Facebook planira lansirati uslugu za traženje part

poruka: 12
|
čitano: 5.530
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook planira lansirati uslugu za traženje part".
15 godina
offline
Facebook planira lansirati uslugu za traženje part

bome, tko si "partnera" nađe preko toga, bolje nije niti zaslužio. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2018 13:24 (Ajar).
Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook planira lansirati uslugu za traženje
Zašto takav osuđujući ton? Ako baš zeliš znati, za mjesec dana idem na svadbu prekrasnom paru koji se upoznao preko tindera, a na jesen me čeka još jedna "tinderovska" svadba. Ako plaćamo račune, upisujemo fakultete, tražimo osobne dokumente, onda stvarno ne vidim jebeni razlog zašto u 21. stoljeću ne bismo vidjeli tko je solo u našoj blizini i upoznali se s njim. Tehnologija to beskrajno olakšava, neće nitko hodati kao budala i uletavati od cure do cure. Na kraju, moja iskustva s tinderom su isto pozitivna, stvarni svijet se na neki način preselio na internet. Prekinite osuđivati samo da biste osuđivali.
 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook planira lansirati uslugu za traženje
Ajar kaže...

bome, tko si "partnera" nađe preko toga, bolje nije niti zaslužio. 

 Selooo mojeee ljepse od Parizaaa. :) Nego se ti zagradi tu gdje jesi i uzivaj. 

11 godina
offline
Facebook planira lansirati uslugu za traženje part

A bilo je samo pitanje vremena kad će ugraditi tu funkcionalnost, isto kao i market koji radi na princip LetGo-a.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook planira lansirati uslugu za traženje
ivaninho kaže...
Zašto takav osuđujući ton? Ako baš zeliš znati, za mjesec dana idem na svadbu prekrasnom paru koji se upoznao preko tindera, a na jesen me čeka još jedna "tinderovska" svadba. Ako plaćamo račune, upisujemo fakultete, tražimo osobne dokumente, onda stvarno ne vidim jebeni razlog zašto u 21. stoljeću ne bismo vidjeli tko je solo u našoj blizini i upoznali se s njim. Tehnologija to beskrajno olakšava, neće nitko hodati kao budala i uletavati od cure do cure. Na kraju, moja iskustva s tinderom su isto pozitivna, stvarni svijet se na neki način preselio na internet. Prekinite osuđivati samo da biste osuđivali.

 

Adin kaže...

 Selooo mojeee ljepse od Parizaaa. :) Nego se ti zagradi tu gdje jesi i uzivaj. 

 nije to osuđivanje. čitam komentare učlanjenih po portalima a znam i neke koji imaju račun. dijametralno suprotno od mojeg sklopa. upoznao sam i ja svojedobno neke preko neta (tinder nije fb, sorry) i nije to na dobro izašlo (blago rečeno) zbog očitog običaja predstavljanja drugačijima u odnosu na zbilju. ja sam svugdje isti, što rijetki mogu probaviti, i ne žellim se pretvarati. čemu? jednako očekujem i od "druge strane", na netu uzalud. stoga preferiram osobna poznanstva i "razvoj situacije". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Facebook planira lansirati uslugu za traženje
Kao i što kupovina i prodaja preko Facebooka ima svoje prednosti i mane (kupio sam auto sa jednog takvog oglasa) i dok god si svjestan njih servis nije loš. Tako će biti i sa ovim, ako si ti blesav nećeš bolje ni proči, al ako oprezno budeš koristio ovaj "alat" bit će koristan
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook planira lansirati uslugu za traženje part

Tinder i slični servisi online-datinga reduciraju stvarnost na samo par parametara, ili možda čak samo jedan - fotografiju. I sve se iscrpljuje na tome. Upoznavanje osobe u stvarnosti iziskuje ipak puno više od umijeća fotošopiranja: tu je govor tijela, vođenje razgovora i druge neverbalne geste, ali i spontanost. Stvarnost od čovjeka iziskuje daleko više osobnosti nego neki reducirajući online servis, a onda i ona druga strana može bolje ocijeniti osobu. Na internetu u tom kontekstu sve je fejk pa tako i to "traženje partnera". Oni koji su našli partnera preko tindera bolje da falsificiraju tu činjenicu i izmisle nešto romantičnije, barem za svoju djecu.

In the land of the blind, the one-eyed man is stoned to death. - Joan D. Vinge
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2018 10:42 (4ndY).
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook planira lansirati uslugu za traženje
Je li ti shvaćaš da je Tinder obična platforma koja upravo i služi ljudima da se upoznaju uživo? Uvijek je jedini pravi cilj što prije ugovoriti sastanak uživo jer je to jedini način da prosudiš sve, kako si i sam napisao, ne vise ljudi cijelo vrijeme tamo. A nekad te bolje predstavk par fotografija, omiljeni citat, stranice koje si lajkao, nego fejkano forsiranje po klubovima ili drugim mjestima, ljudi muljaju neovisno o tome jesu li uživo ili virtualno, na tebi je da prosudiš da li ćeš vjerovati ili ne. Za to sudi ljudsku prirodu i ličnosti, a ne internet kao platformu, te se sjeti koliko si puta u životu ponislio da je ne tko drag i normalan, a kasnije si doznao i skužil da je totalno lud.
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook planira lansirati uslugu za traženje
Ja sam zenu svog zivota upoznao preko ok cupida. Kuha, cisti, pere, sprema i zna da joj je mjesto u kuhinji, a za nagradu gejma sa mnom. Nes to nac po klubovima i birtijama :D.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Facebook planira lansirati uslugu za traženje
Sale_ds kaže...
Ja sam zenu svog zivota upoznao preko ok cupida. Kuha, cisti, pere, sprema i zna da joj je mjesto u kuhinji, a za nagradu gejma sa mnom. Nes to nac po klubovima i birtijama :D.

 

Sličan slučaj kao i ja, samo kaj se moja malo okuražila u zadnje vrijeme pa zna "slučajno" odlutat od kuhinje, ali polako uvodim reda...

😁

 

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Facebook planira lansirati uslugu za traženje part

Problem upoznavanja preko raznih appova, portala, foruma itd je što su na kraju oba partnera na istoj stranici ili appu i čitaju baljezgarije druge strane. Pa će iz tog razloga za pola sata fer-de-lancea doma dočekati tavica pa da vidimo tko uvodi reda u kući. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Facebook planira lansirati uslugu za traženje
Baš sam se nedavno upitao zašto Facebook već nije napravio nešto u tom smjeru. Tinder je kod nas izašao iz mode, kenjaju s plaćanjem, ima bugova, fale neke ključne funkcije... Osobno mislim da bi za nekoliko godina dobar dio ženidbi mogao biti plod upoznavanja upravo preko takvih platformi. Facebook kao široko prihvaćen sada ima šansu zauzeti glavnu riječ.

I da, kao što je netko gore već rekao, app služi samo za prvi klik i razmjenu par poruka, a ako oboje žele nastaviti, brzo mora ići upoznavanje uživo. Dosta je tu predrasuda, pogotovo u našem društvu, ali ja bih lakše nekom priznao da sam upoznao ženu preko aplikacije nego u disku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice