Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 WiFi - Luksuzni temel

poruka: 5
|
čitano: 2.767
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 WiFi - Luksuzni temel".
15 godina
online
Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 WiFi - Luksuzni temel

Opet pogreška u recenziji (vidi sliku) 

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 WiFi - Luksuzni t

Hvala, ispravljeno!

12 godina
neaktivan
offline
Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 WiFi - Luksuzni temel

Kod Gigabyte-a što se tiče x370 čipseta su totalno ukenjali stvar.(požalio iz prve ruke samo zato što sam preuzeo noviju inačicu BIOSa).I kod gigabyte x370 gaming k3 isto postoji problematika s improvizacijom RAMa "bržih" od 2400mhz.Ono što su uradili sa starijim čipsetom,ispravili jednu stvar ali ošla stabilnost sa SATA izlazima te USBima.Ako bude bilo ponovnog testa RAMa,svakako s novijim BIOSom.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 WiFi - Luksuzni t
Igor150 kaže...

Kod Gigabyte-a što se tiče x370 čipseta su totalno ukenjali stvar.(požalio iz prve ruke samo zato što sam preuzeo noviju inačicu BIOSa).I kod gigabyte x370 gaming k3 isto postoji problematika s improvizacijom RAMa "bržih" od 2400mhz.Ono što su uradili sa starijim čipsetom,ispravili jednu stvar ali ošla stabilnost sa SATA izlazima te USBima.Ako bude bilo ponovnog testa RAMa,svakako s novijim BIOSom.

 Samo neki problemi sa skupljim matična. Nije uredu,dok na jeftinije baš ne vidim da se netko žali..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 WiFi - Luksuzni t

dosta sam čitao relativno isti ili slični problemi i sa b350 čipsetom(ispravi me) koji je jeftiniji.Ajd ja sam naravno kopao i našao kako to riješiti,ispostavilo se da dosta problema radi opcija "fast boot" ako je upaljena i stavljena na "fast" i "ultra fast".Što sam morao disable-at opciju u BIOSu koja mi je prije update-a radilo sve sasvim normalno i uredno.Al ajd.Naravno proplakao baš iz tih razloga...pljucneš toliko lovu samo za ploču a na kraju imaš totalno zbrkanu i nestabilnu konfu.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 13:46 (Igor150).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice