FIFA 23 - Sve ima svoj kraj

poruka: 7
|
čitano: 3.978
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FIFA 23 - Sve ima svoj kraj".
FIFA 23 - Sve ima svoj kraj

Ajd iskreno, što bi točno od "velikih novosti" trebali implementirati u novu verziju, i tako iz godine u godinu?

 

Nije li ovo više zamišljeno kao i kupnja novog smartphonea? Malo tko će se odlučiti za kupnju svake godine, ali svake 3 godine sigurno da će se osjetiti značajna razlika.

 

Ne znam, eto, moje mišljenje.

 

Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23 - Sve ima svoj kraj
Jel zna tko zašto u Fifi 20 na ps4 imam samo par klubova iz premier lige?
I kako se preskače uvodna špica i mli nogomet?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23 - Sve ima svoj kraj

nije ea tu kriv sto je fifa svake godine gotovo ista, nazalost konkurencija ne postoji, a cudi me da se niko nije odvaziti i pokusati napraviti neku nogometnu simulaciju/arkadu da konkurise fifi, osim konamija.

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 23 - Sve ima svoj kraj
Kako da se konkurira kad EA ima sve licence i drzi monopol? Kao i 2k za kosarku recimo. Jednostavno se ne isplati ulaziti u takav rizik kad je jako tesko ljude privuci sa FIFA-e na neku drugu igru. PES je najbolji primjer. Tamo od 2005 - 2010 PES je nesumnjivo bio bolja igra sto se tice gameplaya, 2 koplja iznad FIFA-e. Ali cak i tad je u prodajnim rezultatima FIFA bila prakticki izjednacena. Bas zbog tih licenci i budzeta kojeg imaju.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
FIFA 23 - Sve ima svoj kraj

Bavio sam se fudbalom 20 godina i ja ne mogu da vjerujem da ne mogu naći ljude koji će ih posavjetovati kako napraviti bolju i realniju igru. Ljudi moji, golman kao da stoji na golu od 5x2m, lopta koja se lijepi za noge kod dodavanja na slijepo, a tek kad je igrač primi kad krene serija vještačkih, neartikulisanih poteza. Protivnik kada napada, naši štoperi kao da su na ringišpilu, bespilotne letjelice. Ničije lopte, lopte u prostor u ovoj igri ne postoje. Kod svakog skoka, ispucavanja, lopta ide ravno na trepavicu igračima i sl. Svi golovi koje date, su praktično isti, već viđeni milion puta. Sve ono što je nekada imao Pro Evolution Soccer i što je činilo igrivost, 20 godina kasnije, kao da tapkaju u mjestu.

 

PS grafika je očajna za 2022. godinu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 8:56 (frey85).
Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
online
Re: FIFA 23 - Sve ima svoj kraj
frey85 kaže...

Bavio sam se fudbalom 20 godina i ja ne mogu da vjerujem da ne mogu naći ljude koji će ih posavjetovati kako napraviti bolju i realniju igru. Ljudi moji, golman kao da stoji na golu od 5x2m, lopta koja se lijepi za noge kod dodavanja na slijepo, a tek kad je igrač primi kad krene serija vještačkih, neartikulisanih poteza. Protivnik kada napada, naši štoperi kao da su na ringišpilu, bespilotne letjelice. Ničije lopte, lopte u prostor u ovoj igri ne postoje. Kod svakog skoka, ispucavanja, lopta ide ravno na trepavicu igračima i sl. Svi golovi koje date, su praktično isti, već viđeni milion puta. Sve ono što je nekada imao Pro Evolution Soccer i što je činilo igrivost, 20 godina kasnije, kao da tapkaju u mjestu.

 

PS grafika je očajna za 2022. godinu.

 Nije to samo do nogometnih igara, sve igre su doživjele krah logike i igrivosti do mjere da igrač postaje više kao polu-aktivni promatrač statistike i bum/tras/wow efekata nego potpuni kontrolor svog avatara u igri

14 godina
offline
FIFA 23 - Sve ima svoj kraj

Vecina igraca danas nevole igre koje zahtjevaju "skill".

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice