Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

poruka: 25
|
čitano: 7.490
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i ".
10 godina
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

Nije lako mrtvog konja natjerat da trči al svejedno hvale vrijedan pokušaj

Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

"Vikendi u kojima se održavaju utrke bit će skraćeni na samo tri dana, od petka do nedjelje, pa treninga četvrtkom više neće biti."

Četvrtak je ukinut prije x godina.

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid

Četvrtkom je samo Monte Carlo, a petak slobodan.

15 godina
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

"otkako su preuzeli vlasništvo nad najpopularnijim automobilističkim (ali i općenito) sportom na svijetu"

 

Da, al k...u najpopularnijim. Pa kako ovo uopce netko moze napisati?

Od kad je to formula popularna kao nogomet, tenis, kosarka, rugby... dalo bi se prodiskutirati da su i kriket, baseball, skijanje... popularniji od formule. I kada je bila na vrhuncu popularnosti nije bila ni blizu popularna kao nogomet i ostali. Pa bar malo razmislite prije nego nesto napisete.

 

Be the change you wish to see in the world!
 
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

Jedna od bitnih promjena je uvođenje "ground effect-a", šteta što nije spomenuto u članku.

IMHO bolidi vjerojatno neće ovako izgledati.

Opet će se naći momčad koja će dominirati/koristit rupe u pravilniku, male momčadi opet nemaju nikakve šanse, razvoj potpuno novog bolida košta previše $.

 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

A kaj s sexy tetama? to ne dize gledanost

 
7 0 hvala 2
10 godina
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

 

Hm, bolidi forume 1 i dosada su izgledali vrlo efektivno. Sada će izgledati još efektivnije. Pitanje je samo koliko će dizajn utjecati na performanse samoga bolida.

Za mlađe koje se želi privući brijem da bi bolje bilo da ih se ide nekim drugim putem uvoditi u svijet automobilizma. Ono da znaju prinicip rada motora sa unutrašnjim izgaranjem, fiziku materijala, aerodinamiku, itd.

Tako se stvara publika koja ostaje vjerna do kraja života, te prati automobilistički sport bez obzira na sve.

Ovako mi više liči da žele privući fejk fanove koji će klikati sa svojih mobitela, tableta  i kompjutere, ne kužeći ništa previše, ali bude trošila pare.

Nešto slično kao i tzv. ljubitelji prirode koji ne žiki razliku između bukve i graba, recimo.

 

Nisam neki preveliki ljubitelj formule 1, te mi fanovi iste više liče na navijače Medveščaka koju su vjerno pohodili utakmice dok je bio trend ići gledati hokej na ledu.

Drugo je priča sa faktičnim fanovima. Sa njima je veliko zadovoljstvo raspravljati, ali malo manje sa ovima drugima.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
PzKpfw kaže...

 

Hm, bolidi forume 1 i dosada su izgledali vrlo efektivno. Sada će izgledati još efektivnije. Pitanje je samo koliko će dizajn utjecati na performanse samoga bolida.

Za mlađe koje se želi privući brijem da bi bolje bilo da ih se ide nekim drugim putem uvoditi u svijet automobilizma. Ono da znaju prinicip rada motora sa unutrašnjim izgaranjem, fiziku materijala, aerodinamiku, itd.

Tako se stvara publika koja ostaje vjerna do kraja života, te prati automobilistički sport bez obzira na sve.

Ovako mi više liči da žele privući fejk fanove koji će klikati sa svojih mobitela, tableta  i kompjutere, ne kužeći ništa previše, ali bude trošila pare.

Nešto slično kao i tzv. ljubitelji prirode koji ne žiki razliku između bukve i graba, recimo.

 

Nisam neki preveliki ljubitelj formule 1, te mi fanovi iste više liče na navijače Medveščaka koju su vjerno pohodili utakmice dok je bio trend ići gledati hokej na ledu.

Drugo je priča sa faktičnim fanovima. Sa njima je veliko zadovoljstvo raspravljati, ali malo manje sa ovima drugima.

Što je to efektivni izgled?

 

Koje to mlade zanima aerodinamika i fizika materijala? Takvi koje to zanima na kraju i zavše radeći za neke od konstruktora. Fanovi su obični ljudi, masa i njih se privlači površnim stvarima. Nakon toga dolaze ljubitelji i oni koji zbilja kuže što se događa, a takvih nije puno kao i u svim drugim sportovima ili granama društva.

 

Netflixov dokumenatarac i Codemastersova igra su bili top potezi za privlačenje novih fanova.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

Nešto mi za sada niti smrde niti mirišu bolidi s ovakvim designom 
Nekako mi designom pomalo lagano vuku na one američanske formule! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

Osim uzostanaka lijepih dama, sve više postaju LMP1 i Radio Controlled.

 

Al bilo je vrhunskih utrka ove sezone.

Pogotovo Austria, Njemačka, Italija i malo manje Spa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

"Vikendi u kojima se održavaju utrke bit će skraćeni na samo tri dana, od petka do nedjelje"

 

Ja sam mislio da samo naše javne službe imaju trodnevne vikende.

Ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak, mala subota, subota, nedjelja.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
IvanBrekalo kaže...

A kaj s sexy tetama? to ne dize gledanost

 radi rodne ujednačenosti, imat ćemo i sexy stričeke.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
Možda bi povećali gledanost da smanje prava prenošenja. Nisam fan, ali sam znao pogledati dok je bilo na HTVu.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
Visak kaže...
Možda bi povećali gledanost da smanje prava prenošenja. Nisam fan, ali sam znao pogledati dok je bilo na HTVu.

Na sve uvjete oko poslovanja MAX TV paketa sam imao kada su počeli sa EUROSPORT kanalom, kada su prenosili Ligu Prvaka, kada je bio DISCOVERY CHANNEL, Formule 1 pa i zbog Premiership nogometa 
Sada sam samo ostao na Premiership prvenstvu i F1! 

Ako 2021 ne vrate Ligu Prvaka, selim se dalje, gdje nude bolje popunjen paket programa 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

Mislim da je F1 zapostavila ne samo razvoj sporta i reagirala na tehnološke napretke u vidu "ajmo otežati najboljim" i ne dirajući njihov džep (negativno) do sad, napravila dosta štete. Tak je bilo prvi put s turbom, aktivnim ovjesom, aktivnim aerom, elektronikom, pa do ajmo smanjivati cilindre i obujam... Niš pametnog. Formula 1 je napredovala čist vredu dok je bila egzotična, dok je bila "cool". Sad kad im krene e-sport svi novi klinci će radije bauljati pred monitorom, nego voziti karting. 

Nije to problem s F1. Tak će biti i s WRC. Iako WRC je zadnje dvije godine više nego odličan!

Nogomet igraju svi. Prilike je puno. Ruku na srce da dođeš u prvu ligu bilo koje lige u top 20, vjerojatno ćeš živjeti odlično. Svaki dan ima primjera "malog čovjeka" koji je postao superstar. F1 vozač prolazi svašta 15tak godina. Mjesta ima za 30-tak ljudi. Svi ostali idu u "niži" rang. 

 

 

 

In vino veritas
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
proizvodnja stakleničkih plinova iz obijesti
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
HCMAA kaže...
proizvodnja stakleničkih plinova iz obijesti

 Ali F1 bolidi imaju dva elektromotora, kako samo možeš pisati neistine

5 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
#mGT

Ferrari je danas predstavio novi F1 bolid za 2019. s kojim su obilježili 90. obljetnicu postojanja Ferrarija i s kojim žele osvojiti prvi naslov prvaka nakon 2008.

V6 motor

Kapacitet:  1600 cc
Najveći broj okretaja: 15000 o/min
Jedan turbo
Najveći protok goriva: 100 kg/sat
Najveća količina goriva za utrku: 100 kg
Konfiguracija: V6 90°
Provrt 80 mm
Hod 53 mm
Četiri ventila po cilindru
Izravno ubrizgavanje goriva, max. 500 bar

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
HCMAA kaže...
#mGT

Ferrari je danas predstavio novi F1 bolid za 2019. s kojim su obilježili 90. obljetnicu postojanja Ferrarija i s kojim žele osvojiti prvi naslov prvaka nakon 2008.

V6 motor

Kapacitet:  1600 cc
Najveći broj okretaja: 15000 o/min
Jedan turbo
Najveći protok goriva: 100 kg/sat
Najveća količina goriva za utrku: 100 kg
Konfiguracija: V6 90°
Provrt 80 mm
Hod 53 mm
Četiri ventila po cilindru
Izravno ubrizgavanje goriva, max. 500 bar

Imaš nepotpune i neke krive podatke, ne znam koliko pratiš F1 tehnologiju, ovo što si naveo je ICE to nije cijeli "F1 power unit" kako se danas naziva F1 motor.

Dakle fale ti MGU-H,MGU-K,ES,CE 

 

 

5 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
koliko CO2 ispuste gledatelji da bi došli na stazu gledati...stvar je da su svima usta puna "klimatske apokalipse" a s druge strane se iz obijesti i zabave stvaraju staklenički plinovi...mene nije briga nego mi je interesantna ta psihologija:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
HCMAA kaže...
koliko CO2 ispuste gledatelji da bi došli na stazu gledati...stvar je da su svima usta puna "klimatske apokalipse" a s druge strane se iz obijesti i zabave stvaraju staklenički plinovi...mene nije briga nego mi je interesantna ta psihologija:)

 U potpunosti se slažem 

12 godina
offline
Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolide i

Kako predmeti mogu biti seksi?? Netko bi trtio bolid?? 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
Spiridon kaže...

Kako predmeti mogu biti seksi?? Netko bi trtio bolid?? 

 Ajd priznaj da bi omastio brk, baš ima lijepu cijev odpzoadi 

12 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
mGT kaže...
Spiridon kaže...

Kako predmeti mogu biti seksi?? Netko bi trtio bolid?? 

 Ajd priznaj da bi omastio brk, baš ima lijepu cijev odpzoadi 

 Hahahaha... Uljepšao si mi jutro... 🤣🤣🤣🤣🤣

Nisam ja ništa prčko.
12 godina
offline
Re: Formula 1 od 2021. godine donosi "seksi" bolid
Spiridon kaže...
mGT kaže...
Spiridon kaže...

Kako predmeti mogu biti seksi?? Netko bi trtio bolid?? 

 Ajd priznaj da bi omastio brk, baš ima lijepu cijev odpzoadi 

 Hahahaha... Uljepšao si mi jutro... 🤣🤣🤣🤣🤣

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice