Flight Simulator 2020 iz Azurea

poruka: 12
|
čitano: 5.368
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Flight Simulator 2020 iz Azurea".
13 godina
offline
Flight Simulator 2020 iz Azurea

Moj prvi simulator:

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Flight Simulator 2020 iz Azurea
deadZed kaže...

Moj prvi simulator:

 I moj. Doduse grafika se malo razlikovala od slike na omotu kazete.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
13 godina
offline
Re: Flight Simulator 2020 iz Azurea
syncmaster245b kaže...
deadZed kaže...

Moj prvi simulator:

 I moj. Doduse grafika se malo razlikovala od slike na omotu kazete.

 haha, omot kazete... vidio sam ga tek kad je stigao internet...

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 11:01 (deadZed).
16 godina
moderator
online
Re: Flight Simulator 2020 iz Azurea
syncmaster245b kaže...
deadZed kaže...

Moj prvi simulator:

 I moj. Doduse grafika se malo razlikovala od slike na omotu kazete.

 

Ali nisu se pretvarali da je to in-game screenshot. U to doba su svi omoti bili ilustrativni, rukom crtani. Jet Set Willy za Spectruma na kazeti mislim da nema niti jedan screenshot.

This space for rent!
15 godina
offline
Flight Simulator 2020 iz Azurea

O ovome sam sanjao kao klinac. Bas me zanima teksture zgrada itd. U FSX je bilo satelitskih podataka i Google Earth-like slika, ali i dalje ne svugdje i ne dovoljno kvalitetno cak i za te godine.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Flight Simulator 2020 iz Azurea
Mitch kaže...

O ovome sam sanjao kao klinac. Bas me zanima teksture zgrada itd. U FSX je bilo satelitskih podataka i Google Earth-like slika, ali i dalje ne svugdje i ne dovoljno kvalitetno cak i za te godine.

kao klinac sam sanjao odigrati penetratora na svom zx spectrum 16k... nažalost nemoguće

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Flight Simulator 2020 iz Azurea

 
 

Ahh, a ovo je moj prvi simulator  iako sam bio dijete u doba NESa i SNESa, zbog nedostataka financija mogao sam imati samo "Rambo TV games" (jeftinu kineksu kopiju Atarija 2600)

 

I dan danas ponekad zaigram, i dalje mi je jako zabavna. A kad se sjetim tih naslovnica igara, nije bilo bitno kako igra izgleda (jer nije izgledala na ništa), nego maštovitost na naslovnici, te zamišljanje o avanturi koju ona predstavlja.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Flight Simulator 2020 iz Azurea
Drago kaže...

 

Ali nisu se pretvarali da je to in-game screenshot. U to doba su svi omoti bili ilustrativni, rukom crtani. Jet Set Willy za Spectruma na kazeti mislim da nema niti jedan screenshot.

 Je u pravu si.

 

Kad mi je stari donio 48-icu doma, u paketu je bilo i 6-7 original igara.

I sve su imale ilustracije na omotima.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
offline
Flight Simulator 2020 iz Azurea

imam frenda zubara (koji ima i dozvolu za upravljanje malim avionima, 4 godine je stariji od mene) koji živi za ovo. i još je pred prisilnim umirovljenjem. neki dan je već počeo s OCD-om i očekujem da će mi pojesti jetru kad će morat nabavljat računalo i pribor (joystick i ostalo) samo za FS. o instaliranju (+ dodaci) da i ne govorim. a ima love i energije. još samo vremena ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Flight Simulator 2020 iz Azurea
Hoće li bit 9/11 event?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Flight Simulator 2020 iz Azurea
Dex.pwn kaže...
Hoće li bit 9/11 event?

Ne kuzim zasto smrt 3000 ljudi smatras zabavnim 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Flight Simulator 2020 iz Azurea

Da se ponovi režija događaja

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice