For Honor - uskoro besplatan vikend

poruka: 5
|
čitano: 2.358
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "For Honor - uskoro besplatan vikend".
15 godina
offline
For Honor - uskoro besplatan vikend

Valja li ovo što, početni dojmovi su bili slabi. Dali ga vrijedi skinuti, pošto koliko se sjećam nije baš mala igra 😐

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
For Honor - uskoro besplatan vikend

Zadnji put dok je bio free weekend prije par mj. sam opet bio isprobao, al i dalje ne vidim zašto bi to netko igrao dulje od jednog vikenda.

Jednostavno dosadi i iživcira.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: For Honor - uskoro besplatan vikend

Valja, igra je meni osobno super. 1 v 1 i 2 v 2 su odlični game modovi gdje nema veze oprema koju imaš samo skill .

Klase su zanimnjive makar su neke one trick pony.

Igru je na PC-u ubio Ubisoft tj. nedostatak podrške i rješavanja najvećih problema.

Makar je definitivno opet skidam na free vikend i možda uzmem.

15 godina
offline
Re: For Honor - uskoro besplatan vikend
Point-X kaže...

Valja, igra je meni osobno super. 1 v 1 i 2 v 2 su odlični game modovi gdje nema veze oprema koju imaš samo skill .

Klase su zanimnjive makar su neke one trick pony.

Igru je na PC-u ubio Ubisoft tj. nedostatak podrške i rješavanja najvećih problema.

Makar je definitivno opet skidam na free vikend i možda uzmem.

 

Znači igra ti je super, a nisi ju još ni kupio :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: For Honor - uskoro besplatan vikend
Bitanga kaže...
Point-X kaže...

Valja, igra je meni osobno super. 1 v 1 i 2 v 2 su odlični game modovi gdje nema veze oprema koju imaš samo skill .

Klase su zanimnjive makar su neke one trick pony.

Igru je na PC-u ubio Ubisoft tj. nedostatak podrške i rješavanja najvećih problema.

Makar je definitivno opet skidam na free vikend i možda uzmem.

 

Znači igra ti je super, a nisi ju još ni kupio :-)

Imao sam je na Uplayu ali su me financije natjerale da prodam Acc.

Sada kad sam opet pri pari možda kupim.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice