Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna liga

poruka: 11
|
čitano: 9.496
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna liga ".
16 godina
offline
Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna liga

Kakve ovo veza ima s BUG Online?

 
0 8 hvala 0
2 godine
offline
Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna liga

sve navedeno je točno...

osobno, uvijek gledam utakmice HNL-a na you tube, jer se uvijek pojavi pokoji entuzijast koji postavi kanal u HD, za gledanje tih utakmica.

 

nije legalno, ali čim utakmica prođe čovjek ugasi kanal. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna liga

Twich brembara 

Živimo Hajduk
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna liga

Zašto bi netko uopće gledao HNL?

 
1 8 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna l
Dekrznator kaže...

Zašto bi netko uopće gledao HNL?

 Iz istog razloga zašto netko prati škotsku, poljsku, austrijsku....

14 godina
offline
Re: Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna l

Zato što je hrvatska nogometna liga uzbudljiva, atraktivna, kompetetivna i kvalitetna. Infrastruktura je druga priča..

14 godina
offline
Re: Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna l
Ja gledam na hesgoal portalu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna l
Yvan kaže...

Zato što je hrvatska nogometna liga uzbudljiva, atraktivna, kompetetivna i kvalitetna. Infrastruktura je druga priča..

 očito ne gledamo istu ligu...

12 godina
offline
Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna liga

Na Balkanu ništa novo, ciganluk sa sportskim kanalima se nastavlja. Kako god koji provider (a pritom su posve isti cigani i A1 i HT) kupi neki paket utakmica, ligu ili natjecanje, pokreće nove kanale kako bi zajebao sve korisnike drugih platformi, ali i dosta svojih postojećih korisnika. Naravno da to nisu propustili ni ovaj put, pa tako više nitko s Arenasportom neće moći pratiti HNL, nego će mu trebati novi kanali. Znači svima na A1 jedan lijepi srednji prst. Hrvatski nogomet osobno me uopće ne zanima, pa mi tako ova odluka ne znači ništa, ali me veseli potvrda da se praksa sa guženjem i zajebavanjem korisnika bez greške nastavlja. 

 

Osobno sam sve svoje potrebe za sportom riješio stranim IPTV-jem, ne pada mi više na pamet strepiti hoće li Formula 1 možda sljedeće sezone završiti na HT-u, pa će se moći gledati samo preko novog, blistavog, sjajnog Max Sport F1 paketa, koji pak nije dio postojećeg sportskog Max Sport paketa, nego je otvoren novi kanal samo za F1 koji se posebno plaća. Ali to nije sve, ako još želiš gledati i treninge i kvalifikacije tu ti je Max Sport Premium F1, koji se može gledati samo ako na čelu imaš istetoviran logotip HT-a i lice Ivice Mudrinića, te javno na društvenim mrežama podijeliš da ti je omiljena boja magenta. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna l
Dekrznator kaže...

Zašto bi netko uopće gledao HNL?

 Zato sto je nakon dosta godina prvenstvo postalo kompetitivno, ekipe su prilicno ujednacene (Dinamo je jos uvijek ispred svih, no drugi klubovi ih stizu), manji klubovi su u stanju matirati jace klubove, zato sto se vidi napredak, zato sto se ulaze u klubove (igrace i infrastrukturu), zato sto su manji klubovi u stanju prodati dobre igrace mimo top klubova...

 

Je li to dosta ili ostajes na turskim sapunicama?

vicious
10 godina
offline
Gdje se može gledati Prva hrvatska nogometna liga

 

A, niš prelazi kod drugoge provajdera.

 

Dinamo iz Zagreba pratimo, jer je to naš klub, te smo srasli sa njim.

Samo Dinamo!!

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice