Facebookov nadzorni odbor pokrenuo javnu raspravu

poruka: 3
|
čitano: 1.660
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebookov nadzorni odbor pokrenuo javnu raspravu ".
15 godina
offline
Facebookov nadzorni odbor pokrenuo javnu raspravu

Baš me zanima kakva če biti presuda. Baš im vjerujem da če objegtivno sagledati sve faktore i staviti sa strane svoja osobna gledišta o trampu(TDS), nekako sumnjam. Previše su inficirani sa onima koji žele progurati određenu propagandu, a ne tražiti isitnu iako možda boli.

Ps. konkretno situacija 6.1. treba dobiti kaznu koji neznam, imaju sud koji to treba donijeti, a ne big tech i internet rulja. Pajseri koji su ušli u capital, trebaju isto tako propisno biti sudbeno kažnjeni.

Sve je ovo gadan slipery slope, i nikako mi se ne sviđa monopol velikih kompanija.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Facebookov nadzorni odbor pokrenuo javnu raspravu

Trump sjedi na milijardama i smije se pink haired pavijanima koji rade za Facebook.

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Facebookov nadzorni odbor pokrenuo javnu raspravu

nisam znao da imaju odbor koji nešto tamo nadzire. mislim, toliko su samozatajni da od njih dosad ni "trc". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice