Facebook planira razviti vlastiti pametni sat

poruka: 9
|
čitano: 3.559
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook planira razviti vlastiti pametni sat".
13 godina
offline
Facebook planira razviti vlastiti pametni sat

o neeee

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook planira razviti vlastiti pametni sat

Hoće li sat prikupljati podatke iz motion senzora (žiroskopa), pa će nakon pojačane kratkotrajne aktivnosti Facebook početi preporučavati ne-ćudoredan sadržaj na mom FB feedu?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Facebook planira razviti vlastiti pametni sat

SpyFatch

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Facebook planira razviti vlastiti pametni sat
Da ne idem u detalje samo su reci ovo - nope
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook planira razviti vlastiti pametni sat

Bilo što iz Facebooka zaobilazim u širokom luku (koliko god je to moguće).

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
 
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook planira razviti vlastiti pametni sat
Ne kužim tko će kupiti fb sat dok je tržište ionako poprilično zasićeno raznovrsnim modelima? Sto fb misli ponuditi osim direktnog praćenja korisnika bez mogućnosti isključivanja tracking? Jel stvarno misle da će postići uspjeh samo na ime fb i Instagram? A uopće nema sumnje da će tehnološki zaostajati za proizvođačima koji su već izdali nekoliko generacija smartwatcha
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook planira razviti vlastiti pametni sat
Čitam komentare i ne vjerujem. Pa nije ovo sat za bilo koga sa ovog foruma. Imaju 2 milijarde korisnika. Neću napisati kakvih. Fino tržište. A novca imaju na bacanje za još jedan u nizu pokušaja
 
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Facebook planira razviti vlastiti pametni sat

Sjajno.

 

Sad ce i doslovno znati kako im korisnici disu.

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook planira razviti vlastiti pametni sat

Taj sat bi drzava mogla uvesti kao oblik kazne za manje prekrsaje. Biras novcanu kaznu ili nosenje sata (1 kn = 1 sat nosenja). Ja bih odabrao novcanu kaznu.

 
8 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice