sprdnja od izjave. Igra je ogormna, i sama težina igre pati od toga, difficutly spikeovi su jako česti i balans je baš li-la, pogotovo kasnije kad te svaki boss može praktički one-shottat.

Što se tiče i te zadovoljštine, mogu ti dat svoj primjer kad sam se ubijo od onog Crucible Knighta, učio parryat, napokon ga ubio, i nakon toga nije tu bilo tolko zadovoljštine nego sam više sam sebi psovo u bradu što sam osto budan do 1 a moram se dizat rano ujutro.

 

Suma sumarum, pusti ljude da rade šta oće.

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
BeLLicus kaže...

Svi koji niste sposobni zbog nekog razloga odigrati igru kako ju je zamislio developer nemojte je ni igrati,

 Ma svi ćemo mi kako ti želiš, samo reci, a mi ćemo za tobom :)

9 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Krunoo7 kaže...
Cansee kaže...

 From Software radi samo jednu težinu i zbog toga se puno više mogu posvetiti balansiranju te težine kao i samom liku s kojim igramo. Rezultat je puno preciznije iskustvo, a samom težinom neprijatelja dobijemo puno veću zadovoljštinu kada ih uspijemo ubiti.

 Odigro sam 30+ sati Eldena i mogu ti rec da je ovo sprdnja od izjave. Igra je ogormna, i sama težina igre pati od toga, difficutly spikeovi su jako česti i balans je baš li-la, pogotovo kasnije kad te svaki boss može praktički one-shottat.

Što se tiče i te zadovoljštine, mogu ti dat svoj primjer kad sam se ubijo od onog Crucible Knighta, učio parryat, napokon ga ubio, i nakon toga nije tu bilo tolko zadovoljštine nego sam više sam sebi psovo u bradu što sam osto budan do 1 a moram se dizat rano ujutro.

 

Suma sumarum, pusti ljude da rade šta oće.

 

ništa ja nikoga ne sprječavam. Nisam rekao da je igra savršena niti da je balansirano savršeno. Ali je bolje nego u igrama gdje imaš easy-medium-hard. Definitivno je da ništa od toga ne može biti savršeno, ali je puno bolje iskustvo igrati onako kako je to developer postavio (pogotovo ako je From developer). A to što ti ostaješ predugo budan, to je tvoja odluka i problem, sam si kriv za to.

7 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Krunoo7 kaže...
Cansee kaže...

 From Software radi samo jednu težinu i zbog toga se puno više mogu posvetiti balansiranju te težine kao i samom liku s kojim igramo. Rezultat je puno preciznije iskustvo, a samom težinom neprijatelja dobijemo puno veću zadovoljštinu kada ih uspijemo ubiti.

 Odigro sam 30+ sati Eldena i mogu ti rec da je ovo sprdnja od izjave. Igra je ogormna, i sama težina igre pati od toga, difficutly spikeovi su jako česti i balans je baš li-la, pogotovo kasnije kad te svaki boss može praktički one-shottat.

Što se tiče i te zadovoljštine, mogu ti dat svoj primjer kad sam se ubijo od onog Crucible Knighta, učio parryat, napokon ga ubio, i nakon toga nije tu bilo tolko zadovoljštine nego sam više sam sebi psovo u bradu što sam osto budan do 1 a moram se dizat rano ujutro.

 

Suma sumarum, pusti ljude da rade šta oće.

 Ima opcija u igri gdje uđeš u meni i izađeš iz igre i probaš drugi dan. Nije mod, dolazi s osnovnom igrom.

13 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Cansee kaže...

 ništa ja nikoga ne sprječavam. Nisam rekao da je igra savršena niti da je balansirano savršeno. Ali je bolje nego u igrama gdje imaš easy-medium-hard. Definitivno je da ništa od toga ne može biti savršeno, ali je puno bolje iskustvo igrati onako kako je to developer postavio (pogotovo ako je From developer). A to što ti ostaješ predugo budan, to je tvoja odluka i problem, sam si kriv za to.

 Zato kažem, nekim ljudima možda smeta taj balans, From igre koliko god da su poštene, imaju i svojih mušica i bullshita, nekim ljudima je očito to prevaga i ne bi ih trebalo sprečavati da uživaju u priči/svijetu, pogotovo ako vole G. R. R. Martina (premda nisam siguran koji točno doprinos je on imao u igri).

NathanDrek kaže...

 Ima opcija u igri gdje uđeš u meni i izađeš iz igre i probaš drugi dan. Nije mod, dolazi s osnovnom igrom.

 Bez brige koristim tu opciju već 10 dana, budem nastavio igrat kad fixaju performanse na PC-u i kad ne budem u poslu.

Moja teza je bila da se nakon 13 godina od prvog DSa (mozemo i Tenchu racunat ako hoces) taj osjećaj zadovoljštine smanjuje jer fora uvijek ista- nauči attack patterne bossa i amen. Puno bolji draw je čitav taj svijet, art style i njegova veličina nego "rollaj rollaj rollaj, zvekni bossa 2 puta mačem rinse repeat 38 puta".

Say hello to my little friend
8 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Krunoo7 kaže...
Cansee kaže...

 From Software radi samo jednu težinu i zbog toga se puno više mogu posvetiti balansiranju te težine kao i samom liku s kojim igramo. Rezultat je puno preciznije iskustvo, a samom težinom neprijatelja dobijemo puno veću zadovoljštinu kada ih uspijemo ubiti.

 Odigro sam 30+ sati Eldena i mogu ti rec da je ovo sprdnja od izjave. Igra je ogormna, i sama težina igre pati od toga, difficutly spikeovi su jako česti i balans je baš li-la, pogotovo kasnije kad te svaki boss može praktički one-shottat.

Što se tiče i te zadovoljštine, mogu ti dat svoj primjer kad sam se ubijo od onog Crucible Knighta, učio parryat, napokon ga ubio, i nakon toga nije tu bilo tolko zadovoljštine nego sam više sam sebi psovo u bradu što sam osto budan do 1 a moram se dizat rano ujutro.

 

Suma sumarum, pusti ljude da rade šta oće.

Stari, taj knight ti nije glavni boss. To kaj se mozes borit s njim jako rano u igri to ne znaci da moras. 

Vratis se kasnije. Upravo je to ono dobro kaj je donio open world. Gotovo sve ti je otovoreno, ak imas problema ostavis i ides dalje. Vratit ces se kad budes spreman. Ja imam 50 sati pa nisam niti jednom bio uporan kao ti i ostajao do 1 navecer budan pa cak niti sad kad radim popodne.

 

Između ostalog imas alate za olaksat borbu (osim toga da dođes kasnije kad si jaci)

 

Tak da meni ta tvoja prica o spikeovima ne drzi bas vodu.

 

Nema ovdje zida koji te blokira da ides dalje

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 15:47 (Santana).
8 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Lonely Boy kaže...
rjakopec kaže...
BeLLicus kaže...

Svi koji niste sposobni zbog nekog razloga odigrati igru kako ju je zamislio developer nemojte je ni igrati,

 Ma svi ćemo mi kako ti želiš, samo reci, a mi ćemo za tobom :)

 Ja mislim da si ti samo ljut jer je tvoj avatar ostao u hypeu.

 Najavljen pri zalasku ps3 i nepopravljen i dalje godinu dana nakon izlaska.

 

 A posto smatras da su ljudi koji daju subjektivno misljenje glede

 moda koji se moze deklarirati kao cheat slucaj za psihijatriju

 u tom slucaju mislim da tebe bolje ne pratiti. :)

 Ma ja mislim da taj nit ne zna o kojoj je igri tema nit gdje je problem

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 16:02 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Kupim prnje odavde, zalutao sam na krivi party.

 
0 0 hvala 0
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Santana kaže...
 Upravo je to ono dobro kaj je donio open world. Gotovo sve ti je otovoreno, ak imas problema ostavis i ides dalje. Vratit ces se kad budes spreman. Ja imam 50 sati pa nisam niti jednom bio uporan kao ti i ostajao do 1 navecer budan pa cak niti sad kad radim popodne.

 

Između ostalog imas alate za olaksat borbu (osim toga da dođes kasnije kad si jaci)

 

Jel' mozes (grindati?) ubijati jadne i ocajno lagane protivnike stotine i stotine puta dok ne budes jaci tako da ti na kraju igra postane cakewalk? Recimo igrao sam Final Fantasy VII prije mnogo godina i u samom pocetku sam to radio, ubijao random protivnike stotine ako ne i tisuce puta (imao cca 300 sati a igru prakticki nisam niti poceo) tako da sam si nabio level cca 60, dok su drugi bili level 1 - 10. Igra je bila super tada jer sam bio maltene kao polubog sa svim mogucim dodacima i magijama, a nije nikakvo varanje nego ja tako igram. TO mi je super bilo u toj igri. Ima li jos kakvih igara koje bas to omogucavaju?

8 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Vec sam rekao, i povukao paralelu sa bloodborne, gdje sam odljepio vec prakticki na loading screen, bio odusevljen grafikom, atmosferom, nema cime nisam....

I sve je palo u vodu zbog sistema igranja. Iako volim, cijenim i naginjem tome da se igra postepeno otkriva, da se uce mehanizmi, lagano napreduje, kod ovakvih igara to postaje samo sebi svrha, to postaje igra, a sama igra pada u drugi plan.

Nemam misljenje o bilo cijem stilu igranja ili pristupu igri opcenito, nekome je gust muciti se satima, netko procita rjesenje na netu, netko gine milion puta, netko skine trainer i zavrsi igru.... Dok god se uziva u igri, svejedno je......

Ja bih rado ovo igrao, ali necu.
Mozda jednog dana, za sada ne....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

A netko odigra igru normalno bez frustracija. Zamisli ti to da je i tak moguce. Ja uzivam dok igram. Fifa me znala zivcirat pa ju zato ne igram vise.

 

Taj sistem igranja je doveo FromSoft tu gdje sada je i nece se toga odreci sigurno, a prodaja igara im je na zavidnoj razini.

To je njihov identitet.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Izgleda da ovaj ER postaje lagano vjera nekim ljudima . Da nije 2022 i da se i ovdje ne gura wokizam,mozda bi me i zacudila rasprava o tome kako se igra i smije igrat , al eto imamo situaciju di osoba a govori osobi b da ako ne igra na njegov tj pravi nacin onda nek ne igra. ja kao konj od 40g upalim igru da gustam a ne da gubim zivce bez veze,pa makar to značilo da igram i na baby modu.. Neki pojedinci ovdje su stvarno...
R33mba#2892
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Izgleda da ovaj ER postaje lagano vjera nekim ljudima . Da nije 2022 i da se i ovdje ne gura wokizam,mozda bi me i zacudila rasprava o tome kako se igra i smije igrat , al eto imamo situaciju di osoba a govori osobi b da ako ne igra na njegov tj pravi nacin onda nek ne igra. ja kao konj od 40g upalim igru da gustam a ne da gubim zivce bez veze,pa makar to značilo da igram i na baby modu.. Neki pojedinci ovdje su stvarno...
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Izgleda da ovaj ER postaje lagano vjera nekim ljudima . Da nije 2022 i da se i ovdje ne gura wokizam,mozda bi me i zacudila rasprava o tome kako se igra i smije igrat , al eto imamo situaciju di osoba a govori osobi b da ako ne igra na njegov tj pravi nacin onda nek ne igra. ja kao konj od 40g upalim igru da gustam a ne da gubim zivce bez veze,pa makar to značilo da igram i na baby modu.. Neki pojedinci ovdje su stvarno...
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Izgleda da ovaj ER postaje lagano vjera nekim ljudima . Da nije 2022 i da se i ovdje ne gura wokizam,mozda bi me i zacudila rasprava o tome kako se igra i smije igrat , al eto imamo situaciju di osoba a govori osobi b da ako ne igra na njegov tj pravi nacin onda nek ne igra. ja kao konj od 40g upalim igru da gustam a ne da gubim zivce bez veze,pa makar to značilo da igram i na baby modu.. Neki pojedinci ovdje su stvarno...
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
R3nchi kaže...
Izgleda da ovaj ER postaje lagano vjera nekim ljudima . Da nije 2022 i da se i ovdje ne gura wokizam,mozda bi me i zacudila rasprava o tome kako se igra i smije igrat , al eto imamo situaciju di osoba a govori osobi b da ako ne igra na njegov tj pravi nacin onda nek ne igra. ja kao konj od 40g upalim igru da gustam a ne da gubim zivce bez veze,pa makar to značilo da igram i na baby modu.. Neki pojedinci ovdje su stvarno...

 Izgleda da tu treba svakome posebno pisat i opet kao da se govori zidu (tj. ljudima koji nemaju pojma o igri nit su citali clanak) 
Ljudi si jednostavno zacrtaju neke gluposti u glavi i nema tu pomaka.



Ovdje se daje savjet da se igra ne igra sa tim EASY Mode-om  jer je to neki kvazi mod napravljen od strane fanova.  ZNACI TO JE MOD u rangu onih modova kaj stavljaju gole zenske u igru 
Igra ima integriran easy mode u sebi ne trebaju vam nikakvi modovi. To mogu trazit samo oni koji uopce nemaju pojma o igri i nisu je nit igrali.
Koristite alate za olaksavanje igre koji su integrirani u igru i to vam moze jako puno pomoc i developer je tak zamislio, a ne neki moder

(rambox style mozda pomogne)

 

 

 

 

I ne znam zasto svi misle da su igre napravljene bas za njih. To mi je ono mind blowing. 
Ako nejde nejde ima drugih igara, big deal.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2022 11:02 (Santana).
9 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
R3nchi kaže...
Izgleda da ovaj ER postaje lagano vjera nekim ljudima . Da nije 2022 i da se i ovdje ne gura wokizam,mozda bi me i zacudila rasprava o tome kako se igra i smije igrat , al eto imamo situaciju di osoba a govori osobi b da ako ne igra na njegov tj pravi nacin onda nek ne igra. ja kao konj od 40g upalim igru da gustam a ne da gubim zivce bez veze,pa makar to značilo da igram i na baby modu.. Neki pojedinci ovdje su stvarno...

 

da se samo nadovežem na kolegu Santanu iznad, dakle ljudi koji su veterani tog žanra su ovdje dali savjet kako da se igra ta igra. Nitko taj savjet NIJE obavezan uvažiti. Slobodno igrajte kako god želite.

 

Isto kao što se ovdje na forumu dobiva savjet kako zašarafiti matičnu na kučište ili koje napajanje kupiti, na takvim temama nisam nigdje vidio da ljudi pišu "a mamicu vam vašu nećete mi vi određivati koje napajanje da uzmem"

12 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Pa svatko nek igra igru kako želi, ali to s easy modom nije igra koju je studio radio 6 godina. Proveli su oni tu vremena i vremena balansiranja. Kao što kolega kaže, svaka Fromsoft igra ima KRCATO alata za olakšanje igre, a Elden Ring je to najelegantnije izveo. Istražuj, skupi gear, odi u dungeone, pozovi upomoć itd itd. Ako je argument da nemaš vremena za to, onda čemu igranje open world igre s naglaskom na istraživanje. Kvaliteta ove igre leži u osjećaju napretka, i istraživanju. 

"Hoću odigrati samo zbog priče" argument ne drži vodu kad je igra napravljena tako da istraživanjem spojiš puzle u glavi i polako stvoriš sliku o priči i loreu, a samim istraživanjem se paralelno i levelaš i nalaziš bolji gear i izvježbavaš svoj skill. Nije kao Witcher 3 da imaš putokaz gdje je sljedeći story-related dijalog pa ih samo pratiš. Easy mode kao takav mi apsolutno nema smisla za ovu igru, te će privući ekipu koja želi probati Elden Ring, ali umjesto da ih privuče smatram da će ih razočarati i odbiti od serijala. Međutim, na kraju krajeva ako netko hoće tako igrati realno zaboli me briga. Njihov gubitak, ne moj 

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Teško da će baš svi koji igraju zbog priče uživati u njoj, nije da je nema ili da nije dobra, ali pohvatat ćete možda u globalu o čemu se radi i tu i tamo neke sitnice. Nema tu polusatnih cut scena između svakog bossa koja objašnjava što se upravo dogodilo i da ti to ostane u glavi i nema detaljnog redosljeda odigravanja (igra je velika i već zaboraviš koga si sreo i što ti je pričao). Većinu saznaš iz dijaloga ako pozorno pratiš i ključnih itema u igri ako čitaš njihove opise. Za priču se treba nakon završetka igre pogledati par kvalitetnih lore videa na Youtube-u od ljudi koji se bave time godinama (vrijedi općenito za sve From Software igre), koji idu u dubinu i uz glavnu priču igre obuhvaćaju i priče NPC-eva i bosseva. Možda nešto neki put interpretiraju prema vlastitom navođenju, ali svejedno jako interesantno.

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice