Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje zab

poruka: 45
|
čitano: 27.461
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje zab".
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje
Jao srca ti issa, ti si uvijek šerao najbolje fotke 😁 opleti vamo jednu.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje
Ovo mi izašlo kad sam guglao gujicu
Je l to to? 😁 https://www.coolinarika.com/slika/mini-tortica-3e67d940-6421-11eb-9ca5-0242ac120041
15 godina
offline
Re: Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje
INCOGNITO99 kaže...
Kakvi mudraci, zapakirati će financijsku odluku(sex sells) u iskorak prema diskriminiranim manjinama... Genijalno. Ali također govori o tome koliki su im financijski problemi zbog loših poslovnih odluka u zadnjih par Godina.

 Pa ovo nije Meta odlucila...ovo je kongres i njihov nadzorni odbor odlucio...

12 godina
offline
Re: Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje
A tko sjedi u nadzornom odboru? Vjerojatno ljudi koji nemaju financijski sukob interesa jel?
Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
4 godine
protjeran
offline
Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje zab

Ako malo bolje pogledate vecina današnjih žena ima male grudi.One starije generacije(GILF) skoro sve su imale vece grudi.Ne znam zbog cega je to, jel prehrana ili nešto drugo.Volio bi cuti strucno misljenje na tu temu.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje
Ovisi gdje gledas.

Filmska.industrija vec neko vrijeme gura te "deseksualizirane" zenske oblike, sve nesto neutralno, neodredjeno i spolno politicki korektno.

Yebes ih...
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje zab

Mislio sam kod naših zena.Uz to isto primjecujem da dosta zena nije u mogucnosti roditi normalno nego mora na carski zbog uske zdjelice.Ali to je logcno jer je nekada taj problem rjesavala prirodna selekcija koju smo mi zaobišli carskim.Koliko je to dobro toliko je i loše jer su nekada samo najkvalitetniji opstajali.Danas je puno škarta i imamo to što imamo(mozda malo zvucim ko Führer).

 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje zab

Nije li to krasno, pogrešna dilema između seksizma i moralne panike? Između seksualizacije i poštovanja ljudskih prava. Golotinje treba i to ne tek jer je prirodna već zato što je korak dalje prema međusobnom upoznavanju ljudi... Stoga, sise naprijed, volimo vas jer nosite pravu poruku... 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje
Nisam primjetio taj problem kod nasih zena, stvarno. Jasno, ovisi i koju dobnu skupinu gledas.

Sto se carskog tice, ne ulazim u to da eventualno jesi ili nisi u pravu, no reci cu ti samo da je carski daleko brzi i jednostavniji, i, barem kako kazu, daleko bezbolniji. Kako vecina doktora koji rade porode, rade i privatno ginekologiju, zbroji 2 i 2....

Obicno se kao razlog navede da dijete nije pravilno okrenuto, ili ovo, ili ono, nesto bezazleno, no nesto sto ipak zahtjeva carski.

Dodaj tome i ponekad sulude zelje roditelja da im se dijete rodi na neki simbolican datum, obljetnicu.....

Pa tako imas jednu koja se satima dere na stolu, i imas drugu koja ode i rodi kao sto mi odemo na sisanje - dogovoreno,brzo i (u startu) bezbolno.

I mislim da tu biologija i prirodna selekcija ne igraju nikakvu ulogu, samo komocija. Naravno, ima i onih koje svim silama zele izbjeci carski, i roditi prirodno.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje
Istina.
Tu bi još dodao da su prije u filmovima više sise pokazivali(direktno).
Vidi npr. Žikinu dinastiju 😁
3 godine
offline
Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje zab

Znaci tamo neki nadzorni odbor je odlucio u ime cijelog svijeta tj svih žena da je javno pokazivanje sisa i sve sto ima veze s njima i na njima po društvenim mrežama je ok? Ne nije ok i ne slažem se  s time jer to jednostavno nije normalno. Mogu mislit u što ce se pretvoriti face i instagram nakon toga
Što je sljedece?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje
Boris grozni kaže...

Što je sljedece?

 guzice ofkors

sloboda sisama i guzicama! dolje lažni moralizatori!

2 godine
online
Re: Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje
Voltaren20 kaže...

Ako malo bolje pogledate vecina današnjih žena ima male grudi.One starije generacije(GILF) skoro sve su imale vece grudi.Ne znam zbog cega je to, jel prehrana ili nešto drugo.Volio bi cuti strucno misljenje na tu temu.

U pravu si, no to je evolucijski psihološki faktor, koji je promijenio gen za velike sise, jer su žene sve više počele nositi mušku odjeću, poistovjećivati se s muškarcima, uzimati pametnim muškarcima radna mjesta, sve više postaju "muškarače".

To djeluje i na jadne mladiće, pa je sve više mladića koji su ćosavi, ženkasti, tankog glasića, skoro svi u zboru su tenori, nemoš više nać basa za zbor. ®️

 

To su frapantne evolucijske promjene koje još nitko nije primjetio, osim mene, i imate čast čitati ovo što sam objavio. 👀

Kad objavim znanstveni rad na tu temu, to će biti šok u svjetskoj akademskoj znanosti, i vjerojatni sam dobitnik Nobelove nagrade za 2030 godinu 🤘  (posmrtno) 😪😫 

 

Ovaj post je zaštićen ©️ 

De regno Dalmatiae et Croatiae libri sex.
15 godina
offline
Re: Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje
INCOGNITO99 kaže...
A tko sjedi u nadzornom odboru? Vjerojatno ljudi koji nemaju financijski sukob interesa jel?

 Kongres ih bira...https://www.oversightboard.com/meet-the-board/

 

Uglavnom sveucilisni profesori u novinarstvu, filozofiji, psihologiji, politologiji...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 2:24 (Mitch).
10 godina
offline
Facebooku i Instagramu je preporučeno ukidanje zab

"Sisa i igara"

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 7:05 (gocc01).
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice