Galaxy A8s bit će prvi Samsungov mobitel bez 3,5-m

poruka: 4
|
čitano: 2.011
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy A8s bit će prvi Samsungov mobitel bez 3,5-m".
14 godina
offline
Galaxy A8s bit će prvi Samsungov mobitel bez 3,5-m

A ekipa se smijala applu sta je izbacio... iako danas je najprakticnije imati BT slusalice, kakvi kablovi, nema smisla se petljati sa njima

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy A8s bit će prvi Samsungov mobitel bez 3

evo bas zbog pametnjakovica kao sto si ti,  ja vjerujem da ce ekipa preci na BT slusalice kada vise nece biti mobitela koji podrzava reprodukciju preko zice, a do onda ce vecina ignorirati mobitele u koje se nece moci ustekati obicne slusalice

znaci ovo je doslovno situacija gdje proizvođaći izmisle problem (izbacivanje 3.5 mm utora) i onda ti prodaju rjesenje da bi vise zaradili

 

jos je ok izbaciti utor ako to znaci dodatno mjesto za neke nove mogucnosti ali do sada nije tako bilo, uzmimo primjer galaxy note 9 gdje u jedan mobitel stane i utor za slusalice i stylus i baterija od 4000 mAh, i skener otiska prsta i skener šarenice oka i dvije kamere od iza plus jedna od naprijed

 

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
7 godina
offline
Galaxy A8s bit će prvi Samsungov mobitel bez 3,5-m

pa ne rade te korporacije uređaje za korisnike, rade ih za svoj profit

 

zašto bi prodali samo mob ako mogu prodati mob + bt slušalice?

 

evo ti najbolji primjer - OnePlus. Počeli s jeftinim flegšip kilerom, a sad? Nema više 3.5mm jack, ali ima Bullets Wireless...

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Galaxy A8s bit će prvi Samsungov mobitel bez 3,5-m

ja imam "kopiju" airpods slušalica par mjeseci i već sam zaboravio kako je to kad se kabel od slušalica zapetlja...kvaliteta zvuka sasvim ok,relativno lako se spajaju s mobitelom.  a i da želim koristiti slušalice sa kablom ne bi mi bio problem koristiti adapter, jer u tom slučaju ionako imam posla s kablom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice