Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama

poruka: 10
|
čitano: 4.482
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama".
10 godina
offline
Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama

Nije lose, ali za cijenu od 160-180kn se dobije vecina svakodnevno potrebnog (osim gps-a, ekran u boji, ledice u 3 boje, dodatne aplikacije i tako svijetao ekran) na MiBand 2 :-)

Ja ga prvenstveno koristim za notifikaciju poziva, sms-a, vibera kad mi je mobitel u dzepu i na poslu ne zelim da bude na najglasnijim postavkama.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 8:14 (10alex).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama

Obzirom na ukupne gabarite, bakterija je fenomenomenalna 

Nešto što JE za pohvaliti je mogućnost plivanja, što mi se "čini" nije provjereno, ne može niti jedan android smartwatch. 

Cijena, eh tu bih malo ipak zastao, nekome tko će njega imati samo za sportske aktivnosti na apasolutnom rekreativnom nivou, obzirom će trajati duuuuugo predugo, govorim o ukupnom vijeku trajanja, ovo je isplativa investicija, ali uz kako je autor naveo SUUNTO i GARMIN, malo preskromno da nebi bilo preskupo. 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama

Pebble je za ovo isus.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama
Drago, fakat si amater, samo 11k koraka... pppfft... ;-)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama
Pardoniram, 12k kusur (-8
8 godina
offline
Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama

Ovo je vrlo zgodno za vježbače koji sa sobom ne nose novac i kartice, a nakon iscrpljujućeg petominutnog treninga moraju hitno do najbližeg McDonald’sa vratiti utrošene kalorije, plus zalihu za iduće treninge.

E, to je to :D

Još da je pivo na infuziju dok vježbaš motoriku na daljinskom između sportskih kanala...

 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama
Mad Ant kaže...
Drago, fakat si amater, samo 11k koraka... pppfft... ;-)

 

Mučki provokatore - to je bilo prvi dan kad sam ga dobio na test. To ti je krugić oko Jaruna. Na žalost je sat u nas bio samo četiri dana - kako im je to bio jedini primjerak koji su dobili za novinare, slali su ga okolo, pa nisam imao vremena s njim se malo više družiti. 

 

Inače, meni je ovo jako dobro zamišljen i izveden sportski sat. Čak mi se i na ruci dopao, iako mi je na slici izgledao previše ženskasto. Više volim one Garminove Tactix i Fenix jer su okrugli i jer su muževniji, ali ovo nije premali sat za nekoga s povećim zapešćima kao što sam ja. 

 

Za ovaj ekran i brzinu odziva (praktički sve trenutno), trajanje baterije je iznenađujuće dugotrajno. 

 

 

(Ako hoćeš drugi puta ti snimim ekran s mog Foretrexa 301 s njega ne mogu skidati screenshote nakon nekog airsoft susreta - tu bude preko 30 km prohodanih u 20-tak sati. Pusa. )

 

 

This space for rent!
13 godina
offline
Re: Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama
E tako vec da, bez 15k dnevno je spavanje. Ja samo po firmi napravim toliko.

Nazalost ovaj model je tek sada vani pa sam dragoj uzeo Charge HR 2 i zadovoljni smo kao i sa predhodnikom, a samo 1,2k kuna.
13 godina
offline
Re: Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama
BTW, jesi nabavio i grudnjak za onaj Garmin?
16 godina
moderator
online
Re: Fitbit Ionic - Tko nema u glavi ima u nogama

Najn. To je za vas trkače. Mi taktički ljudi ne gledamo HR već se krećemo dok ne dobijemo bobu u bulju, a onda se idemo risponati u meš. 

 

 

 

 

This space for rent!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice