Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

poruka: 58
|
čitano: 13.581
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal".
10 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Chaky kaže...

Ocito sam Filthy Casualac :D

Jer me vijest ne pogada niti malo, jer su unaprijed rekli da se ne nadamo vijestima o D4. Gameplay mi djeluje zabavno, samo je upitno kakav ce mob trebat imati za njega.

Na mobu se niti ne igram previse, a kad igram vise mi odgovaraju kakve igre na poteze, a ne akcijske igre.

 

D3 sam drobio na PCu i na PS4. Day One, ubilo me me u pojam RMAH i loot drop. Totalno razocaranje.

Tek sam ga poceo igrati nakon Loot 2.0 verzije. Ali se zasitio prije Necromancera i imao griznju savjest za ostale neodigrane igre.

Onda nisam mogao odoljeti kad je izasao na PS4, pa ga i tamo odigrao opet. Na PS4 je to najbolji ARPG.

Ceka se PoE na Ps4 

 

 

 nevjerojatno

 

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2245855

US server keke013#2101
10 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Blackstorm kaže...

Blizzard bi mogao završiti kao Bioware.

 

 

Nekada velikan RPG žanra, a danas im proizvode ne bih dirao štapom preko interneta.

 Jbg što se desi kad SJW gamad počne pentrirat tamo gdje im s razlogom nikad nije bilo mjesta. Frend koji radi u blizini jednog od Blizzardovih razvojnih centra kaze da sve vrvi od stvorova poblajhanih u ljubičasto, plavo, rozo...

A bit će samo još gore:

 

Blizzard is launching a global diversity and inclusion aimed at raising the percentage of women and underrepresented minority groups in its workforce and improving the work environment for those groups...

The email states that Blizzard already has an LGBTQ council that offers monthly meetings and advises on Blizzard projects, and it recently created a similar council made up of women from “various levels” in the company, with the goal of helping the company’s leaders “think through ideas to attract more women and make Blizzard a more rewarding and enjoyable place for work.

 

 

Oni kao i Bioware nebu više vidjeli ni lipe iz mojeg džepa. Uostalom gotovo jedino se da se danas tako možeš i borit, gamere koji se usude progovorit protiv ovakvog smjeru u koji kompaniji ide se sad već otvoreno lovi i banira s foruma, twitcha, youtube-a, blizzcona...

 

"No King Rules Forever My Son" 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Statsman, zanimljivo kako u skoro svakoj temi koju ti komentiras imas nekog frenda krticu, špijuna i sl za direktne izvore.lol😂😂😂😂😂😂😂😂s par klikova sve sto napises se nade u bespucima interneta. Brijes previse na dosje-x.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Statsman kaže...
Blackstorm kaže...

Blizzard bi mogao završiti kao Bioware.

 

 

Nekada velikan RPG žanra, a danas im proizvode ne bih dirao štapom preko interneta.

 Jbg što se desi kad SJW gamad počne pentrirat tamo gdje im s razlogom nikad nije bilo mjesta. Frend koji radi u blizini jednog od Blizzardovih razvojnih centra kaze da sve vrvi od stvorova poblajhanih u ljubičasto, plavo, rozo...

A bit će samo još gore:

 

Blizzard is launching a global diversity and inclusion aimed at raising the percentage of women and underrepresented minority groups in its workforce and improving the work environment for those groups...

The email states that Blizzard already has an LGBTQ council that offers monthly meetings and advises on Blizzard projects, and it recently created a similar council made up of women from “various levels” in the company, with the goal of helping the company’s leaders “think through ideas to attract more women and make Blizzard a more rewarding and enjoyable place for work.

 

 

Oni kao i Bioware nebu više vidjeli ni lipe iz mojeg džepa. Uostalom gotovo jedino se da se danas tako možeš i borit, gamere koji se usude progovorit protiv ovakvog smjeru u koji kompaniji ide se sad već otvoreno lovi i banira s foruma, twitcha, youtube-a, blizzcona...

 

"No King Rules Forever My Son" 

 

 Decko, ajde ti u troskoku lagano odjebi sa foruma sa svojim fasistickim stavovima. Seres na razini FoxNewsa. Nema rasprave da ima hrpa debila koji su gay, trans-seksualni ili nekog treceg opredjeljenja, ali ima jednaki broj takvih takvih kao ti i onih koji zauzimaju stav "obrane LBGTQKURACPALAC" jer se vide kao keyboard warriorsi. Ne trebaju internetu ni jedni ni drugi. Nesto novinarksih portala je imao takav tip odgovora i vidis ih da cisto zato sto je kontroverzan stav zanimljiviji nego logican/umjeren, ali reci da je Blizzard penetrira SJW i LGBTQ gamad je nova razina debilizma. Nema ova odluka veze sa Blizzardom koji pocinje "whitegenocide" kao sto ultra-desna strana tvrdi. Nemoj me krivo shvatiti, ultra-ljevicari su jednaki debili sa tvrdnjama "homofobi i konzervativci su ljuti jer su sa mobilnom igrom dali nesto SJW communityu", a da istima kazes kako se zene igraju generalno na mobitelima pukli bi ko kokice.

Cisti i laki novci su u pitanju. Diablo je ogromna fransiza, ima hrpa gamera koji zele igrati novi Diablo a sve sto su trebali napraviti je unajmiti firmu da napravi reskin igrice i izda ju kao mobilnu. Nije ih puno kostalo a puno ce zaraditi i izmedu takvog nacina rada i ostavljanja Diablo najave za kraj Blizzcona kao najvecu najavu je razlog zasto je ok ismijavati Blizzard trenutno. To je kao da Glastonbury dovede Josipa Katalinica da im zatvori festival kao "veliki tajni muzicar".

Mislim, jbt, doveo si me do situacije da se slazem sa Stjepanjem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 10:21 (sexytoiletpaper).
13 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
"Frend koji radi u blizini jednog od Blizzardovih razvojnih centra kaze da sve vrvi od stvorova poblajhanih u ljubičasto, plavo, rozo..."

Horor, uzas, ti neljudi su se penetrirali posvuda, vrijeme je da izvucemo iz ormara bijele kukuljuce i krizeve (kukaste i obicne) i krenemo u sveti rat!

.. dobro ti je napisao kolega iznad :)
12 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
mcf kaže...
"Frend koji radi u blizini jednog od Blizzardovih razvojnih centra kaze da sve vrvi od stvorova poblajhanih u ljubičasto, plavo, rozo..."

Horor, uzas, ti neljudi su se penetrirali posvuda, vrijeme je da izvucemo iz ormara bijele kukuljuce i krizeve (kukaste i obicne) i krenemo u sveti rat!

.. dobro ti je napisao kolega iznad :)

 Nisu penetrirali nego su pentrirali. Ne izvrći mu riječi :)

15 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Heartstone mi je imao smisla na mobile, jer je interakcija jednostavna. Doslovno sve možeš s jednim prstom. Diablo mi nije igra koju možeš svesti na dva palca i sl. Ako će ga poglupiti da bi bio kompatibilan s mobilnom platformom onda je promašaj. Meni, ne nužno i financijski. Baš ko da Warcraft ideš forsirati da bude neki tower defense igra, jer bi teško bilo modificirati sve s PC igre.

In vino veritas
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Kad bi portali WoW Classic na mobitele, to bi bio san snova.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
nixass kaže...

ovi koji "kao brane" immortal i ovi kojima je mobilna igra i mobilni smjer "ok", izgleda da ste malo izgubili kontekst cijele price..

 

mobilni diablo bi bio sasvim ok u normalnim okolnostima ali diablo immortal je:

- re-skin kineske igre, nema nista inovativno niti blizzardovog unutra, cijeli projekt je outsourcan, nista nije napravljeno "from ground up" kako PR trubi

- money grabber

- najavljen kao highlight na diablo eventu na blizzconu

- fanovi bi doslovno potrosili hrpu love da glavesine slusaju community

- bahatost presentera na blizzconu

- cijeli event (vise zapravo PR show) su pohodili PC/console gameri

- sve bi bilo ok da je to side project uz "pravu stvar" (D4 ili D2R), na kojem se moze gubiti vrijeme dok "prava stvar" ne dodje

- novinarski community je totalno popizdio jer nemaju ni trunke kriticnosti u sebi

- totalna diskonekcija managementa/PRa i communitya

- blizzardov katastrofalan damage control sa brisanjem videa, komentara i lajkova

 

cak je i diablo3 djecji vrtic u odnosu na d1 i d2, kolko god se trubilo da ROS popravlja cijelu stvar

Čovek lijepo napisao, ja koji nisam fan Diabla shvaćam ovu ljutnju i bijes. Ja sam sva 3 Diabla odigrao dvaput kao SP iskustvo zbog meni dobre priče, atmosfere i lorea. MP nikad nisam igrao ozbiljno, tako da me ovaj Immortals ne dira, dapače odigrat ću ga preko emulatora

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 15:18 (Paolo Maldini).
12 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Da se krivo ne shvatimo nekad je Blizzard bio respektabilna firma kojoj smo se svi klanjali zato, jer su njihove igre bile potkovane kreativnošću i kvalitetom u svim njihovim franšizama (manje-više svi naslovi su im bili vrh). No, ovo što oni danas rade je čisto pljuvanje na gejmera (Konzumera).
Ponašaju se kao EA, žele zgrabit brzu lovu na "slavnoj franšizi" nekakvim isprdkom koji je radio knez pod njihovim logom (u mobilnom industriji su mikro transakcije opravdane pa je to možda razlog).
Onda se za*ru na "nahajpanim" trejlerom kojeg je ekipa s OPRAVDANJEM popljuvala da, bi pametnjakovići reuploadli video kako bi izbjegli rupu u kojoj su već, jednom nogom debelo stali.
Dodatni čavl u ljes bio im je njihov Blizzcon na kojem su uzeli ljudima pare (i njihovo vrijeme) za ulaznice kako bi im rekli da, rade Diablo isprdak za mob i da, nemaju u planu raditi ništa za PC. Od kada su kupili Activision pretvorili su se u klon EA (brzograbajuču mašinu para).
Ako je budućnost gejming industrije totalno iskorijeniti SP iskustvo il ga zamijeniti sa botoksiranim poluproizvodom punim mikro transakcija, onda bi nam bilo bolje vratiti se na Commodore 64.
Nekada je gejming industrija bila umjetnost a, danas je ona (na našu žalost) samo PROFIT. 😠🖕🏿

Edit:

*# @Frk #*/
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 15:40 (Frk).
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Mislim da sama mobilna igra nije problem vec kako je PR naumio je prezentirati:

- bahati lik koji je drzao prezentaciju ("svi vi imate mobitele, zar ne")

- krivo vrijeme i mjesto - konferencija gdje hardcore fanovi cekaju PC igru, a dobiju samo reskined kineskog klona Diabla i to u timeslotu rezerviranom za najave gdje se ocekivao novi nastavak Diabla i sl.

- pokusaj manipulacije na drustvenim mrezama i Youtubeu - brisanje komentara i smanjivanje dislajkova

 

Da je PR iti malo pametniji, stavili bi teaser trailer ili novog nastavka ili bi najavili tipa remaster Diabla 2 i onda su mogli najaviti mobilnu igru kao "dok cekate real deal". Ili da su je samo usputno najavili, a ne kao glavin event, to bi proslo, ali ovo EA "igraci ne znaju sto zele" sranje ne prolazi.

 

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

kinez je rekao svoje "We dont have any plans at the moment to do PC" 

i tako je umro Diablo!

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
tokyu kaže...

Mislim da sama mobilna igra nije problem vec kako je PR naumio je prezentirati:

- bahati lik koji je drzao prezentaciju ("svi vi imate mobitele, zar ne")

- krivo vrijeme i mjesto - konferencija gdje hardcore fanovi cekaju PC igru, a dobiju samo reskined kineskog klona Diabla i to u timeslotu rezerviranom za najave gdje se ocekivao novi nastavak Diabla i sl.

- pokusaj manipulacije na drustvenim mrezama i Youtubeu - brisanje komentara i smanjivanje dislajkova

 

Da je PR iti malo pametniji, stavili bi teaser trailer ili novog nastavka ili bi najavili tipa remaster Diabla 2 i onda su mogli najaviti mobilnu igru kao "dok cekate real deal". Ili da su je samo usputno najavili, a ne kao glavin event, to bi proslo, ali ovo EA "igraci ne znaju sto zele" sranje ne prolazi.

 

Ako je vjerovati MMO-Championu i Kotaku portalu, Diablo 4 je trebao biti najavljen / teasan kao završetak Diablo panela na Blizzconu, ali su zadnji čas odustali od najave... Navodno je igra u zadnje 4 godine (koliko je i u izradi) prošla kroz 2 kompletna revampa i smijenila 2 game directora... i sad ide treći put na novo, tako da ipak nisu htjeli ni najavljivati jer još nisu spremni skroz. Ako je ovo istina onda možemo lagano čekati barem do 2020. da bi vidjeli nešto konkretno što se tiče novog Diabla....

 

EDIT: Priča se da su čak i snimili video koji je trebalo pustiti na Diablo panelu, ali su ga maknuli kao i samu najavu.

 

Source: https://kotaku.com/sources-blizzard-pulled-diablo-4-announcement-from-bli-1830232246

 

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 8:58 (mrsmith).
13 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
"Heartstone mi je imao smisla na mobile, jer je interakcija jednostavna. Doslovno sve možeš s jednim prstom. Diablo mi nije igra koju možeš svesti na dva palca i sl. "

Spomenuo sam u drugoj temi Eternium mobi igru, klon d2. Koga zanima mehanika, neka baci pogled. Nakon malo navikavanja, stvar funkcionira skroz dobro.

Skilovi se izvode putem 'gesturesa'.
6 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
mrsmith kaže...
tokyu kaže...

Mislim da sama mobilna igra nije problem vec kako je PR naumio je prezentirati:

- bahati lik koji je drzao prezentaciju ("svi vi imate mobitele, zar ne")

- krivo vrijeme i mjesto - konferencija gdje hardcore fanovi cekaju PC igru, a dobiju samo reskined kineskog klona Diabla i to u timeslotu rezerviranom za najave gdje se ocekivao novi nastavak Diabla i sl.

- pokusaj manipulacije na drustvenim mrezama i Youtubeu - brisanje komentara i smanjivanje dislajkova

 

Da je PR iti malo pametniji, stavili bi teaser trailer ili novog nastavka ili bi najavili tipa remaster Diabla 2 i onda su mogli najaviti mobilnu igru kao "dok cekate real deal". Ili da su je samo usputno najavili, a ne kao glavin event, to bi proslo, ali ovo EA "igraci ne znaju sto zele" sranje ne prolazi.

 

Ako je vjerovati MMO-Championu i Kotaku portalu, Diablo 4 je trebao biti najavljen / teasan kao završetak Diablo panela na Blizzconu, ali su zadnji čas odustali od najave... Navodno je igra u zadnje 4 godine (koliko je i u izradi) prošla kroz 2 kompletna revampa i smijenila 2 game directora... i sad ide treći put na novo, tako da ipak nisu htjeli ni najavljivati jer još nisu spremni skroz. Ako je ovo istina onda možemo lagano čekati barem do 2020. da bi vidjeli nešto konkretno što se tiče novog Diabla....

 

EDIT: Priča se da su čak i snimili video koji je trebalo pustiti na Diablo panelu, ali su ga maknuli kao i samu najavu.

 

Source: https://kotaku.com/sources-blizzard-pulled-diablo-4-announcement-from-bli-1830232246

 

 Mislim, ok, to ima smisla i logike, ali pametna osoba ce onda razmjestiti panele. Da je W3R ispao kao glavna najava bilo bi daleko manje razocaranih ljudi. Da su pokazali trailer za "Diablo IIII" i rekli da rade na njemu, nastao bi hype koji bi ih mogao nositi za igricu koja ce sigurno izaci prije ili kasnije. Najbolje je pogledati onih 10 sekundi zelenila sto je Bethesda objavila pod ES6, ekipa je dobila stojka, svi su bili odusevljeni sto ce prije ili kasnije dobiti nastavak i onda su se smirili i rekli "ok ajde, cekat cemo, nije problem".

Mislim, koliko bi genijalno bilo da su najavili Diablo Immortal, ljudi ih popljuvali, oni unajmili glumca da ih ismije u stilu "uranjena prvoaprilska" i onda pokazali da rade na Diablo4 i da je Immortal tu samo da popuni prostor do iducega Diabla i tu rekli "vidimo se za koju godinu". Ljudi bi to nazivali genijalnim PR potezom.

12 godina
protjeran
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Neznam kako ostalima no meni se diže cim negdje procitam "d2 remastered" sve ostalo postaje nebitno...😂lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Stjepanj kaže...
no meni se diže

Daj donesi i meni pivo iz kuhinje usput

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
BlueMax kaže...

Čemu uznemirenost? U Kini jedu pse i mene to ne uznemirava, ja ih ne jedem. Jednako tako ako mi se neka igra ne sviđa, neću je igrati i nimalo me ne uznemirava to što netko dtugi hoće. 

Ubijaju franšizu? Ne, nego se prilagođavaju tržištu jer danas većina ljudi igra na mobitelima. Veća se lova krije u mikrotransakcijama nego u prodaji naslova. Istu stvar su napravili i sa D3 kad su igru apsolutno prilagodili konzolama. Ako D3 nije bilo ubijanje franšize onda sigurno nije ni ovo.

 Wow ti si stvarno ispravno analizirao trziste i blizzardove aspiracije da se prilagode istom.

 

Bravisimo!

- Psiho246
15 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

GIF

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
mcf kaže...
"Heartstone mi je imao smisla na mobile, jer je interakcija jednostavna. Doslovno sve možeš s jednim prstom. Diablo mi nije igra koju možeš svesti na dva palca i sl. "

Spomenuo sam u drugoj temi Eternium mobi igru, klon d2. Koga zanima mehanika, neka baci pogled. Nakon malo navikavanja, stvar funkcionira skroz dobro.

Skilovi se izvode putem 'gesturesa'.

 Slažem se, no nadam se da ćeš se složiti da kad bi krenuo u prilagodbu na mobilne uređaje, ne govoriš samo o mobilnom uređaju nego i specifičnoj grupi ljudi koja ne gleda cut scene, koja nema vremena proučavati rune, i traže doslovno kako da igrivost svedu na ping-pong (koliko god ta igra nije jednostavna).

Prosječni igrač da pogleda na mobitelu:

vortex shield

1012 defense
200% enhanced defense
+2 paladin skills
+3 holy shield
+3 wanted skill
+3 wanted skill
20% increased blocking
30% faster block rate
+45 to all resistances
17% faster hit recovery
repairs 1 durability each 20 seconds
2 open sockets
ethereal

;tu je barem 30000 riječi previše za današnjeg igrača na mobilnoj platformi. 

 

Druga stvar koju vjerojatno možemo očekivati su rastezanje lorea. Baš kao što je to Heartstone koji ima veze s WoW otprilike po pojedinoj RGB boji upotrebljenoj na pozadini. Svejedno to apsolutno nije važno Blizzardu dok god lova kaplje, a shareholderi sretni. Siguran sam u oboje. 

In vino veritas
15 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Nek im peder* i XE, XEU, XIUN ili kako vec se gender osjecaju igraju igre ja vise necu i dobro!  

Bar sad ima pregrst opcija i igara za potrositi vrijeme..., da mi je zao zato sto jedan TITAN gaming kao Diablo ide u Candy Crushland..., da mi je zao sta su napravili od WoW-a sigurno jeste... ALI bitno da sam ja a i vecina ostalih ovdje vjerujem to igrali kad je bilo "golden age" ovaj šrot sto slijedi bolje zaobici da nam bar ostrane u dobrom sjecanju.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Nije mi baš jasno kakve veze SJW i leftardi imaju sa Diablo Immortal igrom, ali ajde...

 

Onaj kome nije jasno da je ova odluka čisto financijske prirode, je sam po prirodi prilično glupav.

 

Imamo nekakve posrane Kineze, koji već imaju dva Diablo klona, što znači da je "izrada" mobilne Diablo igre iznimno jednostavan i jeftin proces, khm khm. Da izrada, svi znamo da će biti re-skin jedne od postojećih igara...

 

Mobilne igre, ako se to može nazvati igrama, su doslovno raj za velike kompanije, jer su mikrotransakcije, kakvih mi na PC-u i konzolama nismo niti svijesni, najnormalnija stvar i izvor su iznimno visokog i čistog profita.

 

Kaj nije Activision firma koja većinu svojih prihoda može zahvaliti baš mikrotransakcijama?

 

Kog vraga se svi čude ko` pura dreku? Blizzard je velika korporacija, korporacije žele novac i nisu vjerne svojim potrošačima, kao što smo mi, glupavi potrošači vjerni njima. Ukoliko bi se stvarno počelo "glasati novčanikom" nestalo bi puno posranih firmi (EA, Activision, Bethesda itd.), a potrošači, tj. mi bi počeli dobivati kvalitetnije proizvode.

 

Doslovno ne postoji industrija poput ove, samo zamislite da ijedna od gore nabrojanih firmi proizvodi npr. automobile...

 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Horned Reaer kaže...
Sramota za Blizzard! Diablo igra ekskluzivno za mobilne uredjaje ne moze se shvatiti ozbiljno , to je sprdnja nad svim sprdnjama, rekacije igraca uopce ne cude a oni koji tvrde suprotno samo trolaju ! Pa sad jedva cekam da se neko zakaci komentarom kako je to super!

 S obzirom da jedva čekaš, onda je to super.

11 godina
offline
Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal

Diablo Mortal

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
Sa razlogom je ekipa ljuta. I treba ih popljuvat
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
HAL kaže...

Nije mi baš jasno kakve veze SJW i leftardi imaju sa Diablo Immortal igrom, ali ajde...

 

Onaj kome nije jasno da je ova odluka čisto financijske prirode, je sam po prirodi prilično glupav.

 

Imamo nekakve posrane Kineze, koji već imaju dva Diablo klona, što znači da je "izrada" mobilne Diablo igre iznimno jednostavan i jeftin proces, khm khm. Da izrada, svi znamo da će biti re-skin jedne od postojećih igara...

 

Mobilne igre, ako se to može nazvati igrama, su doslovno raj za velike kompanije, jer su mikrotransakcije, kakvih mi na PC-u i konzolama nismo niti svijesni, najnormalnija stvar i izvor su iznimno visokog i čistog profita.

 

Kaj nije Activision firma koja većinu svojih prihoda može zahvaliti baš mikrotransakcijama?

 

Kog vraga se svi čude ko` pura dreku? Blizzard je velika korporacija, korporacije žele novac i nisu vjerne svojim potrošačima, kao što smo mi, glupavi potrošači vjerni njima. Ukoliko bi se stvarno počelo "glasati novčanikom" nestalo bi puno posranih firmi (EA, Activision, Bethesda itd.), a potrošači, tj. mi bi počeli dobivati kvalitetnije proizvode.

 

Doslovno ne postoji industrija poput ove, samo zamislite da ijedna od gore nabrojanih firmi proizvodi npr. automobile...

 Vjerojatno bis dobio auto bez kotaca ili bis trebao dlc za 4kotaca.

10 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
GranDaddo kaže...

Svejedno to apsolutno nije važno Blizzardu dok god lova kaplje, a shareholderi sretni. Siguran sam u oboje. 

 you were saying? :/ jbte ode i Diablo i Blizzard skupa sa njime

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 23:39 (MasterG).
15 godina
offline
Re: Fanovi bijesni nakon najave Diabla: Immortal
MasterG kaže...
GranDaddo kaže...

Svejedno to apsolutno nije važno Blizzardu dok god lova kaplje, a shareholderi sretni. Siguran sam u oboje. 

 you were saying? :/ jbte ode i Diablo i Blizzard skupa sa njime

 Bilo bi mi drago da se ovo stvarno pokaže kao prekretnica za industriju, no najvjerojatnije neće. Zašto sam siguran:

- dioničari su izgubili novaca, ali dobili i mogućnost kupovanja još (prošle godine je bila na 55$ i nije bilo kataklizme)

- Diablo franšiza neće biti dugoročno oštećena

- baš zato jer su zapravo napravili samo neki skin+par modifikacija, cijena developmenta je vjerojatno smješna, tako da i baš ne izuje iz cipela, veće su šanse da će biti profitabilna nego da neće

- influenceri će i dalje podržati Blizzard. Da, sad pljujemo, ali kad krene igra bit će i videa, i streamova (gledaj kaj se događa sa Fallout 76), a samim time i mikrotransakcija. Influenceri će potaknuti luđake da ulupaju ludu lovu i već će se to zarolati

- samo zato jer će biti malo poglupljena vjerojatno će primiti puno više casual igrača nego što možemo i zamisliti. Prije ili kasnije većina će kupiti neke packove/promo samo da ulovi neku prednost. Ljudi još danas ko ludi kupuju pakete karata za Heartstone i zaradili su preko 1,5B$.

In vino veritas
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice