Elon Musk ponudio kopanje tunela ispod Miamija za

poruka: 5
|
čitano: 2.414
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk ponudio kopanje tunela ispod Miamija za ".
16 godina
neaktivan
offline
Elon Musk ponudio kopanje tunela ispod Miamija za

Nekako mi se čini da je Musk učio posao od nekoga sa ovih prostora, 30 milijuna mi se čini vrlo skromno i kao navlakuša, a da će onda nabiti cijenu na farbanju tunela i sličnim vantroškovničkim radovima.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Elon Musk ponudio kopanje tunela ispod Miamija
I meni se tako čini
14 godina
offline
Elon Musk ponudio kopanje tunela ispod Miamija za

Poucen iskustvom sa ovih prostora, rekao bih da je tih 30M$ dovoljno mozda za jednu ruku boje 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elon Musk ponudio kopanje tunela ispod Miamija
southy kaže...

Nekako mi se čini da je Musk učio posao od nekoga sa ovih prostora, 30 milijuna mi se čini vrlo skromno i kao navlakuša, a da će onda nabiti cijenu na farbanju tunela i sličnim vantroškovničkim radovima.

 -cinički pogled :) .. moguće, no malo vjerojatno za 'zapad' tj tamo se ugovoreno jednostavno mora izvršiti, klauzule + pravni timovi koji paze na svaki zarez (dok naši često namjerno sjede u odborima koji upravo smisle takav ugovor koji se može kršiti, kumstav i ostalo..).

-no može se i kod nas vrlo jeftino napraviti rupa u zemlji.. štoviše trenutno u području petrinje nastaju same (vrtače).. još ih samo treba iskoristiti kao u STu-crvotočine i eto nas u 21vom stoljeću (koje je nekad bilo sinonim za ST.. a sad već dostupno u zabiti..) :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Re: Elon Musk ponudio kopanje tunela ispod Miamija
ihush kaže...

-cinički pogled :) .. moguće, no malo vjerojatno za 'zapad' tj tamo se ugovoreno jednostavno mora izvršiti, klauzule + pravni timovi koji paze na svaki zarez (dok naši često namjerno sjede u odborima koji upravo smisle takav ugovor koji se može kršiti, kumstav i ostalo..).

-no može se i kod nas vrlo jeftino napraviti rupa u zemlji.. štoviše trenutno u području petrinje nastaju same (vrtače).. još ih samo treba iskoristiti kao u STu-crvotočine i eto nas u 21vom stoljeću (koje je nekad bilo sinonim za ST.. a sad već dostupno u zabiti..) :))

Haha, mo'š mislit. Američka i njemačka govna ne smrde? Ako sam nešto shvatio do sad u životu je da svi koji imaju prilike muljaju i kradu, samo je razlika u mjeri i perfidnosti, kod nas se grabi kapom i šakom, a "na zapadu" se to radi elegantnije. Plus, oni imaju bitnu prednost da mogu uzimati i od nas malih, a mi nismo u poziciji da ikome uzmemo nego da skinemo gaće i da se naprćimo. Nije direktno vezno uz temu, no da li si svjestan da nekadašne kolonije plaćaju Francuskoj "harač" koji su im nametnuli kad su dobili neovisnost, sveukupno godišnje 500 bilijuna dolara (https://blogs.mediapart.fr/jecmaus/blog/300114/franceafrique-14-african-countries-forced-france-pay-colonial-tax-benefits-slavery-and-colonization).

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice