Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

poruka: 24
|
čitano: 4.861
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja".
16 godina
offline
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

"Ako bacite pogled na Muskov Twitter feed, odmah ćete uočiti objave koje baš ne priliče „Tehnološkom kralju“ jedne velike tvrtke."

 

paa, ako si prvi ili drugi najbogatiji čovjek na svijetu (kak koji dan) zbog nekoliko svojih kompanija koje imaju veze sa tehnologijom... te ako te toliko boli tuki za SEC da im napišeš da ti je direktor financija master of coin, tako je, nisi tehnološki kralj... nego si direktor svemira (uskoro i sluzbeno)

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

Tužno mi je kad ljudi ne kuže Muska.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

umjesto mlatimudanja po kojekakvim vašarima, bug bi - pod paskom dragog vođe dr petrica - trebao okupiti tu s foruma četu odabranih "štovatelja lika i djela" te otputovati u prokletu ameriku, e ne bi li mu istresli izravno u antipatičnu njušku sve što misle o njemu. usput se snimi i još jedan u nizu besmislenih "tech-radara", a moglo bi biti i gudisa. to će ionako biti posljednja prilika, jer će poslije susreta musk uvenuti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

Egoista i njegov debilni fan club.

Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
online
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

Technoviking je prvi technoking.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

I opet ste zasrali intervju, zar se ne možete suzdržati od negative? Prvo ste otjerali Rimca s Buga, sad i Elona!

 

 

 
11 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
Neka pozove Muska u Tech Radar. Možda ne dobije odbijenicu.
Life is meant to die. Accept your fates.
5 godina
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
ante_etna kaže...

I opet ste zasrali intervju, zar se ne možete suzdržati od negative? Prvo ste otjerali Rimca s Buga, sad i Elona!

 

 

 I will fuck you up! Najbolja uloga Tom Cruisea ikad.    

Live long and prosper.
14 godina
offline
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

Osobno mi je titula tehnološkog kralja, koliko god smiješna, i dalje manje apsurdna od titule "Tehnološkog influensera" koju netko sam sebi nadjene 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
ante_etna kaže...

I opet ste zasrali intervju, zar se ne možete suzdržati od negative? Prvo ste otjerali Rimca s Buga, sad i Elona!

 A šteta, taman su na FutureShowu proglasili Hrvatsku Kraljicu Techa.

 

Umjesto da mudrim udvaranjem spoje naše kraljevine za prosperitet nas i naših budućih kmetova oni otjeraše udvarača!

I oduzeše Rimcu titulu Master of Wheels.

Onaj iz Solina je mogao biti Gospar Mudroslovnog Benča.

Udžbenike smo o njima već napisali, a izgleda ništa od ceremonije...

 

Eto, minulo već tisuć ljeta, a nismo se rješili kletve kralja Zvonimira!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 11:59 (wyks).
15 godina
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
Aki kaže...

te ako te toliko boli tuki za SEC da im napišeš da ti je direktor financija master of coin, tako je, nisi tehnološki kralj... nego si direktor svemira (uskoro i sluzbeno)

 

 

Dear Elon, I wrote you but still ain't callin'
I left my cell, my pager, and my home phone at the bottom
I sent two letters back in autumn, you must not-a got 'em
There probably was a problem at the post office or somethin'

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

.. musk je sve i ništa, musk je kralj, car, šaban-šampion :) .. tj samo frontmen u fotelji, klaun (koji bi i ja volio biti.. ali nisam. tj ne nešto negativno..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
Sto je to u usporedbi s nasim vitezom i akademikom....

Musk se, cini mi se, samo dobro zabavlja, a usto i daje svijetu ponesto.
 
7 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
Nemoj tako, ipak ima 50k plus reach, a ni izjednačavanje brkice s Bandićem mu nije strano 😁
Life is meant to die. Accept your fates.
11 godina
protjeran
offline
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

Svaka njemu cast, ali realno za malog covjeka nista nije napravio, 90% ljudi na svijetu si ne moze prisutiti njegove izume i uzivati u njima ili njihovim pogodnostima, za mene Bill Gates, Paul Allen i Steve Jobs su po meni u vrhu, iako bi se tu dalo jos puno vise njih dodati ali eto, to je moje...

 
1 4 hvala 0
5 godina
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
Gadgeti kaže...

Svaka njemu cast, ali realno za malog covjeka nista nije napravio, 90% ljudi na svijetu si ne moze prisutiti njegove izume i uzivati u njima ili njihovim pogodnostima, za mene Bill Gates, Paul Allen i Steve Jobs su po meni u vrhu, iako bi se tu dalo jos puno vise njih dodati ali eto, to je moje...

 Ma da, eno meni u ulici Tesla auto. Nije baš TOLIKO nedostižno, ima skupljih Mercedesa i BMWova po gradu koliko ti duša želi. 

 

Možda ti direktno ne osjećaš ništa od tih putovanja u svemir, ali to nisu zanemarive stvari i cijelo čovječanstvo profitira gurajući tehnologiju i znanost naprijed. Puno bitnije je ovo što Musk sve radi ili bar pokušava radit, nego Apple i njihovi iPhone. Nastranu šta ga smatram precijenjenim smećem, to su dobri uređaji, ali za njih postoji alternativa i to koliko hoćeš alternativa, nije to ništa tako inovativno, ako uspoređujemo s konkurenciom.

 

Teslin SpaceX nema konkurenciju, osim možda nekoliko državnih svemirskih programa. Iza kojih stoje cijele države i to ne bilo koje nego USA, Rusija, Kina, pa nešto i EU. I uz sve to, jedan SpaceX mora vozit astronaute u svemir, jer drugi nemaju mogućnosti ni para...

 

Ako će itko imat titulu tehnološkog kralja, onda je to upravo Musk.

Live long and prosper.
11 godina
protjeran
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
Filox kaže...
Gadgeti kaže...

Svaka njemu cast, ali realno za malog covjeka nista nije napravio, 90% ljudi na svijetu si ne moze prisutiti njegove izume i uzivati u njima ili njihovim pogodnostima, za mene Bill Gates, Paul Allen i Steve Jobs su po meni u vrhu, iako bi se tu dalo jos puno vise njih dodati ali eto, to je moje...

 Ma da, eno meni u ulici Tesla auto. Nije baš TOLIKO nedostižno, ima skupljih Mercedesa i BMWova po gradu koliko ti duša želi. 

 

Možda ti direktno ne osjećaš ništa od tih putovanja u svemir, ali to nisu zanemarive stvari i cijelo čovječanstvo profitira gurajući tehnologiju i znanost naprijed. Puno bitnije je ovo što Musk sve radi ili bar pokušava radit, nego Apple i njihovi iPhone. Nastranu šta ga smatram precijenjenim smećem, to su dobri uređaji, ali za njih postoji alternativa i to koliko hoćeš alternativa, nije to ništa tako inovativno, ako uspoređujemo s konkurenciom.

 

Teslin SpaceX nema konkurenciju, osim možda nekoliko državnih svemirskih programa. Iza kojih stoje cijele države i to ne bilo koje nego USA, Rusija, Kina, pa nešto i EU. I uz sve to, jedan SpaceX mora vozit astronaute u svemir, jer drugi nemaju mogućnosti ni para...

 

Ako će itko imat titulu tehnološkog kralja, onda je to upravo Musk.

 I ja ali vecina ljudi ne moze, sto zbog nedostatka novca, sto zbog nerazvijenosti drzave/grada/mjesta. Takodjer, zalostno je sto cim sam spomenuo Steve Jobs ti si se uhvatio za iPhone, realno to mi govori o tvom poznavanju onoga za sto je on zasluzan i sto je sve napravio te ostavio svoj utjecaj u tehnoloskom svijetu. Ja razumijem da moja zena kad joj spomenem Steve Jobs i Apple prvo joj padne iPhone ali meni sigurno ne.

6 godina
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
Elone ljubičice bijela...tebe voli omladina cijela
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
Filox kaže...

Ma da, eno meni u ulici Tesla auto. Nije baš TOLIKO nedostižno, ima skupljih Mercedesa i BMWova po gradu koliko ti duša želi. 

 

Možda ti direktno ne osjećaš ništa od tih putovanja u svemir, ali to nisu zanemarive stvari i cijelo čovječanstvo profitira gurajući tehnologiju i znanost naprijed. Puno bitnije je ovo što Musk sve radi ili bar pokušava radit, nego Apple i njihovi iPhone. Nastranu šta ga smatram precijenjenim smećem, to su dobri uređaji, ali za njih postoji alternativa i to koliko hoćeš alternativa, nije to ništa tako inovativno, ako uspoređujemo s konkurenciom.

 

Teslin SpaceX nema konkurenciju, osim možda nekoliko državnih svemirskih programa. Iza kojih stoje cijele države i to ne bilo koje nego USA, Rusija, Kina, pa nešto i EU. I uz sve to, jedan SpaceX mora vozit astronaute u svemir, jer drugi nemaju mogućnosti ni para...

 

Ako će itko imat titulu tehnološkog kralja, onda je to upravo Musk.

Bilo bi bolje da mu je netko drugi nadjenuo tu titulu, a ne on sam sebi, ali očito ne razumijem "kraljevska posla".

 

Musk je za mene prije svega biznisman, a manje tehnološki vizionar i ne mislim da mu je to adekvatna titula. Najveće prednosti su mu radni fanatizam i nenadjebiva neustrašivost u ulasku u poduhvate koje 99% drugih ne bi nikad ušlo, no on u svemu tome na kraju nekako ispliva uspješno. Svojim djelovanjem već sad je zaslužio mjesto u tehnološkoj povijesti, no iskreno nisam siguran da će mu se pozicija održati za 10-ak godina. Što se tiče električnih auti mislim da će tu konkurencija pokupiti većinu, Tesla će ostati mokri san geekova. Njegov boring company me još uvijek nije uvjerio da je to nešto što nas čeka u budućnosti i mislim da jedan veći incident (a potencijal za to je veliki budući da buše tunele na geološki vrlo aktivnom području) može zapečatiti sudbinu tom projektu. SpaceX nema konkurenciju u jednom dijelu poslovanja vezano uz Starlink, no još uvijek ne vidim kako će se te investicije povratiti jer ono što starlink pruža i traži za internet pristup mi je sve samo ne prihvatljivo. Da, prevoze astronaute, ali ne zato jer drugi nemaju mogućnosti nego zato jer su procijenili da im se to ne isplati. Richard Branson sa svojim projektom ima tehnološke mogućnosti, no nije krenuo "all-in" i zato i dalje smatram da je Musk biznisman, a ne tehnološki vizionar. Dojam da je tehnološki vizionar je najviše tu uslijed činjenice da "iskače iz paštete".

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
7 godina
online
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
DuxCro kaže...

Egoista i njegov debilni fan club.

 Zanimljivo kak ste svi ovih dana (zadnjih par desetljeća) cijepljeni od smisla za humor.

Od svih milijardera Musk je jedini koji se zajebava i podjebava sve uokolo, a 99% ekipe se zakači ko bik kad vidi crvenu krpu.

A u stvarnosti, jedini biznismen kojeg boli k o mišljenju javnosti o njemu, a poslovni rezultati su mu vrhunski, pa očito jalna ekipa pljuje po njemu zbog toga, ili  je posrijedi nekaj drugo kaj ja nemrem objasnit - možda ono: i ja se zajebavam pa jedva imam za kruh, a on se zajebava pa ima milijarde, gdje je tu pravda, zašto ja ne mogu tak (a zajebavam se).

Ohladite malo, živite svoj život.

 

BTW, jedino mogu reći da koristi izlizanu foru, ali ju koristim i ja tak da  (neću ulazit u detalje, prvo moram patentirat).

 

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
Lik je zajebant, to svi znamo. Ali kult Elona Muska koji se stvorio oko njega je nevjerojatan.
On je biznismen, a i prodavač magle istovremeno, ali jedno ne ide bez drugog.
Ima nekoliko vrlo uspješnih proizvoda i nekoliko koji su u realizaciji i koji će doći. Npr automobili, starlink (mada je to tehnologija koja je prisutna već dugo samo ne u tom razmjeru) i slično.
Što se tiče svemirskog odjela, tu ne radi ništa spektakularno. Svi oni koji pljuju po NASA-i, ESA-i i sličnim, očito zaboravljaju ili ne znaju da je SpaceX debelo financiran državnim poticajima kao i direktno od NASA-e. To doduše ne umanjuje njegov uspjeh, i zbog toga se mogu fokusirati na stvari na koje se državne agencije ne mogu, poput reusable raketa, kapsula i onaj srebrni svemirski dildo.
Dok se javne agencije fokusiraju na znanost, oni će se fokusirati na razvažanje turista po svemiru i direktno se okoristiti rezultatima koje postižu javne agencije.

Uglavnom, da ne duljim, nemojte raditi kult ličnosti od likova kojima je na pameti samo njihov privatan interes, jer to je iskreno, izuzetno glupo.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja
Entry Point kaže...
Lik je zajebant, to svi znamo. Ali kult Elona Muska koji se stvorio oko njega je nevjerojatan.
On je biznismen, a i prodavač magle istovremeno, ali jedno ne ide bez drugog.
Ima nekoliko vrlo uspješnih proizvoda i nekoliko koji su u realizaciji i koji će doći. Npr automobili, starlink (mada je to tehnologija koja je prisutna već dugo samo ne u tom razmjeru) i slično.
Što se tiče svemirskog odjela, tu ne radi ništa spektakularno. Svi oni koji pljuju po NASA-i, ESA-i i sličnim, očito zaboravljaju ili ne znaju da je SpaceX debelo financiran državnim poticajima kao i direktno od NASA-e. To doduše ne umanjuje njegov uspjeh, i zbog toga se mogu fokusirati na stvari na koje se državne agencije ne mogu, poput reusable raketa, kapsula i onaj srebrni svemirski dildo.
Dok se javne agencije fokusiraju na znanost, oni će se fokusirati na razvažanje turista po svemiru i direktno se okoristiti rezultatima koje postižu javne agencije.

Uglavnom, da ne duljim, nemojte raditi kult ličnosti od likova kojima je na pameti samo njihov privatan interes, jer to je iskreno, izuzetno glupo.

 Jesi pogledao koji intervju s njim u kojem ga netko stručan pita za neki detalj u vezi SpaceX-a ili Tesle?

Lik je upoznat sa svime, na masi intervjua priča o detaljima svojih raketa, proizvodnom procesu u Tesli, materijalu koji se koristi za sjedala itd.

Suradnjik jedan njegov bivši je izjavio na Joe Rogan podcastu da i dalje radi kao inženjer velik dio vremena.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
15 godina
offline
Elon Musk si je dao titulu tehnološkog kralja

On je Doge coin kralj. :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice