Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat, koj

poruka: 11
|
čitano: 6.365
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat, koj".
16 godina
offline
Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat, koj

Dopadaju mi se dizajn i mogucnosti Instinct serije, jos od prve, a pogotovo Solar upgrade-a, ali me nesto brine, a nisam imao priliku vidjeti ih "uzivo".

Kakva je "u praksi" rezolucija ovog sata? Da li je zrnat prikaz?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat,
Na Fenix 3 je prikaz super a sat je star 6 godina mislim...kupio sam ga odmah negdje kad je izasao... Ovdje moze samo bolji bit...
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat, koj

Fenix je ipak visa klasa, i kod Fenix 3 je koliko vidim 218x218, za razliku od Instincta 128x128.

Ma mozda pogresno brinem, ali imao sam ranije Polar M400, koji iako odlican, imao je nisku rezoluciju, mislim isto 128x128 , prilicno ruzno za danasnje standarde i vidljivo zrnato.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat,

Prikaz je zrnat, pikseli se jasno vide pogotovo što se radi o monokromatskom ekranu, pa nema ditheringa. Ovo je 140dpi. Sat bez ditheringa koji bi imao smooth prikaz bi morao imati oko 400dpi jer ga tipično gledaš sa 30-40 cm.

P.S. prikaz na Fenix 3 uopće ne može stati u istu rečenicu, to je 2 klase razlike. Uostalom pogledaj na youtubeu reviewe, i tamo ćeš vidjet da je na Instinctu prikaz zrnat a na starom Fenixu fino zaglađen.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 10:41 (jozef).
15 godina
offline
Re: Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat,

Ja imam prvu generaciju Instincta (ne solar) i jako sam zadovoljan satom i njegovim mogućnostima za tu cijenu. Iako sam bio skeptičan zbog plastičnih dijelova, sat mi je izvrstan. Kad sam ga kupovao probao sam i fenix seriju, koja je zasigurno estetski ugodnija i rađena od boljih materijala, ali je i cijena paprenija, no nakon probe, za ono što meni treba, s Instinctom nisam pogriješio. Što se tiče ekrana, tekst i brojke su jasni, u nekim elementima se primijeti mala zrnatost, ali dok ti dosad to nisi spomenuo, nisam uopće obraćao pažnju na to :)

Ako možeš, odi u trgovinu koja ga ima izloženog i zaštitna najepnica na ekranu ti zorno prikazuje kakav ti je ekran. Po tome ti je najbolje vidjeti je li ti zrnato ili nije. Evo ti i slika ekrana mog sata pa vidi. 

13 godina
offline
Re: Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat,
az6rab6 kaže...

Ja imam prvu generaciju Instincta (ne solar) i jako sam zadovoljan satom i njegovim mogućnostima za tu cijenu. Iako sam bio skeptičan zbog plastičnih dijelova, sat mi je izvrstan. Kad sam ga kupovao probao sam i fenix seriju, koja je zasigurno estetski ugodnija i rađena od boljih materijala, ali je i cijena paprenija, no nakon probe, za ono što meni treba, s Instinctom nisam pogriješio. Što se tiče ekrana, tekst i brojke su jasni, u nekim elementima se primijeti mala zrnatost, ali dok ti dosad to nisi spomenuo, nisam uopće obraćao pažnju na to :)

Ako možeš, odi u trgovinu koja ga ima izloženog i zaštitna najepnica na ekranu ti zorno prikazuje kakav ti je ekran. Po tome ti je najbolje vidjeti je li ti zrnato ili nije. Evo ti i slika ekrana mog sata pa vidi. 

 

Same here. Koristim Instinct od kada je izašao (2+ god), definitivno je best buy Garmin (funkcionalnost vs cijena). To je okrljašteni Fenix bez par funkcija, color ekrana i fancy safirnatog stakla = u plastičnom kučištu. "Zrnatost" je neprimjetna, monokromatski ekran je odličan na suncu.

 

Uglavnom sa njime pratim bicikliranje, trčanje i planinarenje. Recimo loš je za plivanje jer ne radi GPS dobro (trebaš imat ruku svakih malo iznad vode!?). Veli ekipa iz Garmina da ima zato Garmin Swimm model :D Uspoređivao sam ga paralelno sa Xiaomi Amazfit GTR, rade podjednako. Tko želi color ekran, neka gleda Xiaomi kojem i duže traje baterija, a i na kraju je povoljniji. 

 

Plastično kučište i uvućen ekran garantiraju Gshox pouzdanost. Dok lupam po zidovima sa njime, ekipa sa Fenixima i safirnim staklom to nema muda :) Amazfit T-Rex bi mu bio pandan, ali sam ostao na Garminu zbog Garmin eko sustava i njegove bolje analitike / Garmin connect mogućnosti.

 

Nosim ga konstantno, 0-24h, vrlo lagan, ne skužiš ga na ruci, ne prevelik da smeta kod oblačenja jakne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 11:49 (hrc_smb).
6 godina
offline
Re: Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat,
Brat kupio feniks 5 sa safir staklom i remenom od titana...6000 i nešto kuna... dva miseca nakon isteka garancije otišla matična

očito se njih J za lošu reklamu...umisto da mu daju novi sat pa makar iz nižeg segmenta oni ponudili taj isti za doplatu od 3000kn

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat, koj

Vrhunski sat, imam Insticta skoro godinu dana, baterija mu je zakon, gps precizan (uzeo sam ga da prati bicikiranje), lagan....Svakako preporučam

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat,
@knight ... Sori al onk 6 godina je proslo nisam mislio da bas tolka musa pod bubrege guraju.... Suge su postali iz Garmina stvarno...i naravno nema djwlova rezervnih nego zamjena uz dobru nadoolatu... Nadam se da ce ih sje**t sad iz eu s regulativom o 5 godina rezervnih djelova...
VenAtoR#2231
10 godina
online
Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat, koj

 

Vrlo dobra recenzija sa dozom humora i dosjetkama koji daju ovome tekstu osobnu autorsku notu, te upečatljiv stil pisanja.

Ugodno za čitanje.

 

Well, Garmin Instinct koji "dužim" je dobar sat. Ne vjerujem da ni ovaj model ne bi bio, samo kaj me odbija ovaj e-sport.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Garmin Instinct Esports - Lagani sportski sat, koj

Za ekipu koja ima instincta, koliki vam je opseg ruke? Kupio bih solar verziju ali bojim se da mi je preglomazan.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice