FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu

poruka: 10
|
čitano: 5.025
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu".
11 godina
offline
FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu

Iz odabira muzike vidi se komu je namjenjen.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu

Sve neke moderne digitalne gluposti. Zašto ne naprave prenosivi gramofon

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu

glupost... tomsona mogu pušćat i sa ajfona

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu

4k kn za ovo može dati samo totalni idot.

 

 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu
BlueMax kaže...

4k kn za ovo može dati samo totalni idot.

 

 

 svatko svoje veselje ima, vjerojatno imaš i nekog prijatelja idiota koji je dao za samsung,apple >6000kn 

12 godina
offline
Re: FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu
loky4i4 kaže...
BlueMax kaže...

4k kn za ovo može dati samo totalni idot.

 

 

 svatko svoje veselje ima, vjerojatno imaš i nekog prijatelja idiota koji je dao za samsung,apple >6000kn 

 Dam ti nekog Samsung/Applea iz 2010, ti odaberi slušalice i ako prepoznaš razliku između njih i ovog "Kvaliteta zvuka je, kao što i priliči specifikacijama, izvanredna. U rangu je sa dobrim linijskim DAC-ovima iste ili čak i veće cijene, dok kod prijenosnih playera do sada nismo čuli takvu kvalitetu" - ja pojedem pet kila poriluka? Može?

 

Kome danas možeš prodati zastarjeli hardware i software osim "audiofilima"?

 

 

14 godina
offline
Re: FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu
BlueMax kaže...

 Dam ti nekog Samsung/Applea iz 2010, ti odaberi slušalice i ako prepoznaš razliku između njih i ovog "Kvaliteta zvuka je, kao što i priliči specifikacijama, izvanredna. U rangu je sa dobrim linijskim DAC-ovima iste ili čak i veće cijene, dok kod prijenosnih playera do sada nismo čuli takvu kvalitetu" - ja pojedem pet kila poriluka? Može?

 može al žao mi te da jedeš toliko poriluka ,samo bi po glasnoći (ne treba mi ništa drugo) prepoznao tvoj samsung/apple iz 2010 

12 godina
offline
Re: FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu
loky4i4 kaže...

 može al žao mi te da jedeš toliko poriluka ,samo bi po glasnoći (ne treba mi ništa drugo) prepoznao tvoj samsung/apple iz 2010 

 Oba navedena mobitela imaju glasnoću iznad ugodnog slušanja. U članku se govori o kvaliteti DAC-a a to s glasnoćom nema veze. Prepoznaj razliku na nekoj ugodnoj glasnoći i ozbiljno ću pojesti poriluk.

Te 2010 sam imao priliku potvrditi ovo što govorim a u pitanju su bili iPhone4 i Marantz od 2000€. Znači vlasnik, koji je tog Marantza slušao već pola godine i stalno trubio o njegovoj kvaliteti zvuka, nije mogao prepoznati razliku.

 

Kod bilo kojeg DAC-a novije generacije jedino što je bitno je kako su riješene smetnje. Sve ostalo su razlike koje čuju mjerni instrumenti, ali čovjek teško.

 

I nije samo stvar DAC-a. Za zvuk je zaslužno pretpojačalo/pojačalo pa ispada da iPhone4 ima jednako dobro pretpojačalo kao Marantz (2000€).

 

Gledajući to tako, sad ću se vratiti na tvoj post o Samsung/Appleu. Ispada da ljudi koji ih kupuju ipak nisu tolike budale jer ti uređaji mogu sve što i skupi linijski DAC-ovi i još puno toga a koštaju puno manje.

16 godina
odjavljen
offline
Re: FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu
BlueMax kaže...

4k kn za ovo može dati samo totalni idot.

 

 

 Znaci deseci tisuca ljudi koji kupe tako nesto bio to Fiio ili Astel & Kern ili nesto trece , i budu zadovoljni kupljenim su idioti a ti si pametan ? 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
15 godina
neaktivan
offline
Re: FiiO X5 3rd Gen - Treća inkarnacija za titulu

Bluemaxx, ima razlike kod slušanja na raznim dac-ovima i to velike razlike. Kao što je rećeno, svaki bedak ima svoje veselje.

Ne moraš odmah biti agresivan! Dobar dac i dobre slušalice i ako imaš vremena, imaš onda uživanje u trenucima! 

Pitanje:jesi li ti ikada u životu slušao muziku preko Dap-a?A što se tiće Cd player-a, nije mi jasno zašto rade tako loše

u nižem cjenovnom razredu? Mislim da se to namjerno napravi. A i viši cjenovni razred je upitan?

Space the final frontier...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice