Genesis Rhod 600 RGB - Zabavna poljska tipkovnica

poruka: 8
|
čitano: 3.349
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Genesis Rhod 600 RGB - Zabavna poljska tipkovnica ".
16 godina
offline
Genesis Rhod 600 RGB - Zabavna poljska tipkovnica

Jel ima to čudo HR layout? U linkanom dućanu nema tih tipkovnica, na stranicama nema informacijama o tome.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Genesis Rhod 600 RGB - Zabavna poljska tipkovnica

nešto na razini moje CM Suppressor tipkovnice. Doduše meni su dugine boje osvjetljenja pomalo ružnjikave. Nema do čiste bijele za svjetlo.

 

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Genesis Rhod 600 RGB - Zabavna poljska tipkovnica

nema veze kaj je iz poljske, samo da nema salmonelu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Genesis Rhod 600 RGB - Zabavna poljska tipkovn
Father_Dougal kaže...

Jel ima to čudo HR layout? U linkanom dućanu nema tih tipkovnica, na stranicama nema informacijama o tome.

 

Proslijedio sam tvoj upit direktno čovjeku koji je zadužen za Genesis gamu proizvoda u Hrvatskoj. Kaže sljedeće:

 

Došla nova pošiljka u petak. Daj čitatelju moj broj mobitela slobodno, mislim da će moći kupiti Rhod 600 RGB i u Instaru najkasnije prekosutra.

 

Ako želiš broj mobitela od čovjeka (da ga baš ne pišem ovako javno, gdje će ga pokupiti spam botovi), molim te da mi se javiš putem privatne poruke, rado ću ti ga poslati.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
16 godina
offline
Re: Genesis Rhod 600 RGB - Zabavna poljska tipkovn
Davor kaže...

Proslijedio sam tvoj upit direktno čovjeku koji je zadužen za Genesis gamu proizvoda u Hrvatskoj. Kaže sljedeće:

 Došla nova pošiljka u petak. Daj čitatelju moj broj mobitela slobodno, mislim da će moći kupiti Rhod 600 RGB i u Instaru najkasnije prekosutra.

 Ako želiš broj mobitela od čovjeka (da ga baš ne pišem ovako javno, gdje će ga pokupiti spam botovi), molim te da mi se javiš putem privatne poruke, rado ću ti ga poslati.

Hvala, ali treba mi samo informacija o layoutu.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
16 godina
offline
Re: Genesis Rhod 600 RGB - Zabavna poljska tipkovn
Father_Dougal kaže...
Davor kaže...

Proslijedio sam tvoj upit direktno čovjeku koji je zadužen za Genesis gamu proizvoda u Hrvatskoj. Kaže sljedeće:

 Došla nova pošiljka u petak. Daj čitatelju moj broj mobitela slobodno, mislim da će moći kupiti Rhod 600 RGB i u Instaru najkasnije prekosutra.

 Ako želiš broj mobitela od čovjeka (da ga baš ne pišem ovako javno, gdje će ga pokupiti spam botovi), molim te da mi se javiš putem privatne poruke, rado ću ti ga poslati.

Hvala, ali treba mi samo informacija o layoutu.

 Bemu dečki recenzentski, layout je gotovo najbitnija stavka u recenziji tipkovnice. Svakako bitnija od toga kakve su nogice o kojima ste se raspisali. 
Ja i tako za tu potrebu koristim protukliznu gumiranu pjenastu podlogu koju ima svugdje na metre za kupiti za par kuna
Čovjek bi pomislio ako je poljska, da bi mogla imati i ponešto nama sličnih znakova ali moramo nagađati?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
moderator
offline
Re: Genesis Rhod 600 RGB - Zabavna poljska tipkovn

A, nije mi uopće palo na pamet da vaša pitanja idu u tom smjeru, čisto jer se layout vidi na fotografijama. Nemam tu zbilja što drugo za dodati - ono što vidite, to dobijete kad kupite tipkovnicu  Nema označenih hrvatskih slova, a layout je s velikim Enterom.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
16 godina
offline
Re: Genesis Rhod 600 RGB - Zabavna poljska tipkovn
Davor kaže...

A, nije mi uopće palo na pamet da vaša pitanja idu u tom smjeru, čisto jer se layout vidi na fotografijama. Nemam tu zbilja što drugo za dodati - ono što vidite, to dobijete kad kupite tipkovnicu  Nema označenih hrvatskih slova, a layout je s velikim Enterom.

Šteta. Inače se čini kao OK opcija.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice