F1 Verstappen umjesto u pravoj - u eSports Formuli

poruka: 8
|
čitano: 2.567
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "F1 Verstappen umjesto u pravoj - u eSports Formuli".
4 godine
protjeran
offline
F1 Verstappen umjesto u pravoj - u eSports Formuli

Jernej Simončič i Petar Brljak su mislim trenutno najbolji

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 10:07 (ktino).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
F1 Verstappen umjesto u pravoj - u eSports Formuli

nisu profići lošiji vozači, nego su "simulacije" utrka zakurac (u smislu "realnosti"). na stvarnoj stazi ovih gej-mera ne bi bilo ni u talonu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 12:30 (Ajar).
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: F1 Verstappen umjesto u pravoj - u eSports For
ktino kaže...

Jernej Simončič i Petar Brljak su mislim trenutno najbolji

 Jel Jernej Slovenac? A Petar?

14 godina
offline
Re: F1 Verstappen umjesto u pravoj - u eSports For
Ajar kaže...

nisu profići lošiji vozači, nego su "simulacije" utrka zakurac (u smislu "realnosti"). na stvarnoj stazi ovih gej-mera ne bi bilo ni u talonu. 

 Logično.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Re: F1 Verstappen umjesto u pravoj - u eSports For
Misliš ko ni Igora Frage (prošlogodišnjeg GT Tour prvaka), pobjednika Toyota formule i ekspresno novog člana RB Junior tima?

Fraga me inače malo podsjeća na Sennu.
Još koga?
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 13:00 (Armor).
6 godina
offline
F1 Verstappen umjesto u pravoj - u eSports Formuli

Dobar je Fraga, mogao bi daleko dogurati. Uz malo sreće jednog dana i u F1. 

 

Šteta što Verstappen nije u codemastersovoj F1 (koja je daleko od simulacije), ali prošlotjedna utrka sa Norrisom, Courtoisim i još par poznatih streamera je bila prezabavna za gledati. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 13:12 (Vandit).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: F1 Verstappen umjesto u pravoj - u eSports For
Trebalo bi ih staviti u tvornički F1 simulator pa usporediti.Na stazi teško da gameri mogu parirati profićima čisto zbog fizičke spreme.
15 godina
offline
Re: F1 Verstappen umjesto u pravoj - u eSports For
mGT kaže...
Trebalo bi ih staviti u tvornički F1 simulator pa usporediti.Na stazi teško da gameri mogu parirati profićima čisto zbog fizičke spreme.

 ma paz vamo: sjedio ja u tome i probao vozjeti. to je rat između tebe i naprave. ako ti ne voziš nju, ona vozi tebe. moraš biti i fizički i sikički bolji od naprave. a neudobna. a niš skoro ne vidiš ispred sebe. da ne pričam o onim gumbima na volanu i koliko bi trebalao da se sve to popamti i uvježba za uporabu (a sve je u njima)*. napravio ja oko sto metara i "danke ihnen". nije to za priprostu dušu. naklon šoferima toga, posebno u vrijeme prometne špice (na startu, primjerice). doma za ekranom te boli kukuruz. vjerujem da ni simulator (nis probal) ne može dočarati baš potpuno kako je to kad si zbilja u tom lijesu na kotačima. ne kužim baš kaj će ti karting za pripremu ali kužim da ti treba opaki reli (+ da ga preživiš). sve u svemu, nije usporedivo (mislim do drkanje po kompu i ono na stazi).  

 

* ko kad crnogorac lovi puževe pa ne ulovi niš: dok se ja prignem, ono protutnji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice