Gaming na Windowsima 10

poruka: 12
|
čitano: 4.717
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gaming na Windowsima 10".
16 godina
offline
Gaming na Windowsima 10

Reklama za windowse 10 :-)

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Gaming na Windowsima 10

Imširoviću, budite ljubazni pa nečime konkretnim (i vjerodostojnim) potkrijepite ovu tvrdnju: "Najkorišteniji operacijski sustav danas su Windowsi 10". hvala. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming na Windowsima 10
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming na Windowsima 10
Najbolje gejmanje na win10 je da pogasis sva ta sranja, ukljucujuci i game mode..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gaming na Windowsima 10
Sale_ds kaže...
Najbolje gejmanje na win10 je da pogasis sva ta sranja, ukljucujuci i game mode..

 I downgredeaš na 7.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5
10 godina
offline
Gaming na Windowsima 10

Prestanite seruckat po Win 10, ako vam ne pašu nemojte ih koristit i točka

MISCREATED
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gaming na Windowsima 10
nicky.sl kaže...

Prestanite seruckat po Win 10, ako vam ne pašu nemojte ih koristit i točka

 

Pa usudio bih se reci da velika vecina koja "seruckaju" po Windowsima 10 ih zapravo niti ne koriste.

 

Znatizelje radi, mozes li mi navesti neki od "killer feature-a" koji windowsi 10 imaju u odnosu na Windows 7 koji bi prosjecnog korisnika naveli na opravdanu nadogradnju?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
10 godina
offline
Re: Gaming na Windowsima 10
syncmaster245b kaže...
nicky.sl kaže...

Prestanite seruckat po Win 10, ako vam ne pašu nemojte ih koristit i točka

 

Pa usudio bih se reci da velika vecina koja "seruckaju" po Windowsima 10 ih zapravo niti ne koriste.

 

Znatizelje radi, mozes li mi navesti neki od "killer feature-a" koji windowsi 10 imaju u odnosu na Windows 7 koji bi prosjecnog korisnika naveli na opravdanu nadogradnju?

 OS kao OS, sve je to na istu foru, reklo bi se isti k.... sa drugačijim sučeljem

 

DX12 koji čini mi se nikad neće zaživit kako bi trebao

MISCREATED
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2018 13:20 (nicky.sl).
15 godina
offline
Re: Gaming na Windowsima 10
nicky.sl kaže...

 OS kao OS, sve je to na istu foru, reklo bi se isti k.... sa drugačijim sučeljem

 

DX12 koji čini mi se nikad neće zaživit kako bi trebao

 

Onda vjerujem, mozes razumijeti frustriranost koju neki korisnici imaju sa desetkom.

 

Promjena radi promjene, a ne radi konkretnog i opipljivog napretka i nije nesto sto bi se moglo ocekivati da ce biti docekano bez negativnih kometara ili cak negativnih iskustava.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming na Windowsima 10
Upravo to. I onda sam morao stavit desetku jer je bf1 srao na sedmici. Sve zivo mi je pogaseno na njima no opet se update upalio i odvrtio sam. U pol 11 navecer. Ak vec znaju kad idem srat onda bi mogli znat i to da petkom navecer koristim racunalo i ne gleda mi se u update pol sata..ali neee!!

Normalno da cu srat po desetki kad nije bilo potreba za takvim sranjima koja su implementirana..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming na Windowsima 10
syncmaster245b kaže...
nicky.sl kaže...

Prestanite seruckat po Win 10, ako vam ne pašu nemojte ih koristit i točka

 

Pa usudio bih se reci da velika vecina koja "seruckaju" po Windowsima 10 ih zapravo niti ne koriste.

 

Znatizelje radi, mozes li mi navesti neki od "killer feature-a" koji windowsi 10 imaju u odnosu na Windows 7 koji bi prosjecnog korisnika naveli na opravdanu nadogradnju?

 WSL

15 godina
offline
Re: Gaming na Windowsima 10
syncmaster245b kaže...
nicky.sl kaže...

Prestanite seruckat po Win 10, ako vam ne pašu nemojte ih koristit i točka

 

Pa usudio bih se reci da velika vecina koja "seruckaju" po Windowsima 10 ih zapravo niti ne koriste.

 

Znatizelje radi, mozes li mi navesti neki od "killer feature-a" koji windowsi 10 imaju u odnosu na Windows 7 koji bi prosjecnog korisnika naveli na opravdanu nadogradnju?

 -dx 11-12, ie 11-12, pitanje i ostalog supporta kao i vrijeme eutaniziranja-supporta.. (a za par juzera ima fičera koje w7 nema..). .. projsečan juzer, zvuči poznato, ali što je to? nepostojeća deifinicija.

-možda važnije, licenca, nadogradnjom.. dok traje računalo može i win, može i nakon tog..

-ispod haube, realno nema previše razlika, svaki može sve.. ali pitanje što MS ne dozvoli.. i tad tog nema. Ako je isto, tad nije jedan bolji, ali nije ni lošiji.. logika to kaže, ne ja (mada i ja..). :))

 

syncmaster245b kaže...
nicky.sl kaže...

 OS kao OS, sve je to na istu foru, reklo bi se isti k.... sa drugačijim sučeljem

 

DX12 koji čini mi se nikad neće zaživit kako bi trebao

 

Onda vjerujem, mozes razumijeti frustriranost koju neki korisnici imaju sa desetkom.

 

Promjena radi promjene, a ne radi konkretnog i opipljivog napretka i nije nesto sto bi se moglo ocekivati da ce biti docekano bez negativnih kometara ili cak negativnih iskustava.

 -promjena, jer tako želi MS.. možemo se natezati jel nešto dobro-loše, metro-meni.. ili forsirani update ili .. no generalno svaki noviji soft ima par fičera-prednosti, evolucija i takav je biz, .. da MS odluči održavati, tad bi bila stvar izbora.. ovako, w10 je (još uvjek važeća izjava) posljednji win... khm.. već imamo nekoliko buildova-rsova-što već.. od ltsb-240,15-1709.. i sad odgođeni 1803.. koje bi jednako mogli nazavati win15, kao što je w8-81 opet ista stvar samo drugi winver-build. 2018 poćinje gašenje supprota, 2020 gašenje uz extendanje koje će po planu biti koju godinu, ali želja je što kraće, ne kao XP za koji su i na novu godinu izbacili sec.update.. mada je mrtav (jer soft je vječan, kao i interesi..).

-evo, npr razlog odgode upgradea-fičer.. koji blokira umjesto malwarea-rupe, OS.. skrši juzeracc.. i sl. i upravo jučer-danas, ovisno kad koji juzer naleti (timezona).. dobar dio ima fičer (problem).. na w7. na w10 nema, jer je u zadnji čas odgođeno, osim onih koji su prošli tjedan požurili od ESDa raditi install.. pa jedna dio njih naletio na 'fičer'.. ili bug.

 

-jel zbog tog 7-10 bolji/lošiji, MS je isti, iste interese.. a juzer može birati čokoladu-vanilliju (sladoled).. može još za sad i OS.. al ne baš.. i zapravo, nema veze, važnije bi bilo da radi, ne da ne radi, neovisno o broju koji nam je pred nosom.

-frustrianost.. da, blentizmom koji od desktop OSa napravi mobilni.. i meni, pa reteriraju.. ali frustracije (i moje) su stvar (mene) osobe, ne OSa ili ostatka svijeta, .. treba se s time nositi, može i njurganje, no kad je beskorisno, tad je besmisleno.. koristi ili ne, kao sladoled, hoćeš-nećeš, imaš taj izbor ako već nema po okusima...

 

Ajar kaže...

Imširoviću, budite ljubazni pa nečime konkretnim (i vjerodostojnim) potkrijepite ovu tvrdnju: "Najkorišteniji operacijski sustav danas su Windowsi 10". hvala. 

.. https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/windows-10-700-milijuna-korisnika/257716.aspx

 

- što je vjerodostojno, nešto uvjerljivo ili vjerski dostojno.. postoje brojke i tijek vremena. Postoje njurganja no nisu vjero-dostojna :)) nego funbyosko hračkanje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2018 15:08 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice