Foxconn odustaje od otvaranja tvornice u SAD-u

poruka: 5
|
čitano: 2.318
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Foxconn odustaje od otvaranja tvornice u SAD-u".
15 godina
offline
Foxconn odustaje od otvaranja tvornice u SAD-u

dabogda im bandić bagerom temelje kopao i obećavao luknje. normalno da niš od tvornice, kad ameri ne poznaju običaja krozprozorne bacidbe. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 11:44 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Foxconn odustaje od otvaranja tvornice u SAD-u

mejk Čajna grejt agejn!!!!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Foxconn odustaje od otvaranja tvornice u SAD-u

Trumpara još jednom ispao klaun. Lagano se ispunjaju svi preduvjeti da na vlast dođu još luđi.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Foxconn odustaje od otvaranja tvornice u SAD-u

hmmm.......... Danska?

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Foxconn odustaje od otvaranja tvornice u SAD-u
“After productive discussions between the White House and the company, and after a personal conversation between President Donald J. Trump and Chairman Terry Gou, Foxconn is moving forward with our planned construction of a Gen 6 fab facility, which will be at the heart of the Wisconn Valley Science and Technology Park. This campus will serve both as an advanced manufacturing facility as well as a hub of high technology innovation for the region.” - official statement from Foxconn

Ipak je Donald izvadio neko tesko naoruzanje
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice