Epson EH-LS12000B - Golema dijagonala za dnevni bo

poruka: 4
|
čitano: 2.649
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epson EH-LS12000B - Golema dijagonala za dnevni bo".
10 godina
suspendiran
offline
Epson EH-LS12000B - Golema dijagonala za dnevni bo

moze li se objasniti koja je poanta HDR-a na projektoru? Mislim niti je crna crna, niti je kontrast kontrastan, a niti konverzija lumena u nitse ne pomaze previse, jer realno govoreci i dalje se tu radi o (slobodnoj procjeni) 100 - 400 nita, sto ne spada pod HDR sliku.

 

Ima podrsku za HDR signal, mislim to je u redu da zna dekodirati i prikazati sliku, ali to nije HDR.

 

 

Inace, ja gledam neko vrijeme Xiaomijev "Smart Projector 2 Pro", koji definitivno ne spada u istu kategoriju, ali isto tako bi bio zanimljiv daleko većem broju korisnika pa bi bilo sjajno ako bi ga BUG recenzirao u dogledno vrijeme (osim ako već nije, tada sorry).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Epson EH-LS12000B - Golema dijagonala za dnevn
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

moze li se objasniti koja je poanta HDR-a na projektoru? Mislim niti je crna crna, niti je kontrast kontrastan, a niti konverzija lumena u nitse ne pomaze previse, jer realno govoreci i dalje se tu radi o (slobodnoj procjeni) 100 - 400 nita, sto ne spada pod HDR sliku.

 

Ima podrsku za HDR signal, mislim to je u redu da zna dekodirati i prikazati sliku, ali to nije HDR.

 

 

Inace, ja gledam neko vrijeme Xiaomijev "Smart Projector 2 Pro", koji definitivno ne spada u istu kategoriju, ali isto tako bi bio zanimljiv daleko većem broju korisnika pa bi bilo sjajno ako bi ga BUG recenzirao u dogledno vrijeme (osim ako već nije, tada sorry).

 Postoje neka platna za laserske projektore koja idu po soma i pola eura. Pretpostavljam da je onda crna crna? Imam neki 4K projektor i koristim ga u podrumu gdi nemam brige sa suncem. Uglavnom super sam zadovoljan i za gledat filmove/serije na 130" dusu dalo. Kostal me je puno manje nego ovaj best buy Epson i da ih stavim jedan kraj drugoga vjerojatno ne bi primjetio razliku.

6 godina
offline
Re: Epson EH-LS12000B - Golema dijagonala za dnevn
90% produkcije ne zaslužuje da ih se gleda niti na cb crt tv...A kamo na nečemu od 40000kn
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Epson EH-LS12000B - Golema dijagonala za dnevni bo

Ovaj projektor je u rangu onih zaobljenih microled ili kako li već tva koji koštaju kao solidan auto.

 

Za puno manje novaca se može naći odličan projektor koji će zadovoljiti većinu korisnika.

 

Volio bi vidjeti recenzije ovih uređaja, ne vidim previše smisla od recenziranja uređaja koji vjerojatno niti jedan čitatelj buga neće niti razmotriti za kupovinu. Davor može uživati u testiranju, a čitatelji samo u patnji. 

 

Xgimi Horizon i Horizon Pro

 

ili 

Xiaomi Mi Laser Projector (ultra-short throw)

https://www.mi.com/global/mi-laser-projector-150/

 

4k verzija

https://www.mi.com/global/mi-laser-projector-4k/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 23:06 (mzopg).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice