Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima

poruka: 18
|
čitano: 4.512
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima".
15 godina
offline
Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima

Okej ajde...rupa u ekranu.

 

Ali zasto na desnoj strani di ide sat? Cisto narusi simetriju nista drugo. 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
Mitch kaže...

Okej ajde...rupa u ekranu.

 

Ali zasto na desnoj strani di ide sat? Cisto narusi simetriju nista drugo. 

 Kiklop je drugo riješene, a ćoravi gusar uvijek ima jedno oko pod poklopcem, lijevo ili desno! 

 

U svakom slučaju, živo me zanima koliko će biti trend prihvaćen, odnosno koliko će korisnici brundati ili hvaliti isto! 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima

cim i sam proizvodac pokusava sto manje naglasiti rupetinu, lukavim koristenjem wallpapera, znas da je promasen dizajn

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima

Super su mi svi tech gurui, sve mahom fanboi, u sve se razumiju, od tenikalija u mobitelu, pa do njegovog dizajna.

Super mi je kad se pljuje dizajn svakog moba napravljenog poslije 2015.g.

 

PA ebote sve je varijacija na temu, jedan do drugog se JEDVA razlikuju.

 

Kuka se radi postave kamere centimetar lijevo ili desno ... i to su često kukanja koje vode k zaključku "smeće", "nevalja", "promašaj" i slično, a ustvari ni nemogu si priušiti tako precijenjeni mobitel, a i oni koji ga furaju to je na 24 rate.

 

Gledaj ono kaj je u tvom cjenovnom rangu i plači po tome ...

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 8:33 (Jarvan).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
3dfx kaže...

cim i sam proizvodac pokusava sto manje naglasiti rupetinu, lukavim koristenjem wallpapera, znas da je promasen dizajn

 Kolega u krivu ste. Mislim da se tu nista ne pokušava sakriti.

Da se sakriva... bilo bi više kao slika u privitku ;)

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
14 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
Mitch kaže...

Okej ajde...rupa u ekranu.

 

Ali zasto na desnoj strani di ide sat? Cisto narusi simetriju nista drugo. 

sat je na lijevoj strani, geometru

 

6 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
Jarvan kaže...

Super su mi svi tech gurui, sve mahom fanboi, u sve se razumiju, od tenikalija u mobitelu, pa do njegovog dizajna.

Super mi je kad se pljuje dizajn svakog moba napravljenog poslije 2015.g.

 

PA ebote sve je varijacija na temu, jedan do drugog se JEDVA razlikuju.

 

Kuka se radi postave kamere centimetar lijevo ili desno ... i to su često kukanja koje vode k zaključku "smeće", "nevalja", "promašaj" i slično, a ustvari ni nemogu si priušiti tako precijenjeni mobitel, a i oni koji ga furaju to je na 24 rate.

 

Gledaj ono kaj je u tvom cjenovnom rangu i plači po tome ...

da li je ovo forum? jes

 

da li je ovo tema S10? jes

 

da li se na temam diskutira o necemo sto je tema? jes

 

da li sam napisao da je novi S10 dizajn promasen? jes

 

ako nemas zivaca citati misljenja ili proljeve drugih sudionika, imas ignore i miran si

 

ne znam koliko si drzao mobitela poslje 2015. u rukama, ali se itekako razlikuju, sto po dizajnu, sto po ostalim stvarima, bar flagship uredaji

 

normalno da se kuka, da se ne kuka ne bi proizvodaci mjenjali stvari na bolje

 

kada sam kupio S8 kukao sam non stop kako je citac otiska prsta totalno promasen dizaj, i da tko god je to radio nema doticaj s stvarnoscu, onda je dosao S9, i da ljudi nisu kukali ne bi promjenili to sa njegovim izlaskom

 

totalni sam samsung fanboi, i svaku sitnicu sa svakom S serijom od S2 koja mi se nije svidjela, sam prigovarao kroz sve moguce korisnicke kanale

 

kupim skoro svaki novi flagship koji izade, ali uvijek se vratim na Samsung i zelim da bude sto bolji i sto vise prilagoden mojim potrebama, otuda i potreba za kukanjem 

 

ljudi koji si ne mogu priustiti nesto gube pravo za kritiziranje istoga? bravo snobe, svaka cast 

 

 

14 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima

Ti si kukao prvenstveno zbog rupe na zaslonu.

Koliko si mobitela imao... u to ne ulazim niti me iskreno zanima. Što si sve kupio... također me ne zanima.

Napiši nešto konkretno bez stavljanja svog subjektivnog sviđanja/ne sviđanja prema određenom proizvodu.

Tebi je Samsung super... eto meni osobno nije. I šta sad? Kupio sam telefon koji nije Samsung i sada se zabavljam ovdje :)

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
Jarvan kaže...

Super su mi svi tech gurui, sve mahom fanboi, u sve se razumiju, od tenikalija u mobitelu, pa do njegovog dizajna.

Super mi je kad se pljuje dizajn svakog moba napravljenog poslije 2015.g.

 

PA ebote sve je varijacija na temu, jedan do drugog se JEDVA razlikuju.

 

Kuka se radi postave kamere centimetar lijevo ili desno ... i to su često kukanja koje vode k zaključku "smeće", "nevalja", "promašaj" i slično, a ustvari ni nemogu si priušiti tako precijenjeni mobitel, a i oni koji ga furaju to je na 24 rate.

 

Gledaj ono kaj je u tvom cjenovnom rangu i plači po tome ...

 Ja sam jedan od onih koji pljuje svaki dizajn poslije 2016 zbog toga šta me je strah da kad budem mjenjao mobitel neću imati izbora nego kupiti jedan takav a i sam si rekao da se jedan od drugoga JEDVA ralikuju.

Eto svatko neka ima svoje mišljenje ali meni je npr. notch nešto najružnije, a ni rupa nije dugo od toga, pa ako je to varijacija na temu volio bih da se ta tema promjeni...da barem 1, 2 proizvođača nude nešto drugačije ali ne, svi su prokleto isti.

 

11 godina
offline
Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima

S8/S9 su remek djelo dizajna nasparm S10, i od naprijed i odozada

 

ta rupa je stvarno bljuv

 

svi koji kupe S10, ce iste sekunde kada izade S11, zamjeniti uredaj, ako ga ne budu zamjenili kada se pojavi Note 10 ili neki uredaji od konkurencije 

 

S9 je bio fail sto se prodaje tice, S10 ce biti jos veci

 

slobodno snimite ovaj komentar, pa se cujemo sljedece godine kada izade S11 

 

 

Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
Motorino kaže...
Jarvan kaže...

Super su mi svi tech gurui, sve mahom fanboi, u sve se razumiju, od tenikalija u mobitelu, pa do njegovog dizajna.

Super mi je kad se pljuje dizajn svakog moba napravljenog poslije 2015.g.

 

PA ebote sve je varijacija na temu, jedan do drugog se JEDVA razlikuju.

 

Kuka se radi postave kamere centimetar lijevo ili desno ... i to su često kukanja koje vode k zaključku "smeće", "nevalja", "promašaj" i slično, a ustvari ni nemogu si priušiti tako precijenjeni mobitel, a i oni koji ga furaju to je na 24 rate.

 

Gledaj ono kaj je u tvom cjenovnom rangu i plači po tome ...

 Ja sam jedan od onih koji pljuje svaki dizajn poslije 2016 zbog toga šta me je strah da kad budem mjenjao mobitel neću imati izbora nego kupiti jedan takav a i sam si rekao da se jedan od drugoga JEDVA ralikuju.

Eto svatko neka ima svoje mišljenje ali meni je npr. notch nešto najružnije, a ni rupa nije dugo od toga, pa ako je to varijacija na temu volio bih da se ta tema promjeni...da barem 1, 2 proizvođača nude nešto drugačije ali ne, svi su prokleto isti.

 

U principu, komentiram oba dva posta 

 

Ad kolega Jarvan; u Hrvatskoj je jako malo ljudi koji zarađuju više od recimo 25.000,00 kuna, što bi i u Europi bila dobra lovica! No opet, postavlja se pitanje, u kojim i kakvim okolnostima ista osoba živi, sam ili sa obitelji, gdje onda troši sa strane iznimno malo tih novaca. S druge strane, ovisno o "nečijim prioritetima, shodno tome se i opravdavaju troškovi, "moji privatno", ali to svejedno ipak nikome ne daje za preveliko pravo hračkati nešto drugo, bijednije ili nedostižno, barem ljudima koji drže stvari pod kontrolom, koliko toliko. 

 

Ad kolega Motorino; otkada sam imao NOKIA E71 ili E72, mokar san su mi postali gadgeti sa touch ekranima, do neke veličine dijagonale, i odmah sam si priznao, od dizajna "pločice" se NE MOŽE PREVIŠE OČEKIVATI!!!! Uz pojam NOTCH-a se može vezati, ili ga voliš ili ga mrziš. Pa niti rupica nije neko loše riješenje, ali i indikativno je da vi sami neznate što bi vas zadovoljilo, pa me podsjećate ne jednog mojeg bivšeg prijatelja, kada je kazao kako on citiram ga; "nikada neću uzeti mobitel koji nema izmjenjivu bateriju", kraj citata! 

Gdje smo danas sa dizajnom mobilnih gadgeta, i njihovih bakterija, nismo daleko odmakli, ali niti za vas kolega nemam ohrabrujuće vijesti, predmnjevam da nitko u slijedjećih desetak godina NEĆE IZMISLITI neki novi dizajn selfie kamere! 

Moj skroman subjektivan sud kaže, pop up rješenje je najbolje, ali plaćanje prava na dizajn, hmmmmmm, možda malo preskupo ?!?! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 23:01 (ATJLučko).
15 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
mit kaže...
Mitch kaže...

Okej ajde...rupa u ekranu.

 

Ali zasto na desnoj strani di ide sat? Cisto narusi simetriju nista drugo. 

sat je na lijevoj strani, geometru

 

Sat su makli na lijevo radi notcha na 9ci jer je siri nego jedna ikona za notif. 

 

Svejedno, ovo presmijesno izgleda..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 3:17 (Mitch).
11 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
ATJLučko kaže...

U principu, komentiram oba dva posta 

 

Ad kolega Jarvan; u Hrvatskoj je jako malo ljudi koji zarađuju više od recimo 25.000,00 kuna, što bi i u Europi bila dobra lovica! No opet, postavlja se pitanje, u kojim i kakvim okolnostima ista osoba živi, sam ili sa obitelji, gdje onda troši sa strane iznimno malo tih novaca. S druge strane, ovisno o "nečijim prioritetima, shodno tome se i opravdavaju troškovi, "moji privatno", ali to svejedno ipak nikome ne daje za preveliko pravo hračkati nešto drugo, bijednije ili nedostižno, barem ljudima koji drže stvari pod kontrolom, koliko toliko. 

 

Ad kolega Motorino; otkada sam imao NOKIA E71 ili E72, mokar san su mi postali gadgeti sa touch ekranima, do neke veličine dijagonale, i odmah sam si priznao, od dizajna "pločice" se NE MOŽE PREVIŠE OČEKIVATI!!!! Uz pojam NOTCH-a se može vezati, ili ga voliš ili ga mrziš. Pa niti rupica nije neko loše riješenje, ali i indikativno je da vi sami neznate što bi vas zadovoljilo, pa me podsjećate ne jednog mojeg bivšeg prijatelja, kada je kazao kako on citiram ga; "nikada neću uzeti mobitel koji nema izmjenjivu bateriju", kraj citata! 

Gdje smo danas sa dizajnom mobilnih gadgeta, i njihovih bakterija, nismo daleko odmakli, ali niti za vas kolega nemam ohrabrujuće vijesti, predmnjevam da nitko u slijedjećih desetak godina NEĆE IZMISLITI neki novi dizajn selfie kamere! 

Moj skroman subjektivan sud kaže, pop up rješenje je najbolje, ali plaćanje prava na dizajn, hmmmmmm, možda malo preskupo ?!?! 

 Ne bih se složio, tj. nisi ni shvatio što je pisac htio reći.

 

Nije snobizam, ne pljujem po nikome ni ničemu, samo sam realan.

Ako ti je plaća manja od cijene gadgeta koji je kao takav sve samo ne nužda, onda imaš problem.

 

Direktno možemo povuć paralelu sa nečim drugim jednako precijenjenim.

Npr. Ferrari najavi novi model auta koji naravno košta sto kila eura +, i meni kao fanboju se ne svidi dizajn retrovizora, jer moja STRUČNA vizija (a građevinac sam) je da je drukčiji od predstavljenog, i to koristim kao primjer da je auto smeće i treba ga zapalit po izlasku iz tvornice. To isto radite sa mobitelima, ili nekim trećim gadgetima koji su daleko iznad realnih mogućnosti.

 

Zaboli me za ono što si nemogu priuštiti, i tako bi trebali svi slično razmišljati, jer to razmišljanje štedi kune i živce.

Puna mi je kapa ljudi koji troše iznad svojih mogućnosti, pa kad dođe rata za platit ,država/susjed/punica su im krivi.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 7:43 (Jarvan).
13 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
Jarvan kaže...
ATJLučko kaže...

U principu, komentiram oba dva posta 

 

Ad kolega Jarvan; u Hrvatskoj je jako malo ljudi koji zarađuju više od recimo 25.000,00 kuna, što bi i u Europi bila dobra lovica! No opet, postavlja se pitanje, u kojim i kakvim okolnostima ista osoba živi, sam ili sa obitelji, gdje onda troši sa strane iznimno malo tih novaca. S druge strane, ovisno o "nečijim prioritetima, shodno tome se i opravdavaju troškovi, "moji privatno", ali to svejedno ipak nikome ne daje za preveliko pravo hračkati nešto drugo, bijednije ili nedostižno, barem ljudima koji drže stvari pod kontrolom, koliko toliko. 

 

Ad kolega Motorino; otkada sam imao NOKIA E71 ili E72, mokar san su mi postali gadgeti sa touch ekranima, do neke veličine dijagonale, i odmah sam si priznao, od dizajna "pločice" se NE MOŽE PREVIŠE OČEKIVATI!!!! Uz pojam NOTCH-a se može vezati, ili ga voliš ili ga mrziš. Pa niti rupica nije neko loše riješenje, ali i indikativno je da vi sami neznate što bi vas zadovoljilo, pa me podsjećate ne jednog mojeg bivšeg prijatelja, kada je kazao kako on citiram ga; "nikada neću uzeti mobitel koji nema izmjenjivu bateriju", kraj citata! 

Gdje smo danas sa dizajnom mobilnih gadgeta, i njihovih bakterija, nismo daleko odmakli, ali niti za vas kolega nemam ohrabrujuće vijesti, predmnjevam da nitko u slijedjećih desetak godina NEĆE IZMISLITI neki novi dizajn selfie kamere! 

Moj skroman subjektivan sud kaže, pop up rješenje je najbolje, ali plaćanje prava na dizajn, hmmmmmm, možda malo preskupo ?!?! 

 Ne bih se složio, tj. nisi ni shvatio što je pisac htio reći.

 

Nije snobizam, ne pljujem po nikome ni ničemu, samo sam realan.

Ako ti je plaća manja od cijene gadgeta koji je kao takav sve samo ne nužda, onda imaš problem.

 

Direktno možemo povuć paralelu sa nečim drugim jednako precijenjenim.

Npr. Ferrari najavi novi model auta koji naravno košta sto kila eura +, i meni kao fanboju se ne svidi dizajn retrovizora, jer moja STRUČNA vizija (a građevinac sam) je da je drukčiji od predstavljenog, i to koristim kao primjer da je auto smeće i treba ga zapalit po izlasku iz tvornice. To isto radite sa mobitelima, ili nekim trećim gadgetima koji su daleko iznad realnih mogućnosti.

 

Zaboli me za ono što si nemogu priuštiti, i tako bi trebali svi slično razmišljati, jer to razmišljanje štedi kune i živce.

Puna mi je kapa ljudi koji troše iznad svojih mogućnosti, pa kad dođe rata za platit ,država/susjed/punica su im krivi.

Uz jednu nadopunu vašeg najnižeg komentara, treba uočiti razliku kada imaš dovoljno velika primanja da ga možeš uzeti u gotovini, ali ipak postupiš racionalnije pa uzmeš na 24/36 rata jer je sasvim izvjesno da će te taj komad gadgeta toliko i još više služiti! 

Sa druge strane istina, postoji ekipa koja uleti u "dužničko ropstvo" jer će za onaj trenutak "biti slavan" ima ga u rukama, a za nekoliko mjeseci kada se nazivna prednost istopi, on će biti potopljen u dugove i neimaštinu! 

 

Poznajem jednog "bičića" koji je upravo navršio 18 godina, ima dobrostojećeg tatu, još bolje stojećeg strica, koji isto ima jednog teenagera vrlo razularenih mladenačkih stavova! Djeca su si shodno životnom standardu, umislila da će imati skorom svake druge godine najnovije mobilne gadgete, jedan AUDI RS3, drugi BMW M2, a da još nisu niti srednju školu završili! 

Gdje je tu sada kvar, po meni, u njihovim roditeljima, čisto jer nisu sudjelovali u odgoju svojeg djeteta dovoljno kvalitetnim pristupom, gdje bi klinci makar naučili cijeniti što dobiju kao poklone, a još više ono što sami zarade, da ne ovise o drugima, jer ne pada ništa sa neba mukte! 

ATJ Lučko
11 godina
protjeran
offline
Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima

Ukratko, kivan smo, tašt i licemjeran narod, to se najbolje vidi po trgovačkim centrima ... a ni na forumima nije nikaj bolje.

Imam u obitelji ekipu koja radije će imati prazan frižider nego ormar.

 

Ko klinac sam i ja zaglibio u dužnićko ropstvo radi velebne balavačke pameti i nadobudnosti, pokušavanja pokazivanja imovinske snage koje nije bilo, tak da znam o čemu pričam.

Samo mi nije jasno kako neki taj trend guraju do smrti, i k tome djecu uče na to.

 

ONTOPIC:

 

Zadnji gnusmas koji sam imao je bio S8+, najveće razočarenje u mom životu po pitanju mobitela.

Očekuješ nekaj više/jače/brže/bolje sukladno većoj cijeni i pompi oko svega, na kraju si marginalno bolji od nekog kineza koji je 3 puta jeftiniji. Dizajn jedini oko kojeg se moglo pričati u svoje vrijeme je bio ekran preko ruba koji nam je donio Samsung ... meni osobno najveći dizajnerski promašaj ... koliko puta sam povukao slider dlanom držeći mobitel ... reko nikad više.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima

Onaj tko je svoje stvari kupio svojim radom itekako zna cijeniti stvari za koje je iskeširao 7000/8000kn  (više/manje nebitno).

Tlaka mi je uopće i komentirati gotovane koji su sve dobili od tatice/mamice/strica.... pa onda se *urče okolo kako su oni bitni u ovom društvu a blage nemaju kako je odraditi smjenu ili bože sačuvaj duplu smjenu. Dušice moje ne shvaćaju da su nebitni i sitni. I onog trena kada mama i tata zatvore kesicu budu nesposobni za bilo šta drugo. Kod takvih mi je uvijek bila draga ona.... "Dabog da imao pa nemao" 

 

Da se vratim na temu...

Rupa ko rupa... izgleda skoro kao noch kad je ovako poduplana u širinu. Tih 2mm slike od vrha do rupe mi apsolutno ništa ne znači

 

 

 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
8 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
Timo kaže...

S8/S9 su remek djelo dizajna nasparm S10, i od naprijed i odozada

 

ta rupa je stvarno bljuv

 

svi koji kupe S10, ce iste sekunde kada izade S11, zamjeniti uredaj, ako ga ne budu zamjenili kada se pojavi Note 10 ili neki uredaji od konkurencije 

 

S9 je bio fail sto se prodaje tice, S10 ce biti jos veci

 

slobodno snimite ovaj komentar, pa se cujemo sljedece godine kada izade S11 

 

 

 S11 će također imati rupu kao S10, dizajn mijenjaju svake dvije godine tako da će tek S12 biti bez rupe, tj nadam se da će do onda biti spremna kamera ispod zaslona. 

15 godina
offline
Re: Galaxy S10 i S10e na čistim (press?) renderima
Ma treba sliding mehanizam i to je to. Samsung valjda najbolje zna klizece telefone.

A to zadebljanje radi slidera iskoristit i povecat batku.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice