Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senzor o

poruka: 19
|
čitano: 3.653
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senzor o".
14 godina
offline
Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senzor o

Ultrazvučni!

 
8 0 hvala 2
13 godina
offline
Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senzor o

Kada se već šamaramo naprednim tehnologijama, zašto nema prepoznavanje dlana ruke ?!?! 

Čim ga uzmeš već prepoznaje vlasnika!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
Punti kaže...

Ultrazvučni!

 To znači da samo moraš naučit vrištat na određeni način da otključaš nečiji telefon

www.eurekamoment.eu, www.plecko.com.hr, www.it-experts.hr, plecko.com.hr, recepti.plecko.com.hr, www.facebook.com/ParkiramKaoIdiot
14 godina
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
Punti kaže...

Ultrazvučni!

 

8 godina
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
Punti kaže...

Ultrazvučni!

 Staviš prst tamo di je procesor i otključa ti mob ;D

 

7 godina
protjeran
offline
Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senzor o

Ovo je korak unazad sto se tice kupljenja podataka o populaciji. Imaju vec sve otiske prste, roznice i sad je vrijeme da ili uzima krv ili pokupi malo DNA za identifikaciju. 

Moj PC  
8 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
Dok ne traži uzorak stolice, ja ga ne priznam dovoljno sigurnim otključavanjem.
 
8 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
Keso kaže...
Dok ne traži uzorak stolice, ja ga ne priznam dovoljno sigurnim otključavanjem.

 

Da analizira moju stolicu vjerojatno bi se samozapalio 

16 godina
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
Keso kaže...
Dok ne traži uzorak stolice, ja ga ne priznam dovoljno sigurnim otključavanjem.

 Čitao sam da svaki čovjek ima specifični set sojeva bakterija u crijevima prema kojima bi ga mogao indetificirati. Tako da ovaj tvoj komentar stoji :-)

I'm silicon-based life-form
12 godina
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
kowach kaže...
Keso kaže...
Dok ne traži uzorak stolice, ja ga ne priznam dovoljno sigurnim otključavanjem.

 Čitao sam da svaki čovjek ima specifični set sojeva bakterija u crijevima prema kojima bi ga mogao indetificirati. Tako da ovaj tvoj komentar stoji :-)

 Lakše bi se bilo ispovračat na ekran mobitela da ti se otključa.

12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senzor o

ali gkasine nisu potvrdile da li je i nožni palac uključen u ovo.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senzor o

Baterija samsunže... baterija...

 

S9 ima katastrofalnu autonomiju, džaba mobitel i sve kad ga moram punit na pol dana...

 

Dajte bar 4000-5000mAh unutra, pa onda možemo razgovarati.

Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
lllnuclearlll kaže...

Baterija samsunže... baterija...

 

S9 ima katastrofalnu autonomiju, džaba mobitel i sve kad ga moram punit na pol dana...

 

Dajte bar 4000-5000mAh unutra, pa onda možemo razgovarati.

TD mi dala 2 vlasnika S9tke 

 

Činjenica je da ima manju autonomiju nego S8. Pa vi sad vidite... U svakom slučaju pored Huaweia se trenutno mogu sakrit po pitanju baterija, a XIAOMI čak u nižem rangu gura predobre baterije u uređaje.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
lllnuclearlll kaže...

Baterija samsunže... baterija...

 

S9 ima katastrofalnu autonomiju, džaba mobitel i sve kad ga moram punit na pol dana...

 

Dajte bar 4000-5000mAh unutra, pa onda možemo razgovarati.

 Uzmi u obzir da šta je veća baterija to je teži mob. Uzeo sam neki dan xiaomi A2 lite baterija je od 4000 mAh i traje 3+ dana ali je osjetno teži od mog prijašnjeg moba. Razlika između 140 i 180 grama je velika kada moraš to držati u ruci stalno. Imam nekako osjećaj da je bitnije koliko procesor troši nego kolika je baterija, prijašnji mob mi je sa baterijom od 3000 trajao 1 dan.

16 godina
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
bubimir5 kaže...
lllnuclearlll kaže...

Baterija samsunže... baterija...

 

S9 ima katastrofalnu autonomiju, džaba mobitel i sve kad ga moram punit na pol dana...

 

Dajte bar 4000-5000mAh unutra, pa onda možemo razgovarati.

 Uzmi u obzir da šta je veća baterija to je teži mob. Uzeo sam neki dan xiaomi A2 lite baterija je od 4000 mAh i traje 3+ dana ali je osjetno teži od mog prijašnjeg moba. Razlika između 140 i 180 grama je velika kada moraš to držati u ruci stalno. Imam nekako osjećaj da je bitnije koliko procesor troši nego kolika je baterija, prijašnji mob mi je sa baterijom od 3000 trajao 1 dan.

jesi ti ozbiljan?? 

 

40 grama više ti je teško držati u ruci???  

 

a majko mila, u što se ovaj svijet pretvara... 

 

meni je čak draže da mi je mobitel teži, fora mi kad je masivniji u ruci, imaš neki osjećaj kvalitete. a 40 g teži mobitel je nikakav nedostatak naspram jače baterije.

 

Pa nije to teniski reket da 40 grama znači nešto. Osobno bih radije malo deblji i teži mobitel u zamjenu za bolju autonomiju. Ionako su danas toliko tanki da su se neki i savijat počeli.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 18:07 (lllnuclearlll).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
lllnuclearlll kaže...

 Uzmi u obzir da šta je veća baterija to je teži mob. Uzeo sam neki dan xiaomi A2 lite baterija je od 4000 mAh i traje 3+ dana ali je osjetno teži od mog prijašnjeg moba. Razlika između 140 i 180 grama je velika kada moraš to držati u ruci stalno. Imam nekako osjećaj da je bitnije koliko procesor troši nego kolika je baterija, prijašnji mob mi je sa baterijom od 3000 trajao 1 dan.

jesi ti ozbiljan?? 

 

40 grama više ti je teško držati u ruci???  

 

a majko mila, u što se ovaj svijet pretvara... 

 

meni je čak draže da mi je mobitel teži, fora mi kad je masivniji u ruci, imaš neki osjećaj kvalitete. a 40 g teži mobitel je nikakav nedostatak naspram jače baterije.

 

Pa nije to teniski reket da 40 grama znači nešto. Osobno bih radije malo deblji i teži mobitel u zamjenu za bolju autonomiju. Ionako su danas toliko tanki da su se neki i savijat počeli.

 Da najozbiljniji sam stvarno se ta razlika osjeti i umara ruku puno više od 140 gramskog kojeg sam imao prije (ne nakon 10 sekundi ali nakon par minuta se osjeti). Evo kupi si A2 lite i uživaj plaćen neki dan nov 149€ baterija ti traje 3+ dana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 18:41 (bubimir5).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
bubimir5 kaže...
lllnuclearlll kaže...

 

 

 Da najozbiljniji sam stvarno se ta razlika osjeti i umara ruku puno više od 140 gramskog kojeg sam imao prije (ne nakon 10 sekundi ali nakon par minuta se osjeti). Evo kupi si A2 lite i uživaj plaćen neki dan nov 149€ baterija ti traje 3+ dana.

 

mozda ti odgovara malo tezi mob. olabavila ti je ruka,trebas malo bildat. uzmes mob i 100 puta gore-dolje.

11 godina
offline
Re: Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senz
Abomb kaže...

mozda ti odgovara malo tezi mob. olabavila ti je ruka,trebas malo bildat. uzmes mob i 100 puta gore-dolje.

 

5 godina
neaktivan
offline
Galaxy S10 dobiva Qualcommov ultrasonični senzor o

Čekam implementaciju Geigerovog brojača.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice